Zo 27 sep: 10e Time Trial langs Korte Vliet

 

 

 

Hoofdmenu

 

Uitslagen Wegatletiek

Zo 20 sep: Strandloop Wassenaarseslag

Dames 2 km Heren 2 km
Marijke Visscher 10.04 min. Joep Langeveld 11.51 min.
Dames 4 km. Heren 4 km.
1e Marjolein Lutter The Haque Road Runners 18.24 1e Bastiaan Langeveld V97 15.50
2e Tanya Bulavskaya The Haque Road Runners 18.56 2e Remco Arendse V97 18.26
3e Marieke Westmaas Edstafette 19.46 3e Francesco Ferroni The Haque Road Runners 18.56
4e Saskia v. Zadelhoff The Haque Road Runners 19.47 - -
5e Mirjan v. Ormondt The Haque Road Runners 19.56 - -
6e Marjolein Wiegerinck V97 19.57 - -
7e Anne de Groot Gast 20.24 - -
8e Franca Verheijen Edstafette 20.48 - -
9e Marlous Jespers V97 21.34 - -
10e Marloes Rooijakkers tr/team Bollenstreek 22.21 - -
11e Anjo Roos Edstafette 22.55 - -
12e Charlortte Bornhaupt V97 24.13 - -
13e Jeanine Pas V97 24.14 - -
14e Gerda Rooijakkers Gast 24.49 - -

13 sep 2020: 9e Time Trial langs Korte Vliet

Dames 2,5 km. Heren 2,5 km.
1) Tamar Goedhart (Lugdunum) 10.07 1) Bastiaan Langeveld 8.57
2) Roos Guijt 10.11 2) Marcel Boskamp 9.04
3) Iris Kortink 10.37 3) Mathieu Hilgersom 9.18
4) Marjolein Wiegerinck 11.06 4) Arthur Pinkse 9.41
5) Fieke Goemaere ( Belgie) 11.23 5) Waldo de Boer 10.47
6) Mirjan v. Ormondt (H.R.R.) 11.41 6) Arjan Vos 11.15
7) Fee Man 12.03 7) Rick Heemskerk (Runoninsulin) 11.47
8) Esther v. Ginneken 12.21 8) Peter Scheers 13.10
9) Franca Verheijen (Edstafette) 12.24 Steven Stouten ( L.R.R ) D.N.F.
10) Marieke Ferguson 12.34 - -
11) Marijke Visscher 12.39 - -
12) Marlous Jespers 13.23 - -
13) Corrie Mechelse 15.55 - -

6 sep 2020: Strandloop Wassenaarseslag

Herman bedankt!

2 km. Dames:
1e Marieke Ferguson 9.28
2e Dieneke v.d. Waal ( H.R.R.) 12.35
4 km. Dames: 4 km. Heren:
1e Judith v.d. Pluijm 18.29 1e Bastiaan Langeveld 16.08
2e Dorinda Bolte 19.05 2e Michael Westerbeek (Triathlon De Zijl LGB) 18.14
3e Saskia v. Zadelhoff (The Haque Road Runners) 20.34 3e Remco Arendse 18.36
4e Marieke Westmaas (gast) 20.36  4e Francesco Ferroni ( The Haque Road Runners) 18.38
5e Marijke Visscher 20.53 5e Arjan Vos 21.12
6e Britt Hoogenboom 21.24 6e Menno Halma 21.53
7e Franca Verheijen (edstafette) 21.48 7e Jean Claassens ( The Haque Road Runners) 22.18
8e Anne de Groot (gast) 21.54
9e Marloes Rooijakkers (tri/team Bollenstreek)  23.22
10e Charlotte Bornhaupt 24.46
10e Jeanine Pas 24.46

Volgende strandloop is op 20 sept.

30 aug 2020: 8e Time Trial langs Korte Vliet

Dames Heren
1e Roos Guijt 10.13 1e Bastiaan Langeveld 8.55
2e Marjolein Wiegerinck 11.02 2e Marcel Boskamp 9.05
3e Mirjan v. Ormondt (The haque Road Runners) 11.43 3e Robert Belt (gast) 9.45
4e Marlous Rooijakkers (tri/team Bollenstreek) 12.35 4e Joost v. Kempen 9.56
5e Marijke Visscher 13.05 5e Bob v. Kooten (gast) 10.17
6e Anjo Roos (Edstafette) 13.25 5e Marco v. Steijn ( A.V.Spartaan lisse) 10.17
7e Jeanine Pas 13.50 7e Waldo de Boer 10.38
8e Corrie Mechelse 16.08 8e Remco Arendse 10.46
- - 9e Arjan Vos 11.27
- - 10e Peter Scheers 14.15

23 aug 2020: strandloop groep Ed

Dames2 km. Dames 4 km. Heren 4km
Marieke Ferguson 11.18 Dorinda Bolte 19.34 Bastiaan Langeveld 16.35
Sonja Klap 13.17 Marjolein Wiegerinck 20.58 Remco Arendse 19.27
- - Marijke Visscher 21.26 Arjan Vos 22.06
- - Alexandra Schrama 25.03 Menno Halma 23.49
- - Jeanine Pas 25.04 - -

Volgende strandloop groep Ed is op 6 september, gasten zijn welkom.

Wel even een berichtje sturen naar ehzijl@ziggo.nl

Zondag 30 augustus weer een time-trial groep Ed maar, ook voor gasten, even een mailtje sturen.

20 aug 2020: 5K overtakerun bij Haag Atletiek

Positie Naam Eindtijd
19 Bastiaan Langeveld 19.45
26 Freek van Zoest 20.21
45 Remco Arendse 23.15
50 Judith Pluym 23.44
51 Dorinda Bolte 23.44
67 Marjolein Wiegerinck 24.47
101 Jeanine Pas 31.33
106 Ed Zijl 35.35

16 aug 2020: 7e Time Trial langs Korte Vliet

Dames 2,5 km Heren 2,5 km
1e Marjolein Wiegerinck 10.56 1e Jimmy v. Bemmel 8.17
2e Judith v.d.Pluym 10.59 2e Bastiaan Langeveld 9.00
3e Dorinda Bolte 11.15 3e Robert Belt (gast) 9.42
4e Mirjan v. Ormondt (H.R.R.) 11.27 4e Arthur Pinkse 10.00
5e Esther v.d. Ende (edstafette) 11.53 5e Marco v. Stijn (A.V.Spartaan LIsse) 10.09
6e Fee Man 12.37 6e Bob v. Kooten (gast) 10.24
7e Marlous Rooijakkers (tri-team Bollenstreek) 12.42 7e Remco Arendse 10.41
8e Franca Verheijen (edstafette) 12.47 8e Waldo de Boer 10.48
9e Marijke Visscher 12.53 9e Edwin Bronsgeest 10.57
10e Anjo Roos (edstafette) 13.15 10e Ed Klaassens (Vlietlijn) 11.11
11e Jeanine Pas 13.54 11e Arjan Vos 11.28
- - 12e Hein v.d. Kallen 11.30
- - 13e Rick Heemskerk (gast) 13.55

11 aug 2020 : Strandloop groep Ed

Dames 2 km Heren 4 km.
Marjolein Wiegerinck 10.33 Jimmy v. Bemmel 18.28
Marijke Visscher 11.18 Bastiaan Langeveld 18.40
- - Arthur Pinkse 20.55
- - Arjan Vos 23.03

2 aug 2020: 6e Time Trial langs Korte Vliet

Herman en Marjolein W. bedankt!

Dames 2,5 km   Heren 2,5 km  
1e Roos Guijt 10.31 1e Gerwin Hordijk (gast) 8.50
2e Marjolein Wiegerinck 11.12 2e Mathieu Hilgersom 9.14
3e Michelle Velthuizen (Triathlon Bollenstreek) 11.31 3e Robert Belt (gast) 9.37
4e Marleen v.d. Berg (runoninsulin) 12.08 4e Rick Heemskerk (runoninsulin) 10.00
5e Fee Man 12.32 5e Steven Stouten (L.R.R.) 10.07
6e Marlous Rooijakkers (Tri-team Wassenaar) 12.42 5e Marco van Stijn (A.V.Spartaan Lisse) 10.07
7e Sanne Brummel (runoninsulin) 13.20 7e Bob v. Kooten (runoninsulin) 10.33
7e Anjo Roos (Edstafette) 13.20 8e Remco Arendse 10.35
9e Irene Hilgersom (gast) 13.31 9e Waldo de Boer 10.54
10e Jeanine Pas 13.45 10e Ed Klaassens (Vlietlijn) 11.22
11e Corrie Mechelse 16.11 11e Bas Vugteren (runoninsulin) 12.01
- - 12e Leo v. Grol 12.18
- - 13e Peter Scheers (gast) 13.37
- - 14e Rick Veenstra (runoninsulin) 14.10

28 jul 2020: Strandloop Groep Ed

Dames 4km   Heren 4km  
1e Dorinda Bolte 20.27 1e Bastiaan Langeveld 16.35
2e Marijke Visscher 22.13 2e Remco Arendse 20.45
3e Fee Man 23.02 3e Menno Halma 21.45
4e Jeanine Pas 25.17 - -
5e Charlotte Bornhaupt 25.18 - -
6e Corrie Mechelse 29.05 - -

19 jul 2020: Time Trial langs Korte Vliet

Dames 2,5 km   Heren 2,5 km  
1e Roos Guijt 10.14 1e Bastiaan Langeveld 8.57
2e Dorinda Bolte 10.24 2e Mathieu Hilgersom 9.25
3e Judith v.d. Pluijm 10.55 3e Robert Belt (gast) 9.39
4e Marjolein Wiegerinck 11.16 4e Marco (de Spartaan) 9.59
5e Esther v.d.Ende ( edstafette) 11.27 5e Rolf Tijssens 10.22
6e Cindy v. Dijk 11.47 6e Ed Klaassens (Vlietlijn) 11.16
7e Fee Man 12.18 7e Arjan Vos 11.41
8e Franka Verheijen (edstafette) 12.25 8e Peter Scheers (gast) 13.28
9e Jeanine Pas 13.50 - -
10e Charlotte Bornhaupt 13.57 - -
11e Corrie Mechelse 15.57 - -

15 jul 2020: Strandloop groep Ed

 

Dames 4km   Heren 4km  
1e Judith v.d. Pluijm 18.16 1e Gwyn Bird 16.55
2e Dorinda Bolte 18.23 2e Walter Boon 17.54
3e Marjolein Wiegerinck 19.35 3e Rolf Tijssens 18.09
4e Marijke Visscher 20.13 4e Menno Halma 19.32
5e Marlous Jespers 22.11 5e Arjan Vos 19.54
6e Charlotte Bornhaupt 23.13 - -
6e Jeanine Pas 23.13 - -

28 jun 2020: Time Trial langs Korte Vliet

Dames 2,5 km Heren 2,5 km
1e Roos Guijt (Vlietlijn) 10.17 1e Freek v. Zoest 8.53
2e Judith v.d. Pluijm 10.44 2e Bastiaan Langeveld 9.00
3e Esther v.d. Ende (Edstafette) 11.19 3e Marcel Boskamp 9.10
4e Fieke Goemaere (Belgie) 11.30 4e Mathieu Hilgersom 9.43
5e Cindy v. Dijk 11.37 5e Rolf Tijssens 10.20
6e Marlous v.d. Poel (Vlietlijn) 11.38 6e Remco Arendse 10.41
7e Irene Staphorst (Vlietlijn) 11.41 7e Walter Boon 10.43
8e Marjolein Wiegerinck 11.58 8e Ed Klaassens (Vlietlijn) 11.44
9e Fee Man 12.15 9e Peter Scheers (gast) 13.17
10e Franca Verheijen (Edstafette) 12.20 - -
11e Marijke Visscher 12.41 - -
12e Jeanine Pas 13.29 - -
13e Charlotte Bornhaupt 13.58 - -
14e Corrie Mechelse 16.10 - -

6 tot 23 jun: marathonestafette Voorschoten '97

 

Plaats Team Tijd
1. Team F.O.N.S. 2.33,23
2. Donderdaggroep Ed 3.14,44
3. The W-team 3.22,00
4. Gruppedto 3.31,30
5. The Muppets 3.46,30
6. Team Cor 3.49,18
7. Baywatchers 3.51,00
8. De Mooie Bergjes 3.56,08
9. De pupillen 3.59,30
10. Team Volg 'M 4.08,41
11. ALIENS 4.30,00
12. De Vink 4.55,00
13. De wandelende tak (wandelaars) 7.18,00
14. Team Noortje (wandelaars) 8.02,00

De fotoprijs ging naar de Vink

14 jun 2020: Virtuele Leiden marathon

De app werkte voor meerdere lopers problematisch.

Evenement is daarom verlengd tot 14 juni.

Nu de definitieve uitslag.

Rank Race № Name Finish (10km) 2km 4km 6km 8km
114 1068 Walter Boon 0:51:41 0:09:06 0:19:00 0:29:10 0:39:46
160 1656 Frank Snieder 0:53:53 0:10:39 0:21:58 0:32:33 0:43:23
177 1680 Ilona Stoop 0:54:44 0:10:35 0:21:30 0:32:31 0:43:27
327 1350 Hein Van der Kallen 1:03:10 0:10:50 0:23:52 0:37:50 0:49:20
400 1083 Marieke Bouwman 1:12:03 0:13:13 0:27:52 0:43:07 0:58:17
402 1321 Linda Houthuizen 1:12:19 0:14:12 0:28:55 0:42:33 0:57:01
407 1341 Arita Jol 1:14:17 0:14:10 0:28:22 0:43:42 0:58:12
438 1824 Joan van Straalen   0:11:17 0:22:26 0:57:56  
438 1617 Dorien Schmidt   0:14:26 0:29:57 0:46:22 1:02:40
438 1650 Brenda Smit          

7 jun 2020: Time trial (groep Ed)

Dames 2,5 km Heren 2,5 km
1e Judith v.d.Pluijm 10.30 1e Bastiaan Langeveld 9.13
2e Roos Guijt (Vlietlijn) 10.36 2e Marcel Boskamp 9.14
3e Dorinda Bolte 10.42 3e Marnix Boon (Leiden atletiek) 9.34
4e Esther v.d.Ende (Edstafette) 11.38 4e Walter Boon 9.42
5e Irene Staphorst (Vlietlijn) 11.39 5e Rolf Tijssen 10.07
6e Cindy v. Dijk 11.51 6e Remco Arendse 10.43
7e Franca Verheijen (Edstafette) 12.16 7e Mathieu Hilgersom 10.44
8e Marijke Visscher 12.36 8e Edwin Bronsgeest 11.47
9e Fee Man 12.39 9e Ed Klaassens (Vlietlijn) 11.51
10e Marlous Jespers 12.40 10e Arjan Vos 12.09
11e Charlotte Bornhaupt 14.08 11e Peter Scheers (gast) 13.27
12e Corrie Mechelse 16.09 - -

 

17 mei 2020: Time-Trial (groep Ed)

Nu een echte 2,5 km, met het wieltje gemeten

2,5 km. dames: 2,5 km. heren:
1) Dorinda Bolte 10.38 1) Freek v. Zoest 9.08
2) Mirjan v. Ormondt 12.27 2) Bastiaan Langeveld 9.13
3) Fee Man 12.33 3) Marcel Boskamp 9.17
4) Marijke Visscher 12.34 4) Rolf Tijssens 10.23
5) Britt Hoogenboom 12.42 5) Remco Arendse 10.42
6) Jeanine Pas 13.19 6) Arthur Pinkse 11.22
7) Irene Staphorst 13.53 7) Arjan Vos 11.45
8) Charlotte Bornhaupt 14.16 8) Peter Scheers 13.45
9) Corrie Mechelse 16.13 - -
10) Marieke Ferguson 17.53 - -

3 mei 2020: Time-Trial langs de korte Vliet (groep Ed)

Afstand: 2,4 km.

Dames: Heren:
1e Dorinda Bolte 10.29 1e Jimmy v. Bemmel 8.15
2e Judith v.d. Pluijm 10.53 2e Freek v. Zoest 9.16
3e Britt Hoogenboom 11.45 3e Bastiaan Langeveld 9.25
4e Charlotte Bornhaupt 13.27 4e Mathieu Hilgersom 10.48
5e Marijke Visscher 13.31 5e Arjan Vos 12.30
6e Corrie Mechelse 16.11 6e Peter Scheers 14.11
- - 7e Ed Zijl 17.10

24 mrt 2010: Eindstand Zorgenzekerheidcircuit

Inmiddels is al een tijdje duidelijk dat het Zorg en Zekerheid Circuit dit seizoen is afgelopen.

De tussenstand na 5 lopen is dus de eindstand geworden.

Daarom heb ik die tussenstand nu aangevuld met ieders plaats in de ranglijst in punten.

Aanvulling 3 apr 2020: (zie nieuwsbericht)

Er is nu ook besloten dat er voor seizoen 2019-2020 geen prijzen worden toegekend.

 

# in punten naam punten deelnames gemiddelde
3 Rosa den Outer 399 4 99,8
1 Martine Hendriksen 491 5 98,2
3 Hein van der Kallen 479 5 95,8
7 Robin Zoet 382 4 95,5
9 Dennis Rog 378 4 94,5
5 Dorinda Bolte 376 4 94,0
13 Ellen Vroon 367 4 91,8
2 Ilona Stoop 453 5 90,6
9 Esther van Ginneken 358 4 89,5
21 Bert Boter 268 3 89,3
16 Fons Schrijver 347 4 86,8
4 Joan van Straalen-Ribbe 432 5 86,4
13 Britt Hoogenboom 342 4 85,5
5 Marcel Boskamp 416 5 83,2
28 Elvira Bakker 240 3 80,0
30 Marlous Jespers 239 3 79,7
20 Walter Boon 239 3 79,7
8 Reinier Könemann 397 5 79,4
18 Wilco Schepen 316 4 79,0
7 Remco Arendse-Pas 310 4 77,5
21 Sanne Brummel 297 4 74,3
28 Mark Versteden 221 3 73,7
9 Nanda van der Burg 365 5 73,0
7 Jeanine Pas-Arendse 363 5 72,6
33 Ed Zijl 236 4 59,0
56 Edwin Bronsgeest 107 3 35,7

8 mrt 2020: City Pier City loop

Pos in cat Naam Categorie Afstand Netto tijd
665 Carey Batenburg-Einthoven V 5 km 00:30:45
948 Richard van der Peet M 10 km 00:50:13
259 Brenda Smit V 10 km 00:51:47
1643 Miriam Van den Heuvel V 10 km 01:02:53
95 Bert Boter M40 halve marathon 01:27:21
288 Joost van Kempen M35 halve marathon 01:39:32
1119 Walter Boon Msen halve marathon 01:43:55
457 Armand Schuurman M40 halve marathon 01:49:08
11 Ingeborg Boorder-Bartelds V55 halve marathon 01:53:07
221 Frank Snieder M55 halve marathon 01:54:39
493 Maurice van den Heuvel M50 halve marathon 02:02:46
67 Frank den Herder M65 halve marathon 02:10:01
279 Peter Doeksen M60 halve marathon 02:30:09

7 mrt 2020: Kagerzoom parkloop te Warmond

 4e overall

POSITIE IN CAT PARKRUNNER LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
2 Mathieu HILGERSOM VM35-39 5 km 19:31

1 mrt 2020: Nederstrandloop Noordwijkerhout

5e overall

# in cat. Naam categorie afstand Netto tijd
1 Ingeborg de Boorder Dames 55-59 15,5 km 1:22:49

1 mrt 2020: 20 van Alphen

Met deze roze schoenen:

# in cat naam categorie afstand tijd
10 Col Grootjans man Businessrun 10 km 00:40:08

1 mrt 2020: 1 vd 4 loop bij AV Sparta, Den Haag

Britt 1e dame overall !

# in cat Naam Cat. Afstand tijd
1 Britt Hoogenboom VS 5 km 24.02
4 E.H. Zijl M65 5 km 32.24
16 Ralph Donners M45 10 km 45.55

16 feb 2020: Lansingerland Run

Met een forse wind.

 

# in cat naam categorie afstand tijd
44 Maurice van den Heuvel halve marathon H45+ 02:00:58

15 feb 2020: 1e clubcircuit 2020 in het Panbos Katwijk

Zoals traditie, werd het 1e clubcircuit zeer goed bezocht.

 

Dames 5 km.     Heren 5 km.    
1) Dorinda Bolte 25.07 1e(V20) 1) Jimmy v. Bemmel 20.21 1e(M20)
2) Judith v.d. Pluym 26.02 2e(V20) 2) Dennis Rog 20.59 2e(M20)
3) Esther v.d. Ende (Edstafette) 27.32 gast 3) Freek v. Zoest 21.10 1e(M35)
4) Ingeborg de Boorder 27.49 1e(V55) 4) Marcel Boskamp 21.25 2e(M35)
5) Marijke Rog 28.44 2e(V55) 5) Maarten Bloem 21.33 3e(M35)
6) Franca Verheijen (Edstafette) 29.15 gast 6) Bert Boter 22.05 4e(M35)
7) Marijke Visscher 29.32 3e(V55) 7) Mathieu Hilgersom 22.32 5e(M35)
8) Rosa Brink 29.37 1e(V35) 8) Bastiaan Langeveld 22.40 6e(M35)
9) Joan v. Straalen 30.32 4e(V55) 9) Wouter Dollekamp 23.25 3e(M20)
10) Marieke Sannen 30.40 2e(V35) 10) Egon v.d. Broek (H.R.R. ) 23.37 gast
11) Esther v. Ginneken 30.47 3e(V20) 11) Joost v. Kempen 23.59 7e(M35)
12) Jeanine Pas-Arendse 30.48 4e(V20) 12) Rolf Thijssens 24.25 4e(M20)
13) Ellen Vroom 32.52 5e(V55) 13) Wilco Schepen 25.11 1e(M55)
14) Miriam v.d. Heuvel 35.57 3e(V35) 14) Ge de Munk (Edstafette) 25.12 gast
15) Arita Jol 36.53 4e(V35) 15) Waldo de Boer 25.23 8e(M35)
16) Corrie Mechelse 39.38 6e(V55) 16) Arjan Vos 25.51 2e(M55)
17) Josée Nan 40.42 7e(V55) 17) Frank de Herder 25.58 3e(M55)
18) Sija Lanser 41.29 8e(V55) 18) Remco Pas 26.01 5e(M20)
- - - 19) Piet Hein v.d.Ploeg (Edstafette) 26.15 gast
- - - 20) Jeroen Sannen 26.36 4e(M55)
- - - 21) Ido Esman 26.38 9e(M35)
- - - 22) Hein v.d. Kallen 26.41 5e(M55)
- - - 23) Peter den Edel 27.18 gast
- - - 24) Guido v.d. Wolk 27.26 10e(M35)
- - - 25) René Koot 27.28 gast
- - - 26) Edwin Bronsgeest 27.40 11e(M35)
- - - 27) Menno Halme 27.58 12e(M35)
- - - 28) Marcel Meima 28.02 13e(M35)
- - - 29) Ed Klaasen (Vlietlijn) 28.09 gast
- - - 30) Jean Claessens (H.R.R.) 28.37 gast
- - - 31) Frans Kleyheeg 29.59 6e(M55)
- - - 32) Peter Groen 30.12 7e(M55)
- - - 33) Rob Rog 30.19 8e(M55)
- - - 34) Tekin Kutlubay 30.38 14e(M35)
- - - 35) Jelle de Jong 34.00 gast
- - - 36) Peter Scheers 34.55 gast
2,5 km.  
1) Egbert-Jan de Bouvere 14.15
2) Sophie v. Zoest 18.28
3) Julia v. Zoest 18.30

2 feb 2020: Twiskemolenloop te Landsmeer

Col was 3e Overall !

Plaats in cat naam categorie afstand tijd
1 Col Grootjans M45 16,1 km 01:07:11

26 jan 2020: PuinDuinRun, Den Haag

Nr. Naam Cat Afstand Netto
20 Freek van Zoest M3 9,4 km 45:56
70 Sander Rooijakkers M3 9,4 km 52:16
84 Joost van Kempen M3 9,4 km 53:20

26 jan 2020: 36e Uithoorns Mooiste de Loop, Uithoorn

Mooi weer, vaag zonnetje en met 1343 deelnemers goed bezocht.

Rosa overall 3e en dus op het podium !

Rosa 1e, Dorinda, Ingeborg en Frank 2e in hun categorie.

(alleen bestaat de categorie 65+ bij Lang eigenlijk niet :-))

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
1 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:20:30
2 Dorinda Bolte Dames 20-34 Kort 0:21:15
13 Fons Schrijver Heren 45-54 Kort 0:21:34
18 Remco Arendse-Pas Heren 20-34 Kort 0:23:18
11 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 0:23:42
22 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 0:26:28
7 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:11
24 Jeanine Pas-Arendse Dames 20-34 Kort 0:27:28
17 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 0:39:30
19 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:40:09
5 Charlotte van Veen Dames Senioren Midden 0:41:09
4 Martine Hendriksen Dames 45-54 Midden 0:42:52
4 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:47:36
81 Menno Halma Heren 45-54 Midden 0:53:33
15 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 0:54:19
28 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:55:17
56 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Midden 1:04:21
12 Bert Boter Heren 35-44 Lang 1:04:40
10 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:05:30
21 Walter Boon Heren Senioren Lang 1:15:26
2 Ingeborg de Boorder Dames 55+ Lang 1:22:41
2 Frank den Herder Heren 65+ Lang 1:25:28
11 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:27:00
80 Maurice van den Heuvel Heren 45-54 Lang 1:30:02

19 jan 2020: 51e Drechtloop Leimuiden

pl Naam categorie afstand Tijd
5 Col Grootjans H 10 EM 1:06:39

19 jan 2020: Ruitenburg Halve in Maassluis

Jimmy gaat weer erg hard!

Nr. Naam Cat afstand Bruto
9 Jimmy van Bemmel Man 5 km 17:47

18 jan 2020: 1 vd 4 Westduincross, Den Haag

Plts Naam Categorie afstand Tijd Snelheid
22 Ed Zijl KC KORTE CROSS 27:04 8,86 km/u
23 Charlotte Bornhaupt KC KORTE CROSS 27:08 8,85 km/u
8 Freek van Zoest M35 LANGE CROSS 36:53 14,31 km/u

12 jan 2020: Halve van Egmond

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Snelheid
2225 Waldo de Boer MREC 21.1 KM 01:53:03 11.2 km/h
5191 Maurice van den Heuvel MREC 21.1 KM 02:12:26 9.56 km/h
5683 Tekin Kutlubay MREC 21.1 KM 02:20:00 9.04 km/h

5 jan 2020: AVC Strand- & Duinloop, Castricum

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Snelheid
16 Niek Molenaar M50 10.1 KILOMETER 51:31 11,76 km/u
26 Col Grootjans MRECR 15 KILOMETER 1:07:10 13,39 km/u

5 jan 2020: Runnersworld Leiden Nieuwjaarsloop, Leiden

Goed loopweer en veel deelnemers  (1337).

Martine en Ingeborg 1e in hun categorie.

Tijden en plaatsen gecorrigeerd op basis van download 17:30 uur.

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
5 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 Kort 0:18:39
6 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:19:47
19 Fons Schrijver Heren 45-54 Kort 0:21:59
13 Dorinda Bolte Dames 20-34 Kort 0:22:38
15 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 0:23:46
26 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:23:52
20 Britt Hoogenboom Dames 20-34 Kort 0:24:58
8 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 0:26:59
32 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 0:27:42
13 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:28:40
40 Jeanine Pas-Arendse Dames 20-34 Kort 0:29:01
29 Charlotte Bornhaupt Dames 35-44 Kort 0:31:15
38 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:32:54
7 Robin Zoet Heren 45-54 Midden 0:38:54
20 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:39:59
22 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 0:40:38
25 Michael Westerbeek Heren 35-44 Midden 0:40:51
32 Mark Versteden Heren 35-44 Midden 0:43:01
1 Martine Hendriksen Dames 45-54 Midden 0:43:26
6 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:48:38
57 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Midden 0:51:52
20 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 0:56:06
23 Elvira Bakker Dames 35-44 Midden 0:56:39
24 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:56:53
76 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Midden 0:57:13
24 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:57:46
4 Dennis Rog Heren Senioren Lang 0:59:42
14 Bert Boter Heren 35-44 Lang 1:01:49
17 Wilco Schepen Heren 55+ Lang 1:14:33
21 Walter Boon Heren Senioren Lang 1:14:57
41 Hugo Aalders Heren 45-54 Lang 1:15:25
1 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 55+ Lang 1:17:06
8 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:22:41
  Ton Goossen Heren 55-64 Lang Geen tijd

31 dec 2019 37e Oliebollenloop, Schoonhoven

Plts Naam Categorie Afstand Netto Snelheid
33 Freek van Zoest M 15 KILOMETER 1:02:19 14,44 km/u

29 dec 2019: OliebollenCross, Delft

Plts Naam Categorie Aftand Tijd Snelheid
3 Michael Westerbeek M35 4,6KM 19:43 13,99 km/u
9 Joost van Kempen MS 4,6KM 23:03 11,97 km/u
10 Fons Schrijven MS 4,6KM 23:24 11,79 km/u
1 Marijke Visscher V55 4,6 KM 25:55 10,64 km/u
4 Annabel Schrijver VS 4,6KM 29:06 9,48 km/u
3 Ed Zijl M65 4,6 KM 32:52 8,39 km/u
12 Freek van Zoest M35 9,2KM 39:53 13,84 km/u
23 Walter Boon MS 9,2KM 51:37 10,69 km/u

26 dec 2019: HRR Kerststrandloop, 's-Gravenhage

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Snelheid
4 Freek van Zoest M5KM 5 KM LOOP 20:06 14,92 km/u

7 dec 2019: Ter Hills Trail 2019, Maasmechelen

Mooie trail, redelijk droog wel veel modder in de Belgische Kempen.

Pl in Cat Naam Categorie Afstand Tijd
84 Niek Molenaar man 10 km HM 215 01:08:28
44 Col Grootjans man 20 Km HM 365 01:45:54

15 dec 2019: 32e LJ Sport - Ter Specke Loop, Lisse

Droog, en na de eerste bocht een fris briesje tegenwind.

Totaal maar weinig deelnemers (976).

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
7 Michael Westerbeek Heren 35-44 Kort 0:19:35
10 Fons Schrijver Heren 45-54 Kort 0:22:00
10 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 0:22:52
18 Remco Arendse-Pas Heren 20-34 Kort 0:23:28
13 Britt Hoogenboom Dames 20-34 Kort 0:24:01
2 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:24:22
23 Jeanine Pas-Arendse Dames 20-34 Kort 0:27:05
9 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:27
34 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:31:18
5 Robin Zoet Heren 45-54 Midden 0:39:23
11 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:39:41
17 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 0:41:19
22 Mark Versteden Heren 35-44 Midden 0:43:17
2 Martine Hendriksen Dames 45-54 Midden 0:43:46
3 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:48:26
54 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Midden 0:52:03
42 Arjan Vos Heren 55-64 Midden 0:53:12
12 Elvira Bakker Dames 35-44 Midden 0:54:28
9 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 0:54:32
27 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:58:35
6 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:00:37
5 Col Grootjans Heren 45-54 Lang 1:02:13
22 Walter Boon Heren Senioren Lang 1:13:36
25 Wilco Schepen Heren 55+ Lang 1:13:56
9 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:22:21

8 dec 2019: Bruggenloop Rotterdam

# in cat Naam categorie afstand tijd
9 Ingeborg de Boorder-Bartelds V55 15 km 01:16:42
505 Marcel Meima M45 15 km 01:23:00
431 Siem Nugteren M50 15 km 01:26:20
490 Maurice van den Heuvel M50 15 km 01:29:34
175 Annemarie Bol V50 15 km 01:37:03
469 Charlotte Bornhaupt V40 15 km 01:44:00

7 dec 2019: 7e clubcircuit bij Snowworld Zoetermeer

Alle vrijwilligers bedankt!

De strijd voor clubcircuit 2019 is gestreden. Volgend jaar prijsuitreiking en

een nieuw clubcircuit 2020 startend op Zaterdag 15 februari 1e clubcircuit in het Panbos.

 

Dames Heren
1) Dorinda Bolte 24.17 1e(V20) 1) Dennis Rog 20.23 (1eM20)
2) Esther v. Ginneken 25.19 2e(V20) 2) Marcel Boskamp 20.51 (1eM35)
3) Britt Hoogenboom 26.44 3e(V20) 3) Jimmy v. Bemmel 20.57 (2eM20)
4) Marijke Rog 27.48 1e(V55) 4) Bert Boter 21.21 (2eM35)
5) Jeanine Pas 30.27 4e(V20) 5) Sander Rooijakkers 21.59 (3eM35)
6) Annebel Schrijver 31.43 5e(V20) 6) Michael Westerbeek 22.03 (4eM35)
7) Sonja Klap 33.10 2e(V55) 7) Paul Buisman 22.13 gast
8) Gerda Rooijakkers 33.46 gast 8) Maarten Bloem 22.53 (5eM35)
9) Corrie Mechelse 38.03 3e(V55) 9) Ton Goossen 23.24 (1eM55)
- - - 10) Henk Braam 23.56 H.R.R.
- - - 11) Fons Schrijver 24.15 (6eM35)
- - - 12) René v. Rijn 24.19 gast
- - - 13) Waldo de Boer 24.45 (7eM35)
- - - 14) Remco Arendse 25.17 (3eM20)
- - - 15) Frank den Herder 25.31 (2eM55)
- - - 16) Hein v.d. Kallen 25.44 (3eM55)
- - - 17) Arjan Vos 27.21 (4eM55)
- - - 18) Michael den Ouden 29.10 gast
- - - 19) Rob Rog 30.27 (5eM55)
- - - 20) Tekin Kutlubay 30.36 (8eM35)
- - - 21) Peter Scheers 35.10 gast

1 dec 2019: HRR Duindigt Cross in Wassenaar

 

# in cat Naam Cat. Afstand Tijd
5 Freek van Zoest Mrec ca. 4,5 km 0:19:31
10 Rolf Tijssens Mrec ca. 4,5 km 0:23:11
12 Remco Arendse-Pas Mrec ca. 4,5 km 0:23:37
3 Esther van Ginneken Vrec ca. 4,5 km 0:24:09
8 Marijke Visscher Vrec ca. 4,5 km 0:26:53

24 nov 2019: Sint Nicolaasloop, Monnickendam

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Snelheid
6 Col Grootjans MAN 10 KM TRIMLOOP 41:42 14,38 km/u

24 nov 2019: Runnersworld Leiden Pepernotenrun, Leiden

Prachtige omstandigheden.

Zo druk (1164 lopers) dat de start iets werd uitgesteld.

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
13 Dennis Rog Heren 20-34 Kort 0:18:52
10 Michael Westerbeek Heren 35-44 Kort 0:20:07
11 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:21:02
1 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:21:44
14 Fons Schrijver Heren 45-54 Kort 0:22:12
7 Dorinda Bolte Dames 20-34 Kort 0:22:20
27 Remco Arendse-Pas Heren 20-34 Kort 0:23:26
10 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 0:23:29
14 Britt Hoogenboom Dames 20-34 Kort 0:24:06
12 Jasja van Ark Dames 45-54 Kort 0:26:24
10 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 0:26:52
28 Jeanine Pas-Arendse Dames 20-34 Kort 0:27:40
29 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 0:27:56
32 Petra Veerman Dames 45-54 Kort 0:31:51
45 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:33:07
6 Robin Zoet Heren 45-54 Midden 0:38:52
24 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:41:33
25 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 0:41:37
27 Mark Versteden Heren 35-44 Midden 0:41:46
4 Martine Hendriksen Dames 45-54 Midden 0:44:11
49 Waldo de Boer Heren 45-54 Midden 0:47:20
49 Walter Boon Heren Senioren Midden 0:47:24
5 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:48:07
51 Joost van Kempen Heren 35-44 Midden 0:48:21
72 Marcel Meima Heren 45-54 Midden 0:51:53
83 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Midden 0:53:18
14 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 0:56:18
15 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:56:47
28 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:56:51
48 Charlotte Bornhaupt Dames 35-44 Midden 1:05:33
73 Freek van Zoest Heren 35-44 Midden geen tijd
2 Ton Goossen Heren 55+ Lang 1:08:08
22 Peter Ruesink Heren 45-54 Lang 1:11:56
17 Wilco Schepen Heren 55-64 Lang 1:14:12
13 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:22:55

17 nov 2019: Zevenheuvelenloop Nijmegen

Pl in cat Naam Categorie Onderdeel Netto tijd  
71 Miriam van den Heuvel V50 Zevenheuvelennacht - 7 km 40:21  
190 Maurice van den Heuvel M50 Zevenheuvelennacht - 7 km 40:21  
102 Bert Boter M40 NN Zevenheuvelenloop - 15 km 59:46  
1192 Walter Boon MSR NN Zevenheuvelenloop - 15 km 1:06:53  
613 Armand Schuurman M40 NN Zevenheuvelenloop - 15 km 1:10:59  
125 Frank den Herder M65 NN Zevenheuvelenloop - 15 km 1:21:09  
334 Maaike Ragay V40 NN Zevenheuvelenloop - 15 km 1:23:29  

16 nov 2019: 6e clubcircuit ('t Geertje Zoeterwoude )

Ideale omstandigheden en mooie tijden ( en p.r.'s).

 

5 km. dames 5 km. heren
1) Charlotte v. Veen 19.24 1e(V20) 1) Dennis Rog 18.19 1e(M20)
2) Esther v. Ginneken 22.14 2e(V20) 2) Bert Boter 18.48 1e (M35)
3) Britt Hoogenboom 22.59 3e(V20) 3) Marcel Boskamp 18.57 2e(M35)
4) Esther v.d. Ende (edstafette) 23.47 gast 4) Wouter Dollekamp 19.20 2e(M20)
5) Miranda v. Harmelen 24.07 gast 5) Egon v.d Broek (H.R.R.) 19.45 gast
6) Franca Verheijen (edstafette) 24.19 gast 6) Sander Rooijakkers 20.01 3e(M20)
7) Marieke Ferguson 24.20 4e(V20) 7) Bart v.d. Bos 21.46 gast
8) Marijke Rog 24.26 1e(V55) 8) Ge de Munck (edstafette) 22.00 gast
9) Fee Man 25.19 1e(V35) 9) Waldo de Boer 22.13 3e(M35)
10) Joan v. Straalen 26.27 2e(V55) 10) Hein v.d Kallen 22.25 1e(M55)
11) Jeanine Pas 26.51 5e(V20) 11) Arjan Vos 22.53 2e(M55)
12) Paulien Sweers 29.05 3e(V55) 12) Remco Arendse 22.55 4e(M20)
13) Charlotte Bornhaupt 29.44 2e(V35) 13) Frank den Herder 23.39 3e(M55)
14) Annelies Staal 31.53 3e(V35) 14) Edwin Brongeest 23.56 4e(M35)
15) Corrie Mechelse 32.13 4e(V55) 15) Jean Claessens (H.R.R.) 24.34 gast
16) Suzanne Bosch 33.14 4e(V35) 16) Michael v.d. Plas 24.38 4e(M55)
17) Arita Jol 34.39 5e(V35) 17) Rob Rog 24.56 5e(M55)
18) Sija Lanser 36.12 6e(V55) 18) Siem Nugteren 25.19 5e(M35)
- - - 19) Dick v.d. Boon 25.39 6e(M55)
- - - 20) Tekin Kutluby 26.49 6e(M35)

9 nov 2019: NSL Boscross te Noordwijkerhout

Alleen maar top classeringen in ieders eigen categorie.

Pl in cat Naam categorie afstand tijd
1 Martine Hendriksen Dames 45-49 5 km 0:22:28
2 Fons Schrijver Heren 50-54 5 km 0:22:32
1 Louise Schrijver Dames 50-54 5 km 0:27:35
1 Marijke Visscher Dames 55-59 5 km 0:27:59

10 nov 2019: 43e Klaverbladloop in Zoetermeer

# in cat naam Categorie Afstand chiptijd chipsnelheid
8 Esther van Ginneken V 5 km 00:22:45 04:33 min/km
40 Remco Arendse-Pas M 5 km 00:23:13 04:39 min/km
129 Ed Zijl M 5 km 00:32:03 06:25 min/km

10 nov 2019: Theehuis Oosterbosrun, Klazienaveen

Plts Naam Categorie Afstand Netto Snelheid
8 Mark Versteden 10MSN 10 KILOMETER 42:57 13,96 km/u

2 nov 2019 : 43e Floracross in Boskoop

Pl. naam categorie afstand tijd
1 Michael Westerbeek Prestatieloop 4500m 23,09

5 okt 2019: Tweed Valley Tunnel Trail Run, Schotland

Pos in cat Name Category Distance Chip time
5 Col Grootjans M50-59 20 K 01:39:52
32 Niek Molenaar M50-59 20 K 02:05:02

2 nov 2019: Kleintje Berenloop West-Terschelling

# in cat Naam cat afstand Netto tijd
25 Rosa Brink-Elshoff V50 10 km 57:16
35 Louise Schrijver V50 10 km 59:30

3 nov 2019: New York marathon

Plts Naam categorie afstand Netto tijd
104 Ingeborg de Boorder-Bartelds F55 Marathon 03:57:53

3 nov 2019: De 29e Zilveren Turfloop, Mijdrecht

In goede loopomstandigheden: Droog, niet te koud, weinig wind.

#Cat Naam Categorie Afstand Netto tijd
4 Charlotte van Veen Dames 20-34 Kort 0:20:19
1 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:21:25
6 Dorinda Bolte Dames 20-34 Kort 0:21:56
29 Remco Arendse-Pas Heren 20-34 Kort 0:23:42
18 Britt Hoogenboom Dames 20-34 Kort 0:23:47
24 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 0:25:58
7 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:06
27 Jeanine Pas-Arendse Dames 20-34 Kort 0:27:12
47 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:31:31
4 Robin Zoet Heren 45-54 Midden 0:39:01
14 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:40:04
26 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 0:42:14
3 Martine Hendriksen Dames 45-54 Midden 0:44:32
47 Walter Boon Heren Senioren Midden 0:47:38
8 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:49:02
42 Arjan Vos Heren 55-64 Midden 0:50:49
23 Elvira Bakker Dames 35-44 Midden 0:54:15
16 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 0:54:37
25 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:56:02
29 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:56:52
46 Charlotte Bornhaupt Dames 35-44 Midden 1:04:07
8 Bert Boter Heren 35-44 Lang 1:04:06
6 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:06:21
18 Peter Ruesink Heren 45-54 Lang 1:14:03
17 Wilco Schepen Heren 55-64 Lang 1:20:47
11 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:28:07

27 okt 2019: Devil’s Trail – Rijk van Nijmegen

Plts Naam categorie afstand Netto tijd
25 Marcel Boskamp Man Moenen - 22km 01:56:06

27 okt 2019 : Marathon Brabant, Etten-Leur

Plts Naam categorie afstand Netto Snelheid
18 Col Grootjans M45 HELE MARATHON 3:21:53 12,54 km/u

19 okt 2019: Haagse Tien (1 van de 4 loop)

Plts Naam Categorie Afstand Tijd
7 Ed Zijl M65 5KM 32:31
10 Freek van Zoest M35 10KM 40:40

6 okt 2019: Devil's Trail Utrechtse Heuvelrug, Doorn

Plts Naam categorie Afstand Netto Snelheid
4 Martine Hendriksen VROUW 16 km 1:24:33 11,35 km/u
17 Marcel Boskamp MAN 26 km 2:12:55 11,73 km/u

5 okt 2019: 5e Clubcircuit 2019 bij Voorschoten '97

Dames 5 km.     Heren 5km    
1) Charlotte v. Veen 20.05 1e(V20) 1) Dennis Rog 18.20 1e(M20)
2) Yara Schepen 21.58 2e(V20) 2) Martijn Uijldert 19.05 1e(M35)
3) Esther v. Ginneken 22.37 3e (V20) 3) Freek v. Zoest 19.21 2e(M35)
4) Esther v. de Ende (edstafette) 23.32 gast 4) Mathieu Hilgersom 19.29 2e(M20)
5) Marieke Ferguson 23.54 4e(V20) 5) Wouter Dollekamp 20.02 3e(M20)
6) Britt Hoogenboom 24.19 5e (V20) 6) Joost v. Kempen 21.01 3e(M35)
7) Fee Man 25.24 1e(V35) 7) Ton Goossen 21.09 1e(M55)
8) Marijke Rog 26.27 1e(V55) 8) Frank Snieder 21.57 4e(M35)
9) Jeanine Pas 26.33 6e(V20) 9) Twan Bierman 22.16 gast
10) Joan v. Straalen 26.46 2e(V55) 10) Jeko Rog 22.18 gast
11) Marja Soonius 27.58 3e(V55) 11) Waldo de Boer 22.28 5e(M35)
12) Paulien Sweers 28.43 4e(V55) 12) Arjan Vos 22.47 2e(M55)
13) Sonja Klap 29.44 5e(V55) 13) Hein v.d. Kallen 22.56 3e(M55)
14) Charlotte Bornhaupt 29.46 2e(V35) 14) Remco Arendse 23.10 4e(M20)
15) Annelies Staal 30.24 3e(V35) 15) Michael v.d. Plas 24.56 4e(M55)
16) Corrie Mechelse 32.07 6e (V55) 16) Siem Nugteren 25.13 6e(M35)
17) Sija Lanser 35.49 7e (V55) 17) Dick v.d. Boon 25.39 5e(M55)
17) Josée Nan 35.49 7e(V55) 18) Pieter Groen 25.40 6e(M55)
17) Miriam Markman 35.49 7e(V55) 19) Rob Rog 25.49 7e(M55)
- - - 20) Peter Scheers 28.14 gast
- - - 21) Harrie Lalieu 29.31 8e(M55)
- - - 22) Mark Schwarze 30.54 9e(M55)

29 sep 2019: Groene Hardloop  te Zoeterwoude

Pos Naam Categorie afstand tijd
5 Bas Hilgersom jongens tot 8 jaar 1,4 km geen tijdwaarneming
2 Loes Hilgersom meisjes tot en met 12 jaar 1,4 km geen tijdwaarneming
6 Mathieu Hilgersom mannen 6,1 km 24:44 min

29 sep 2019: Geuzenloop Zoetermeer

 

Pos Naam Categorie afstand Netto tijd
1 Charlotte van Veen Vsen 5km 00:20:43

29 sep 2019: Posbankloop, Velp (Gld)

Plts in cat Naam Categorie afstand Netto Tempo
133 Waldo de Boer M45 15K 1:16:11 5:04 min/km
37 Frank Snieder M55 15K 1:16:23 5:05 min/km
246 Tekin Kutlubay M45 15K 1:33:16 6:13 min/km

29 sep 2019: Berlin Marathon

# in Categorie naam Categorie Afstand Tijd
3764 Maurice van den Heuvel
M50 marathon 4:57:06

28 sep 2019: Halve van Katwijk

# in Categorie naam Categorie Afstand Tijd Tempo
7 Freek van Zoest Male 5 km 21:22 4:16 min/km
44 Remco Arendse-Pas - 5 km 26:28 5:18 min/km
13 Britt Hoogenboom Female 5 km 26:52 5:22 min/km
59 Ed Zijl Male 5 km 35:37 7:07 min/km
52 Hein van der Kallen Male 15 km 1:22:17 5:29 min/km
9 Bert Boter M35 halve marathon 1:29:52 4:16 min/km
11 Dennis Rog Msen halve marathon 1:31:02 4:19 min/km
2 Ingeborg de Boorder-Bartelds V55 halve marathon 1:54:35 5:26 min/km

15 sep 2019: Bridge to Bridge Arnhem

# in cat naam categorie afstand tijd snelheid
163 Maurice van den Heuvel M45 10EM 1:33:12 05:48 min/km

13 sep 2019: Oranjeloop Voorhout

plaats naam afstand tijd
28 Martijn Uijldert 7,3 kilometer 28.04
29 Marcel Boskamp 7,3 kilometer 28.06

14 sep 2019: One and only estafette marathon Roelofarendsveen

3e in de estafette ! in  2:53:32

De Tukse Tubbies: Rene van der Geest, Fons schrijver, Robin Zoet en Bert Boter.

11 sep 2019 : 4e HRR Clubwedstrijd op/om Boetveld

# Naam Cat. Afstand Tijd
2 Charlotte van Veen VSE 5 km 0:20:39

8 sep 2019 : Kopjesloop (1vd4) te Delft

Plts Naam Categorie afstand Tijd Snelheid
12 Ed Zijl M65 5KM 31:48 9,43 km/u

8 sep 2019: Halve Marathon Oostland te Pijnacker

# naam categorie afstand tijd snelheid
63 Waldo de boer M45 halve marathon 01:51:07 05:16 min/km
77 Maurice vd Heuvel M45 halve marathon 01:56:47 05:33 min/km
103 Tekin Kutlubay M45 halve marathon 02:15:15 06:25 min/km

7 sep 2019: Afstanden Coopertest

Naam Afstand
Femke 1410
Senna 1692
Vera 1786
Elly Pracht 1800
Marianne Kuiper 1880
Ab Stikkelorum 1880
Petra Veerman 2068
Anja van Herk 2068
Marieke Bouwman 2068
Harrie Lalieu 2068
Leonoor 2068
Maurice van den Heuvel 2350
Michel van der Plas 2425
Edwin Bronsgeest 2444
Hein v.d. Kallen 2630
Waldo de Boer 2650
Dorinda Bolte 2700
Solange 2820 ??
Martijn Uijldert 3060

Solange waarschijnlijk 1 ronde minder, wat nog heel mooi zou zijn.

6 sep 2019: Leiden Ladies Run

De dames van groep Ed deden het weer goed op de 5 km:

Charlotte 3e , Esther 5e en Britt 7e.

(Er was overigens geen officiële tijdwaarneming).

1 sep 2019: Tilburg Ten Miles

# naam categorie afstand tijd
2080 Maurice van den Heuvel Mrec 10EM 01:31:46

1 sep 2019: Vlietloop in Voorschoten

Positie in cat Naam Categorie Afstand chiptijd
23 Tijmen van Rijn Male 1200 m 0:05:40
26 Jasmine van Alderwegen Female 1200 m 0:05:47
7 Mark Versteden Male 5 km 17 en ouder 0:19:14
8 Freek van Zoest Male 5 km 17 en ouder 0:19:17
5 Charlotte van Veen Female 5 km 17 en ouder 0:20:28
18 Wouter Dollekamp Male 5 km 17 en ouder 0:21:42
6 Dorinda Bolte Female 5 km 17 en ouder 0:22:14
6 Arjan Vos 50+M 5 km 17 en ouder 0:23:11
11 Esther van Ginneken Female 5 km 17 en ouder 0:23:52
19 Fee Man Female 5 km 17 en ouder 0:25:49
20 Mariken Segers Female 5 km 17 en ouder 0:25:52
15 Frans Kleyheeg 50+M 5 km 17 en ouder 0:26:45
2 Joan van Straalen 50+V 5 km 17 en ouder 0:28:05
3 Marja Soonius 50+V 5 km 17 en ouder 0:28:15
5 Ellen Vroon 50+V 5 km 17 en ouder 0:28:41
48 Charlotte Bornhaupt Female 5 km 17 en ouder 0:30:36
7 Marieke Bouwman 50+V 5 km 17 en ouder 0:31:15
60 Petra Veerman Female 5 km 17 en ouder 0:32:13
12 Arita Jol 50+V 5 km 17 en ouder 0:34:02
15 Martijn Uijldert Male 10 km 0:42:22
22 Reinier Könemann Male 10 km 0:43:26
27 Joost van Kempen Male 10 km 0:46:06
32 Peter Ruesink Male 10 km 0:46:45
24 Frank Snieder 50+M 10 km 0:51:08
63 Walter Boon Male 10 km 0:51:18
31 Hein van der Kallen 50+M 10 km 0:52:09
20 Maaike Ragay Female 10 km 0:53:54
7 Ilona Stoop 50+V 10 km 0:55:42
33 Esther Arons Female 10 km 0:58:16
55 Dick van den Boon 50+M 10 km 0:59:27
42 Nanda van der Burg Female 10 km 0:59:39
43 Elvira Bakker Female 10 km 0:59:59
5 Bert Boter Male 10 EM 1:04:52
17 Miriam van den Heuvel 50+V 10 km 1:05:11
18 Linda Houthuizen 50+V 10 km 1:05:12
6 Dennis Rog Male 10 EM 1:05:23
3 Col Grootjans 50+M 10 EM 1:07:47
11 Marcel Boskamp Male 10 EM 1:08:55
17 Waldo de Boer 50+M 10 EM 1:23:00
18 Niek Molenaar 50+M 10 EM 1:23:09
5 Ingeborg de Boorder-Bartelds 50+V 10 EM 1:23:55
30 Tekin Kutlubay 50+M 10 EM 1:36:51

22 aug 2019: Eindstand Strandlopen in Noordwijk

Prijzen voor Freek en Marijke! :

Eindstand voorzover tenminste 6 maal deelgenomen:

#. Naam Categorie afstand beste 6
9. Michael Westerbeek Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 568
11. Remco Arendse Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 540
4. Marieke Ferguson Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 583
8. Esther van Ginneken Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 567
11. Jeanine Pas Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 555
2. Freek van Zoest Mannen Veteranen 40+ 4 km 596
3. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 50+ 4 km 591
5. Herman Wessendorp Mannen Veteranen 60+ 4 km 585
5. Ed Zijl Mannen Veteranen 70+ 4 km 583
5. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 8 km 579

 

© 2020-2021 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.