Don 14 jun: 10 donderdagen Star Balm Strandlopen in Noordwijk

 

Vrij 22 jun: 3e ZHM CD junioren AV '47 - Boskoop

 

Zat 23 jun: 3e ZHM pupillen AV de Spartaan - Lisse

 

Zat 30 jun: Junioren C/D Wedstrijd 3 ,AV Sparta - Den Haag

 

Zat 30 jun: 4e clubcircuit bij Willy Zuid Katwijk

 

Zon 1 jul: Senioren 3e Divisie Wedstrijd 3, Huizen, AV Zuidwal

 

Hoofdmenu

 

Uitslagen Wegatletiek

17 jun 2018: 27e Sparta Molenloop in Voorburg

Jolijn 1e dame en tevens een parcours record! 

# in catnaamcategorieafstandtijdsnelheid
1 Jolijn Swager Vrouwen 5 km 00:19:17 03:51 min/km
20 Col Grootjans Mannen 10 km 00:42:09 04:13 min/km

16 jun 2018: Midnight Sun Marathon Tromsø

# in catNamedistancecategoryTime
27 Ilona Stoop marathon K45-49 4:29:15

14 jun 2018: 1e Star Balm Strandloop in Noordwijk

Voorschoten'97 was er, het is inmiddels traditie, met een heel snelle groep. 


RangNaamCategorieAfstandTijd
5. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:16:37.4
1. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:16:58.1
2. Charlotte van Veen Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:17:51.2
1. Rosa Den Outer Jeugd 9 t/m 12 jaar – Meisjes 4km 0:18:40.3
5. Maria van der Velden Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:18:47.3
3. Herman Wessendorp Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:19:43.8
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:19:48.3
4. Marlous Jespers Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:20:17.7
5. Corrie Mechelse Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:25:01.1
13. Ed Zijl Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:25:23.5
6. Mathieu Hilgersom Senioren t/m 39 jaar – Mannen 8 km 0:34:29.3
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 8 km 0:34:36.7
3. Eeke Landman-Sinnema Veteranen 40+ - Vrouwen 8 km 0:38:22.6

10 jun 2018 : Teylingenloop

 

PlaatsNaamCategorieAfstandTijd
7 Maria van der Velden vrouw 5KM 00:23:30
11 Jasja van Ark vrouw 5KM 00:24:53
3 Mathieu Hilgersom man 10KM 00:39:28
1 Jolijn Swager vrouw 10KM 00:40:52
3 Eeke Landman-Sinnema vrouw 10KM 00:46:23

30 mei 2018: Station tot Station Loop, Dalfsen

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
68 Frank den Herder M55 10EM 1:29:53 10,74 km/u

3 jun 2018: Hugo Boss Letterenloop in Bloemendaal 

Zo finishen is wel heel speciaal: 

PositieNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
1 Jolijn Swager Vrouwen 10 km 00:41:53 04:12

2 jun 2018: 3e clubcircuit bij Strandpaviljoen Sport 

Alle vrijwilligers bedankt!

 

Dames 5 km.  Heren 5km  
1e Caecile Schalker 23.17 1e (V20) 1e Mathieu Hilgersom 20.24 1e (M20)
2e Eeke Sinnema 23.36 1e (V35) 2e Dennis Rog 20.37 2e (M20)
3e Tanja Bulavskaya 23.44 Gast (H.R.R.) 3e Bert Boter 20.43 ) 1e (M35)
4e Maria v.d. Velden 25.28 2e (V20) 4e Maarten Bloem 21.32 2e (M35)
5e Marijke Rog 25.37 1e (V55) 5e Michael Westerbeek 22.21 3e (M20)
6e Ingeborg de Boorder 26.26 2e (V55) 6e Egon van den Broek 22.39 Gast (H.R.R.)
7e Esther v.d. Ende 26.29 Gast (Edstafette) 7e Fons Schrijver 22.57 3e (M35)
8e Marijke Visscher 26.41 3e (V55) 8e Joost v. Kempen 23.07 4e (M35)
9e Marieke Ferguson 27.19 3e (V20) 9e Frank den Herder 23.38 1e (M55)
10e Fee Man 28.04 2e (V35) 10e Frank van der Valk 25.15 5e (M35)
11e Amanda Wassenaar 29.47 4e (V20) 11e Hein v.d. Kallen 25.19 2e (M55)
12e Ellen Vroom 29.55 4e (V55) 12e Arjan Vos 26.02 3e (M55)
13e Laura Brink 30.12 5e (V55) 13e Herman Wessendorp 26.34 4e (M55)
14e Charlotte Bornhaupt 33.02 Gast (Edstafette) 14e Maurice v.d. Heuvel 28.11 6e (M35)
15e Ingrid van Lier 33.46 3e (V35) 15e Bruno v. Dunné 28.26 7e (M35)
16e Sonja Klap 36.04 6e (V55) 16e Dick v.d. Boon 29.04 5e (M55)
17e Marianne Kuiper 36.05 7e (V55) 17e Frans Kleyheeg 30.25 6e (M55)
Ilona Stoop D.N.F. - 18e Evert de Boer 30.37 7e (M55)
- - - 19e Harrie Lalieu 31.38 8e (M55)
- - - 20e Ed Zijl 33.02 9e (M55)

27 mei 2018: Leiden Marathon

Positie in catNaamCategorieAfstandTijdmin/km
1 Rosa den Outer Meisjes 2 km 00:08:51 04:26 
20 Bert Boter Male 10 km 00:39:20 03:56 
4 Eeke Landman-Sinnema V35 10 km 00:47:00 04:42 
260 Niek Molenaar Male 10 km 00:47:57 04:48
38 Dick van der Boon M60 10 km 00:56:07 05:37 
199 Edwin Bronsgeest M40 10 km 00:56:14 05:38 
213 Maurice van den Heuvel M40 10 km 00:56:56 05:42 
25 Laura Brink V55 10 km 01:01:24 06:09 
32 Marja Soonius V55 10 km 01:01:53 06:12 
203 Miriam van den Heuvel V45 10 km 01:15:24 07:33 
55 Dennis Rog MSen 21 km 01:36:24 04:35 
4 Ton Goossen M60 21 km 01:44:29 04:58 
71 Peter Ruesink M45 21 km 01:46:35 05:04 
69 Maria van der Velden VSen 21 km 01:53:07 05:22
59 Michel van der Plas M55 21 km 01:56:01 05:30 
166 Anton de Groot M40 21 km 01:57:05 05:33 
16 Marlous Jespers V55 21 km 02:10:26 06:11
339 Tekin Kutlubay M45 21 km 02:33:25 07:17 
12 Col Grootjans M50 42 km 03:30:53 05:00 
175 Walter Boon Msen 42 km 04:38:49 06:37

26 mei 2018: Leiden Marathon

Positie in catNaamCategorieAfstandTijdmin/km
7 Maarten Bloem Msen 5 km 00:17:53 03:35
8 Mathieu Hilgersom Msen 5 km 00:17:53 03:35
2 Jolijn Swager Vsen 5 km 00:18:51 03:47
1 Frank den Herder M60 5 km 00:22:09 04:26
37 Diego Hofman Msen 5 km 00:22:21 04:29
18 Frank vd Valk M40 5 km 00:25:02 05:01
11 Ed Zijl M60 5 km 00:30:25 06:05 
64 Linda Houthuizen V45 5 km 00:33:32 06:43
30 Elly Pracht V55 5 km 00:35:50 07:10
12 Toni Vermeulen Female 10 km wandelen 01:49:35 10:52

14 mei 2018: 2e HRR Clubwedstrijd Boetveld, Den Haag

Een droomtijd voor Maarten

#NaamTrainerCat.AfstandTijd
1 Maarten Bloem Ed Zijl(1) M35(1) 5 km 0:16:58

13 mei 2018: Rondehoeploop, Ouderkerk a/d Amstel

PltsNaamcategorieafstandNettoSnelheid
5 Col Grootjans M50 17 KILOMETER RO 1:12:38 14,04 km/u

10 mei 2018: 31e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft

PltsNaamcategorieafstandNettoSnelheid
94 Maurice van den Heuvel M-45 10 KILOMETER 54:45 10,95 km/u
70 Miriam van den Heuvel V-50 10 KILOMETER 1:02:36 9,58 km/u

29 apr 2018: eindstanden Zorg en Zekerheids circuit 


Als vereniging wonnen we zilver.

Jolijn werd tweede overall.

1e in hun categorie werden Jolijn, Maarten en Marijke.

2e in zijn categorie werd Dennis.

3e in hun categorie werden Eeke en Ingeborg.

 

pl catpl overallNaamAfstandCategorieDeelnamesPunten CatPunten overall
1 2 Jolijn Swager Kort Dames 20-34 8 1.000 1.600
1 4 Maarten Bloem Kort Heren 35-44 6 1.800 6.000
9 17 Mathieu Hilgersom Kort Heren 20-34 6 9.800 18.800
3 21 Eeke Landman-Sinnema Kort Dames 35-44 8 2.800 18.000
6 24 Jasja van Ark Kort Dames 45-54 6 5.000 23.200
3 30 Rosa den Outer Kort Meisjes t/m 15 6 2.600 27.800
5 45 Diego Hofman Kort Jongens 16 t/m 19 6 5.600 54.800
6 49 Cor Hofman Kort Heren 45-54 6 7.600 57.600
7 49 Ellen Vroon Kort Dames 55+ 6 5.200 52.200
8 55 Frank van der Valk Kort Heren 45-54 5 11.400 65.600
19 61 Walter Boon Kort Heren 20-34 6 26.000 72.400
10 65 Laura Brink Kort Dames 55+ 5 9.400 73.000
11 67 Marja Soonius Kort Dames 55+ 4 9.500 76.250
14 74 Miriam van den Heuvel Kort Dames 45-54 6 18.000 83.800
4 8 Caecile Schalker Midden Dames Senioren 5 5.200 10.000
10 19 Maria van der Velden Midden Dames Senioren 7 9.400 20.400
9 45 Marlous Jespers Midden Dames 55+ 6 6.800 49.400
10 48 Arnold Verkuylen Midden Heren 45-54 5 17.600 62.600
12 50 Peter Ruesink Midden Heren 45-54 7 18.800 64.600
21 124 Hein van der Kallen Midden Heren 55-64 6 27.400 152.800
10 168 Jaap Hoek Midden Heren 65+ 6 12.800 211.200
3 8 Ingeborg de Boorder-Bartelds Lang Dames 45-54 5 2.600 9.600
5 11 Robin Zoet Lang Heren 45-54 5 4.400 11.400
1 11 Marijke Rog Lang Dames 55+ 7 1.000 11.000
6 14 Ilona Stoop Lang Dames 45-54 6 6.600 18.000
2 24 Dennis Rog Lang Heren Senioren 6 6.800 28.600
7 41 Ton Goossen Lang Heren 55+ 5 5.800 49.400
30 78 Wilco Schepen Lang Heren 45-54 5 34.200 100.000
39 103 Maurice van den Heuvel Lang Heren 45-54 4 48.500 136.750

29 apr 2018: Omloop van Noordwijkerhout 

in een beetje druilerige regen haalden ook dit keer weer 10 kanjers een mooie klassering in het verenigingsklassement. 

De 10 km was overigens door een foutje iets langer dan de bedoeling was. 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
2 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:17:37
9 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:18:22
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:37
3 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:22:35
11 Arnold Verkuylen Heren 45-54 Midden 0:46:50
12 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 0:46:51
5 Caecile Schalker Dames Senioren Midden 0:48:22
9 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:50:34
7 Bert Boter Heren 35-44 Lang 1:25:35
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:48:34
3 Voorschoten '97 Vereniging - 7:44:57

En in elke categorie hadden we nog reserves over. 

Zelfs met een tijd van 18:23 haal je de verenigings top tien bij Voorschoten '97 niet eens...

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
10 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 Kort 0:18:23
6 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 Kort 0:22:13
4 Cor Hofman Heren 45-54 Kort 0:22:23
5 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:22:54
5 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 0:25:04
12 Marieke Ferguson Dames 20-34 Kort 0:25:47
9 Laura Brink Dames 55+ Kort 0:28:00
15 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 0:30:29
31 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:31:05
22 Herman Wessendorp Heren 55-64 Midden 0:53:20
23 Hein van der Kallen Heren 55-64 Midden 0:54:16
21 Jasja van Ark Dames 45-54 Midden 0:57:34
12 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:31:06
38 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 1:44:02
44 Martijn van de Kamp Heren 35-44 Lang 1:52:18
10 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:54:42

21 april 2018: Marathon van Zeeuws Vlaanderen 

# in catNaamCategorieafstandtijdsnelheid
25 Frank den Herder m60 marathon 04:53:09 06:57 min/km

22 apr 2018: 11e Oranjeloop, Ter Aar 

PltsNaamCatafstandNettoSnelheid
6 Freek van Zoest MAN 5 KILOMETER 20:48 14,42 km/u
3 Eeke Landman-Sinnema VROUW 5 KILOMETER 23:12 12,93 km/u
5 Maria van der Velden VROUW 5 KILOMETER 24:03 12,47 km/u
25 Ed Zijl MAN 5 KILOMETER 32:23 9,26 km/u
6 Mathieu Hilgersom MAN 10 KILOMETER 38:50 15,45 km/u
18 Michael westerbeek MAN 10 KILOMETER 43:14 13,87 km/u


22 apr 2018: 
Madrid Marathon

# in CategoríaNombreCategoríaDistanciaTiempo Neto
225 MICHEL VAN DER PLAS H-M Km 42.195 4:16:52

15 apr 2018: Braassemloop(Roelofarendsveen) 

Omdat veel marathon lopers het een keertje wat rustiger aan deden,

hield het er om of we het verenigingsklassement zouden halen.

Maar dankzij Col en Marijke lukte het net wel, we werden zelfs weer derde

Voor het klassement telden mee:  

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
3 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:17:45
6 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:18:21
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:42
4 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:22:51
9 Dennis Rog Heren Senioren Midden 0:39:41
18 Arnold Verkuylen Heren 45-54 Midden 0:43:49
8 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:50:14
14 Jasja van Ark Dames 45-54 Midden 0:52:30
8 Col Grootjans Heren 45-54 Lang 1:31:10
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:53:49
3 Voorschoten '97 Vereniging - 7:49:52

In de totaalstand staan we als vereniging tweede,

en als we de volgende keer ook het klassement halen,

wordt dat ook de eindstand !

 

Jolijn went al aan het podium ( nu weer overall tweede)

 

Maar ook andere lopers en loopsters haalden mooie klasseringen:

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
2 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 Kort 0:22:11
5 Cor Hofman Heren 45-54 Kort 0:22:16
7 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:23:00
3 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:23:16
8 Laura Brink Dames 55+ Kort 0:28:07
9 Marja Soonius Dames 55+ Kort 0:29:02
28 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:31:57
22 Anton de Groot Heren 35-44 Midden 0:46:46
28 Wilco Schepen Heren 45-54 Midden 0:46:52
23 Walter Boon Heren Senioren Midden 0:47:15
25 Ralph Kijk in de Vegte Heren Senioren Midden 0:47:56
27 Hein van der Kallen Heren 55-64 Midden 0:51:11
55 Richard van der Peet Heren 45-54 Midden 0:52:14
9 Brenda Smit Dames 35-44 Midden 0:52:36
9 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:53:41

8 apr 2018: Rotterdam Marathon

Pl in catNaamcategorieafstandtijdtempo
5839 Miriam van den Heuvel V ¼ marathon 01:08:05 06:27 min/km
175 Bert Boter M40 marathon 03:12:23 04:34 min/km
174 Robin Zoet M45 marathon 03:21:42 04:47 min/km
33 Ton Goossen M60 marathon 03:40:44 05:14 min/km
1141 Dennis Rog MSR marathon 03:50:32 05:28 min/km
627 Peter Ruesink M45 marathon 03:54:45 05:34 min/km
1023 Fons Schrijver M45 marathon 04:17:26 06:06 min/km
221 Peter Doeksen M60 marathon 04:57:01 07:02 min/km
1623 Maurice van den Heuvel M45 marathon 05:06:09 07:15 min/km

Marijke Rog finishte met Dennis, maar liep net niet de hele afstand.

7 apr 2018: 2e clubcircuit strandpavilioen Sport Wassenaar

Met stralend lenteweer. 

Alle vrijwilligers bedankt.


 

6 km. dames:  6 km. heren:  
1e Jolijn Swager 24.31 1e (V20) 1e Mathieu Hilgersom 22.50 1e (M20)
2e Eeke Sinnema 28.31 1e (V35) 2e Maarten Bloem 23.07 1e(M35)
3e Maria v.d. Velden 28.50 2e (V20) 3e Egon v.d. Broek 25.02 Gast ( H.R.R. )
4e Esther v.d. Ende 29.50 Gast (edstafette) 4e Michael Westerbeek 26.22 2e (M20)
5e Fee Man 32.45 2e (V35) 5e Ge de Munck 27.33 Gast (edstafette)
6e Laura Brink 34.20 1e (V55) 6e Frank den Herder 28.16 1e (M55)
7e Marja Soonius 35.02 2e (V55) 7e Frank v.d. Valk 29.10 2e (M35)
8e Ingrid de Lier 35.14 3e (V35) 8e Herman Wessendorp 29.40 2e(M55)
9e Jacqueline Hoek 36.22 4e (V35) 9e Arjan Vos 31.06 3e(M55)
10e Corrie Mechelse 38.24 3e (V55) 10e Jean Claessens 31.15 Gast (H.R.R.)
11e Charlotte Bornhaupt 38.24 Gast (edstafette) 11e Dick v.d. Boon 31.24 4e (M55)
12e Marianne Kuiper 40.09 4e (V55) 12e Evert de Boer 34.27 5e (M55)
13e Sija Lanser 44.38 5e (V55) 13e Peter Scheers 36.02 Gast
- - - 14e Harrie Lalieu 36.55 6e (M55)
- - - 15e Tekin Kutlubay 37.40 3e (M35)
- - - 16e Mark Schwarze 40.31 4e (M35)

4 apr 2018: Time trial bij HRR Den Haag

# in catNaamCat.AfstandTijd
1 Eeke Landman-Sinnema V40 5 km 0:22:22

2 apr 2018: De Halve van de Haar, Haarzuilens

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
34 Joost van Kempen M35 HALVE MARATHON 1:38:30 12,85 km/u

2 apr 2018 : 54e Drie molenloop, Aarlanderveen

PltsNaamAfstandNettoSnelheid
58 Siem Nugteren 15.5 KILOMETER 1:29:18 10,41 km/u

25 mrt 2018: De Hardloopwinkel HRR 1vd4loop, Wassenaar

PltsNaamCategorieafstandTijdSnelheid
2 Freek van Zoest MREC, PRESTATIELOOP 5 km 19:00 15,78 km/u
6 Mathieu Hilgersom MSE, WEDSTRIJD 10 km 39:28 15,20 km/u

24 mrt 2018: Ronde van Bruinisse

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
3 Rosa den Outer V5, TRIMLOOP 5 KM 24:46 12,11 km/u

25 mrt 2018: Zandvoort Circuitrun

pl in cat  naam  categorie  afstand  tijd 
 1113 Maurice van den Heuvel  MRecr  12 km  01:05:53
 1095 Miriam van den Heuvel  VRecr  12 km  01:16:46

18 mrt 2018: Kampioenschap van Voorschoten

Kampioenen van Voorschoten werden

  Dames Heren
5 km Jolijn Swager 0:19:21 Sander van Elk 0:16:59
10 km Erna Molleman 0:43:21 Gerwin Hordijk 0:35:41
10 EM Marleen van den Oetelaar 1:13:23 Bert Boter 1:02:58

18 mrt 2018: De VoorschotenLoop 

Ook dit keer haalden onze toppers een 2e plaats in het verenigingsklassement 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
1 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:17:17
6 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 Kort 0:17:21
2 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:21
2 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:21:53
4 Caecile Schalker Dames Senioren Midden 0:43:33
12 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 0:44:26
17 Arnold Verkuylen Heren 45-54 Midden 0:46:07
8 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:48:10
4 Bert Boter Heren 35-44 Lang 1:02:58
3 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 45-54 Lang 1:20:10
2 Voorschoten '97 vereniging - 6:41:16

Ook in de stand van van de verenigingen staan we nu 2!

( Op eerbiedige afstand achter Leiden Atletiek dat alle 6 lopen won)  

 

Maar ook bij de "rest" nog heel veel top tien plaatsen!

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
12 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:17:59
8 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 Kort 0:21:28
28 Walter Boon Heren 20-34 Kort 0:22:29
5 Jasja van Ark Dames 45-54 Kort 0:22:54
2 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:23:18
7 Cor Hofman Heren 45-54 Kort 0:23:21
8 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:23:29
7 Mariken Segers Dames 45-54 Kort 0:23:40
9 Fee Man Dames 45-54 Kort 0:24:36
8 Jan-Pieter van Trierum Heren 55+ Kort 0:24:40
11 Ruud Bol Heren 45-54 Kort 0:24:47
7 Mirjan van Ormondt Dames 35-44 Kort 0:24:51
13 Rachel van Hellemondt Dames 45-54 Kort 0:26:25
6 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:53
7 Laura Brink Dames 55+ Kort 0:28:09
8 Marja Soonius Dames 55+ Kort 0:28:10
20 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 0:28:41
36 Jeroen Schouten Heren 20-34 Kort 0:28:44
22 Harrie Lalieu Heren 55+ Kort 0:29:10
18 Jaap Lootsma Heren 45-54 Kort 0:29:19
24 Pieter Groen Heren 55+ Kort 0:29:38
22 Marian van Wissen Dames 45-54 Kort 0:30:14
28 Ab Stikkelorum Heren 55+ Kort 0:30:16
19 Dirk Broekhuizen Heren 45-54 Kort 0:30:46
35 Petra Veerman Dames 35-44 Kort 0:33:30
19 Ines Colijn Dames 55+ Kort 0:33:54
20 Marjolein Laurens Dames 55+ Kort 0:34:23
38 Yvonne Koevoet Dames 45-54 Kort 0:35:26
21 Sija Lanser Dames 55+ Kort 0:35:36
22 Anneke Dekker Dames 55+ Kort 0:36:12
26 Anton de Groot Heren 35-44 Midden 0:48:48
38 Martin Brussee Heren 45-54 Midden 0:51:34
5 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:53:09
7 Dick van der Boon Heren 65+ Midden 0:53:57
14 Yvonne Devilee Dames Senioren Midden 0:54:58
12 Jaap Hoek Heren 65+ Midden 0:55:36
25 Charlotte Molenaar Dames 45-54 Midden 0:58:36
14 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 0:58:43
3 Ton Goossen Heren 55+ Lang 1:09:22
28 Maurice van den Heuvel Heren 45-54 Lang 1:25:56
7 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:27:51
15 Ralph Kijk in de Vegte Heren Senioren Lang 1:30:08
33 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Lang 1:40:41

11 mrt 2018: Marató Barcelona

POSITION IN CATNAMECAT.DISTANCEREAL T.
1799 WILLEM SCHEPEN VetBM Marathon 4:06:01

11 mrt 2018: City-Pier-City Loop, Den Haag 

POS IN CATNAMEBIBAFSTANDCATEGORYCHIP TIME
420 Maurice van den Heuvel 25332 5 km M 00:26:30
2463 Fee Man 25137  5 km ? V 00:50:33
327 Jasja van Ark 44180 10 km V 00:50:33
1942 Maurice van den Heuvel 15510 10 km M 00:53:51
2868 Josée Nan 18083 10 km V 01:07:33 
27 Bert Boter 5962 ½ marathon M40 01:22:32
20 Robin Zoet 503 ½ marathon M45 01:22:58
259 Dennis Rog 42378 ½ marathon Msen 01:29:15
316 Fons Schrijver 3069 ½ marathon M45 01:47:01
11 Frank den Herder 10686 ½ marathon M65 01:47:55
11 Marijke Rog 42379 ½ marathon V55 01:48:39
21 Norma van der Horst 3068 ½ marathon V50 01:47:09
513 Anton de Groot 652 ½ marathon M35 01:50:00
136 Ilona Stoop 3658 ½ marathon V45 02:01:25
769 Maurice van den Heuvel 2655 ½ marathon M45 02:03:35
202 Brenda Smit 4056 ½ marathon V40 02:04:11
603 Frank Snieder 9743 ½ marathon M50 02:05:18
174 Peter Doeksen 4541 ½ marathon M60 02:09:38
193 Fred Schmitz 4914 ½ marathon M60 02:12:53

10 mrt 2018: NK Cross / Phanos Boscross, Amstelveen

Het echte NK cross senioren was een dag later..

PltsNaamcategorieAfstandTijd
1 Jimmy Van Bemmel MSEN (recreatie) 6000 m 28:16

4 mrt 2018: 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn

1 dame bij de businessloop 5 km was nog sneller dan Jolijn. 

Plts in catNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
8 Mathieu Hilgersom MAN 5 KILOMETER 18:37 16,11 km/u
1 Jolijn Swager VROUW 5 KILOMETER 19:47 15,16 km/u
6 Eeke Landman-Sinnema VROUW 5 KILOMETER 23:02 13,02 km/u
65 Mark Schwarze MAN 5 km businessloop 31:24 9,55 km/u
12 Freek van Zoest Man 10 km businessloop 39:34 15,16 km/u
316 Maurice van den Heuvel Man 20 km prestatieloop 1:49:33 10,95 km/u
16 Peter Doeksen M60 20 KM WEDSTRIJD 2:02:46 9,77 km/u

25 feb 2018: Two Rivers Marathon te Zaltbommel

Plts in catNaamCategorieAfstandNetto
100 Michel van der Plas  MAN Marathon 3.58.50
25 Ingeborg de Boorder  VROUW Marathon 3.58.50

18 feb 2018: 157eZegerplasloop, Alphen aan den Rijn

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
9 Col Grootjans M10KM 10 KILOMETER 41:59 14,26 km/u

17 feb 2018: 1e clubcircuit 2018 in het Panbos te Katwijk

Regels clubcircuit 2018: 

Er is 1 afstand die gelopen wordt door de lopers

7 loopjes door het hele jaar heen

Om in aanmerking te komen voor de prijzen moet je bij 5 van de 7 loopjes in de uitslag zijn gekomen.

 

Categorie:

  •  mannen tot 35 jaar
  •  vrouwen tot 35 jaar

 nieuw:

  • mannen 35 tot 55 jaar
  • vrouwen 35 tot 55 jaar
  • mannen 55 +
  • vrouwen 55 + 

Alle vrijwilligers bedankt!

Start

en podiums na afloop

 

Dames:Heren:
1e Jolijn Swager 21.55 1e (V20) 1e Bert Boter 20.10 1e (M35)
2e Caecile Schalker 22.58 2e (V20) 2e Dennis Rog 20.25 1e (M20)
3e Tanja Bulavskaya (H.R.R.) 23.24 - 3e Mathieu Hilgersom 20.35 2e (M20)
4e Maria v.d. Velden 25.15 3e (V20) 4e Freek v. Zoest 21.10 2e (M35)
5e Eeke Sinnema 25.31 1e (V35) 5e Michael Westerbeek 22.12 3e (M20)
6e Marijke Rog 26.17 1e (V55) 6e Jimmy v. Bemmel 22.59 4e (M20 )
7e Esther v.d. Ende (Edstafette) 26.45 - 7e Ge de Munck (Edstafette) 23.33 -
8e Marijke Visscher 27.13 2e (V55) 8e Joost v. Kempen 23.41 3e (M35)
9e Fee Man 29.40 2e (V35) 9e Frank den Herder 24.58 1e (M55)
10e Ellen Vroon 29.58 3e (V55) 10e Hein v.d. Kallen 26.01 2e (M55)
11e Laura Brink 31.08 4e (V55) 11e Waldo de Boer 26.30 4e (M35)
12e Paulien Sweers 32.56 5e (V55) 12e Rob Rog 27.49 3e (M55)
13e Corrie Mechelse 35.17 6e (V55) 13e Jean Claessens (H.R.R.) 28.00  
14e Marianne Kuiper 36.36 7e (V55) 14e Herman Wessendorp 28.47 4e (M55)
15e Sija Lanser 41.39 8e (V55) 15e Peter Scheers ( gast ) 30.31 -
15e Mirjam Markman 41.39 8e (V55) 16e Evert de Boer 32.23 5e (M55)
- - - 17e Ab Stikkelorum 33.56 6e (M55)
- - - 18e Peter Krol 35.20 7e (M55)
- - - Wouter Dollekamp D.N.F. -

17 feb 2018: Aarcross, Alphen aan den Rijn

Twee wedstrijdjes op éęn dag (zelfs voor Freek wat veel van het goede....),

maar het resultaat mag er zijn!
Een 2e plek (M35) bij het clubcircuit én

een 2e plek bij eindstand in de ZHM crosscompetitie (M40) na het lopen van de Aarcross.

 

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheidTempo
15 Stan Berger JPA2 1400M 7:39 10,98 km/u 5:27 min/km
13 Freek van Zoest MSEN+M40+ 9800M 46:05 12,75 km/u 4:42 min/km

11 feb 2017: De Hardloopwinkel Roadrunnersloop (Leiden)

Opnieuw een wedstrijd met veel wind, vooral door de polder naar Zoeterwoude.

Opnieuw een podiumplaats overall voor Jolijn ( 3e dit keer). 


We haalden ook nu het club-klassement en werden zelfs tweede!

en wel met de volgende 10 kanjers. 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
2 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:18:23
8 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:19:24
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:20:14
4 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:23:14
4 Caecile Schalker Dames Senioren Midden 0:45:14
21 Fons Schrijver Heren 45-54 Midden 0:45:39
23 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 0:46:08
6 Norma van der Horst Dames 45-54 Midden 0:48:29
4 Robin Zoet Heren 45-54 Lang 1:00:17
4 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 45-54 Lang 1:15:30
2 Voorschoten '97 Vereniging - 6:42:32

Maar bij onze buurvereniging deden er natuurlijk veel meer mee.

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
11 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 Kort 0:19:40
16 Michael Westerbeek Heren 20-34 Kort 0:20:28
22 Walter Boon Heren 20-34 Kort 0:24:01
5 Jasja van Ark Dames 45-54 Kort 0:24:04
12 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:24:14
5 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:04
18 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 0:30:47
10 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:49:14
26 Hein van der Kallen Heren 55-64 Midden 0:51:15
55 Henry Nieuwenhuijsen Heren 45-54 Midden 0:54:25
59 Siem Nugteren Heren 45-54 Midden 0:55:19
37 Paul Segaar Heren 55-64 Midden 0:55:43
18 Jaap Hoek Heren 65+ Midden 0:58:08
4 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:02:40
9 Freek van Zoest Heren 35-44 Lang 1:04:07
2 Ton Goossen Heren 55+ Lang 1:07:32
26 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 1:12:56
15 Michel van der Plas Heren 55+ Lang 1:15:27
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:15:47
42 Maurice van den Heuvel Heren 45-54 Lang 1:20:56
46 Richard van der Peet Heren 45-54 Lang 1:23:45
7 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:24:06
6 Brenda Smit Dames 35-44 Lang 1:25:08
50 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Lang 1:29:30

7 feb 2017: Prijsuitreiking clubcircuit 2017

DamesHeren
Kampioen clubcircuit 2016Kampioen clubcircuit 2016
Jolijn Swager Maarten Bloem
SeniorenSenioren
1e Jolijn Swager 1e Dennis Rog
- 2e Mathieu Hilgersom
- 3e Michael Westerbeek
- 4e Wouter Dollekamp
Veteranen 35-49Veteranen 35-49
1e Jasja v. Ark 1e Maarten Bloem
2e Fee Man 2e Bert Boter
- 3e Freek v. Zoest
  4e Fons Schrijver 
- 5e Maurice v.d. Heuvel
- 6e Edwin Bronsgeest
Veteranen 50+Veteranen 50+
1e Marijke Rog 1e Ton Goossen
- 2e Arjan Vos
- 3e Frank den Herder
- 4e Hein v.d. Kallen
- 5e Siem Nugteren

4 feb 2018: Midwinter Marathon Apeldoorn

Pl in catNaamCatOnderdeelNetto tijd
16 Marijke Rog V55 Asselronde (25 km) 2:23:31


28 jan 2018: Beeckestijn Cross Velzen-Zuid

Mooie cross van 9,3 km op het landgoed Beeckestijn in Velsen-zuid.    

POSNAMEDISTANCECHIP TIME
44 Col Grootjans 9,3 km 00:41:46
74 Niek Molenaar 9,3 km 00:44:27

28 jan 2018: Uithoorns Mooiste-de loop (Uithoorn)

Veel wind maar verder goed loop-weer.

Jolijn werd 2e overall. Dus weer op het podium!

We haalden ook nu het club-klassement, en wel met de volgende 10 kanjers. 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
6 Freek van Zoest Heren 35-44 Kort 0:18:40
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:11
6 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 Kort 0:21:17
2 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:22:49
21 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 0:44:49
5 Caecile Schalker Dames Senioren Midden 0:45:07
14 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:49:30
35 Hein van der Kallen Heren 55-64 Midden 0:50:39
4 Robin Zoet Heren 45-54 Lang 1:02:24
3 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:21:59
4 Voorschoten '97 - - 6:56:25

Maar ook nu liepen er veel meer, met soms ook heel mooie plaatsen/tijden

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
11 Cor Hofman Heren 45-54 Kort 0:21:57
6 Jasja van Ark Dames 45-54 Kort 0:23:13
3 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:24:13
23 Walter Boon Heren 20-34 Kort 0:24:20
5 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:26:24
18 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 0:29:08
33 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:29:34
8 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:52:48
12 Jaap Hoek Heren 65+ Midden 0:55:06
113 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Midden 0:57:36
10 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:08:01
1 Ton Goossen Heren 55-64 Lang 1:12:46
39 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 1:17:10
56 Fons Schrijver Heren 45-54 Lang 1:22:38
63 Maurice van den Heuvel Heren 45-54 Lang 1:25:17

21 jan 2018: Trailrun NSL Noordwijk

Plaats in catNaamM-VAfstandtijd
52. Michiel Plas van der m Lange afstand 1:33:12
7. Ingeborg de Boorder f Lange afstand 1:34:02
92. Frank Valk van der m Lange afstand 1:46:50

21 jan 2018: Ruitenburg halve Marathon , Maassluis

Pl overallNaamCatAfstandNetto
240 Frank den Herder M60 ½ marathon 1:46:24

20 jan 2018: Westduincross, Den Haag

Video na de start

PLTSNAAMCATAFSTANDTIJD
18 Maria van der Velden KC KORTE CROSS (4,4 km) 20:57
37 Ed Zijl KC KORTE CROSS (4,4 km) 25:49
8 Freek van Zoest M35 LANGE CROSS (8,8 km) 36:28
2 Jolijn Swager VS LANGE CROSS (8,8 km) 38:08
4 Cecile Schalker VS LANGE CROSS (8,8 km) 41:15

Jolijn werd nu 2e, maar in de eindstand VS na 4 crosses 1e !!

Freek werd in de M35 in de eindstand 5e. 

14 jan 2018: Egmond Halve Marathon

Pl in catnaamcatafstandtijd
1148 Miriam van den Heuvel VREC ¼ marathon  01:11:39
3280 Maurice van den Heuvel MREC ½ marathon 01:56:16
1468 Brenda Smit VREC ½ marathon 02:14:47

13 jan 2018: Gouweboscross , Waddinxveen

Pl in catnaamafstandgroeptijd
15 Stan Berger 1300m J pup A2 6:40
15 Michael Westerbeek 2000m Mannen kort 08:47
26 Ed Zijl 2000m Mannen kort 12:57
4 Maria van der Velden 3900m Vrouwen 0:21:09
5 Marijke Visscher 3900m Vrouwen 35 0:22:10
8 Maarten Bloem 10400m Mannen 0:45:15
3 Freek van Zoest 10400m Mannen 40 0:46:58
1 Caecile Schalker 10400m Prestatie 0:53:40

7 jan 2018 : Bedafcross van De Keien, Uden

 

Uit https://www.mooiuden.nl/nieuws/sport/23123/overtuigende-winnaars-bij-bedafcross?

Bijzonder was de deelname van Freek van Zoest uit Voorschoten. Hij ging van start onder nummer 114, het nummer waaronder zijn vader in 1966 al deelnam aan de Keiencross. Hoewel dit startnummer eigenlijk bedoeld was voor een jeugdatleet, zorgde de organisatie er uiteraard voor dat Freek met dit nummer kon lopen. Hij deed dit zeer verdienstelijk en werd vierde. "Wat geweldig dat de organisatie hieraan mee wilde werken", zeiden vader en zoon enthousiast. 

 

PltsNaamAfstandTijdSnelheid
4 Freek van Zoest 9240 meter 38:17 14,48 km/u

7 jan 2018: Runnersworld Leiden Nieuwjaarsloop(Leiden)

In een stralend zonnetje, maar wel fris,

liepen we als vereniging naar een heel verdienstelijke derde plaats.

Daarvoor zorgden de volgende 10 toppers 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
3 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:18:32
14 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:19:48
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:20:11
4 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:23:46
26 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 0:46:02
14 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:47:56
40 Fons Schrijver Heren 45-54 Midden 0:48:30
5 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:53:02
6 Robin Zoet Heren 45-54 Lang 0:59:27
2 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 45-54 Lang 1:14:08
3 Voorschoten '97 Vereniging - 6:51:22

Maar bij onze buurgemeente waren er natuurlijk veel meer lopers en loopsters. 

Alleen Dames Midden was wat dun bezet.

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
17 Cor Hofman Heren 45-54 Kort 0:22:54
9 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 Kort 0:23:41
29 Walter Boon Heren 20-34 Kort 0:23:56
5 Jasja van Ark Dames 45-54 Kort 0:24:06
24 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:25:11
10 Mirjan van Ormondt Dames 35-44 Kort 0:26:13
7 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:41
30 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Kort 0:28:24
6 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:28:27
11 Jacqueline Hoek Dames 55+ Kort 0:29:25
12 Marjo Soonius Dames 55+ Kort 0:29:30
13 Laura Brink Dames 55+ Kort 0:29:36
30 Ingrid van Lier Dames 45-54 Kort 0:32:55
41 Arita Jol Dames 45-54 Kort 0:35:04
25 Hein van der Kallen Heren 55-64 Midden 0:49:00
38 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 0:49:24
37 Arjan Vos Heren 55-64 Midden 0:52:23
81 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Midden 0:57:35
18 Jaap Hoek Heren 65+ Midden 0:57:48
12 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:04:20
3 Ton Goossen Heren 55-64 Lang 1:10:00
27 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 1:12:25
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:16:14
56 Maurice van den Heuvel Heren 45-54 Lang 1:21:49
7 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:24:04
61 Siem Nugteren Heren 45-54 Lang 1:28:05

31 dec 2017: Oliebollencross, Av De Koplopers, Delft 

Uitsl CategNaamCategAfstandTijdKm/Uur
11e Michael Westerbeek K_MS 4,6 km 20:52 13,227
1e Marijke Visscher K_V55 4,6 km 25:35 10,788
5e Maarten Bloem L_M35 9,2 km 40:55 13,491
6e Freek van Zoest L_M35 9,2 km 41:18 13,366
1e Jolijn Swager L_VS 9,2 km 42:46 12,907
4e Caecile Schalker L_VS 9,2 km 46:43 11,816

Nagekomen uitslag:

19 nov 2017: Valencia Marathon

PLACE CAT.NAMECATEGORYDISTANCEREAL TIME
342 MICHEL VAN DER PLAS VETERANO MASC E Marathon 3:57:36
1023 Wilco SCHEPEN VETERANO MASC D Marathon 4:08:16

26 dec 2017: Kerststrandloop in Scheveningen

# in catNaamCat.AfstandTijd
1 Sophie van Zoest KidMe 1,5 km 0:06:28
5 Freek van Zoest M05km 5 km 0:21:32

26 dec 2017: Warmunda Kerstloop, Warmond 

# in catnaamcatafstandtijd
1 JolijnSwager sv 5 km 20:06:00
22 Marianne Kuiper vv 5 km 33:50:00

24 dec 2017 : 3Plassenloop Zoetermeer 

# in catNaamCategorieAfstandTijd
2 Jasja van Ark v 5 km 23:37

16 dec 2017: 7e clubcircuit bij Snowworld ( Zoetermeer)

Alle vrijwilligers bedankt.

Marieke, Jimmy, Annelies, Willem, Wim , Anneke, Eeke en

Marjolein, gevallen met de fiets en dan toch nog helpen!

Ondanks dat Toni ziek was, stond ze toch weer bij de start en finish.

Dames 6 km.Heren 6 km.
1e Jolijn Swagers (V20) 1 25.35 1e Maarten Bloem (M35) 1 23.59
2e Caecile Schalker (V20) 2 27.52 2e Bert Boter (M35) 2 24.27
3e Marijke Rog (V50) 1 30.30 3e Freek v. Zoest (M35) 3 24.34
4e Jasja v. Ark (V35) 1 31.08 4e Peter Tjeerdsma gast 24.54
5e Maria v.d. Velden (V20) 3 31.47 5e Dennis Rog (M20) 1 25.09
6e Esther v.d. Ende Edstafette 32.30 6e Matthieu Hilgersom (M20) 2 25.22
7e Marijke Visscher (V50) 2 33.26 7e Michael Westerbeek (M20) 3 26.05
8e Ilona Stoop (V35) 2 34.26 8e Egon v.d. Broek H.R.R. 27.04
9e Fee Man (V35) 3 34.34 9e Fons Schrijver (M35) 4 27.30
10e Laura Brink (V50) 3 37.25 10e Mark Versteden gast 27.35
11e Marja Soonius (V50) 4 37.27 11e Arjan Vos (M50)1 30.11
12e Nanda v.d. Burg (V35) 4 39.18 12e Piet Hein v.d. Ploeg gast 30.34
13e Paulien Sweers (V50) 5 40.39 13e Herman Wessendorp (M50) 2 30.57
14e Corrie Mechelse (V50) 6 41.35 14e Hein v.d. Kallen (M50) 3 31.41
15e Josée Nan (V50) 7 48.33 15e Edwin Bronsgeest (M35) 5 31.55
- - - 16e Frank den Herder (M50) 4 32.53
- - - 17e Siem Nugteren (M50) 5 34.03
- - - 18e Rob Rog (M50) 6 34.34
- - - 19e Tekin Kutlutby (M50) 7 36.14
- - - 20e Peter Scheers gast 41.03

10 dec 2017: de Duinrellcross

Jolijn wint weer. Zie ook http://www.haagsetopsport.nl/berhane-wint-duinrellcross

Pl in catNaamCat.AfstandTijd
10 Michael Westerbeek MS korte cross 24.42
12 Ed Zijl M55 korte cross 40.13
2 Freek van Zoest M35 lange cross 36.27
1 Jolijn Swager VS lange cross 38.47
13 Fons Schrijver M45 lange cross 44.05
18 Anton de Groot M35 lange cross 47.27

26 nov 2017: LJ Sport - Ter Specke Loop (Lisse)

De eerste plaats van Jolijn is echt waar. Ook Overall.


En ook Marijke was eerste in haar categorie.

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
4 Freek van Zoest Heren 35-44 Kort 0:18:49
20 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:19:12
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:16
27 Michael Westerbeek Heren 20-34 Kort 0:20:25
8 Reinier Könemann Heren 35-44 Kort 0:21:13
34 Walter Boon Heren 20-34 Kort 0:22:50
2 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:23:35
10 Michel van der Plas Heren 55+ Kort 0:23:35
6 Jasja van Ark Dames 45-54 Kort 0:23:39
5 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:23:42
17 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Kort 0:24:32
9 Mirjan van Ormondt Dames 35-44 Kort 0:24:36
18 Roel Sint Heren 35-44 Kort 0:26:24
8 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:26:57
25 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Kort 0:28:11
9 Marja Soonius Dames 55+ Kort 0:28:36
10 Laura Brink Dames 55+ Kort 0:28:39
19 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 0:29:02
38 Linda Drupsteen Dames 35-44 Kort 0:33:32
20 Arnol Verkuylen Heren 45-54 Midden 0:44:04
25 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 0:45:04
8 Jaap Hoek Heren 65+ Midden 0:52:23
7 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:52:32
5 Robin Zoet Heren 45-54 Lang 0:57:55
10 Bert Boter Heren 35-44 Lang 0:59:25
3 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:00:16
18 Fons Schrijver Heren 45-54 Lang 1:08:06
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:11:54
2 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 45-54 Lang 1:13:13
6 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:19:24
5 Brenda Smit Dames 35-44 Lang 1:22:10

Het verenigingsklassement halen we dit keer niet.

(te weinig dames op de midden afstand). 

18 nov 2017: Reeuwijksehout Cross, Reeuwijk

PltsNaamCatAfstandTijdSnelheid
10 Stan Berger JPA2 1.000 meter 5:43 10,49 km/u
3 Freek van Zoest M40 9.000 meter 35:40 15,14 km/u

19 nov 2017: Zevenheuvelenloop te Nijmegen

Pl in catNaamCatOnderdeelNetto tijd
49 Martijn Uijldert M40 15 km 59:04
71 Bert Boter M40 15 km 59:58
76 Ton Goossen M55 15 km 1:06:29
1416 Walter Boon MSR 15 km 1:09:03
322 Maria van der Velden VSR 15 km 1:13:31
304 Corrie Mechelse V55 15 km 1:37:11

19 nov 2017: Duindigtcross bij The Haque Road Runners 

#NaamCatAfstandTijd
10 Michael Westerbeek Mrec 5 km 0:21:42
45 Ed Zijl Mrec 5 km 0:31:49
3 Maarten Bloem M35 10 km 0:40:27
7 Freek van Zoest M35 10 km 0:41:22
2 Jolijn Swager VSE 10 km 0:43:20
13 Niek Molenaar M45 10 km 0:47:06
5 Eeke Landman-Sinnema V35 10 km 0:52:21

29 okt 2017: Duinentrail Schoorl 

Uitdagende duinentrail in Schoorl met 350 hoogtemeters in 10 kilometer  

plaats in catnaamcatafstandtijd
10 Niek Molenaar MALE Trail 10km 00:55:29

05 nov 2017: Berenloop, West-Terschelling

PltsNaamCatAfstandNettoSnelheid
152 Rosa Brink-Elshoff V45 21.1 KM RECR 2:00:46 10,48 km/u
422 Richard van der Peet M40 21.1 KM RECR 2:03:55 10,21 km/u
184 Brenda Smit V35 21.1 KM RECR 2:03:55 10,21 km/u

11 nov 2017: Het 6e clubcircuit (Bistro de Bollenschuur )

Alle vrijwilligers bedankt.

Dames 5 km.Heren 5 km.
1) Jolijn Swager V20 (1) 19.51 1) Maarten Bloem M35 (1) 18.09
2) Caecile Schalker V20 (2) 21.10 2) Freek v. Zoest M35 (2) 18.32
3) Norma v.d. Horst V50 (1) 21.55 3) Bert Boter M35 (3) 18.40
4) Eeke Sinnema V35 (1) 22.19 4) Dennis Rog M20 (1) 19.05
5) Marijke Rog V50 (2) 22.44 5) Matthieu Hilgersom M20 (2) 19.46
6) Esther v.d. Ende (Edstafette) 23.02 6) Egon v.d. Broek (H.R.R.) 20.13
7) Ingeborg de Boorder V50 (3) 23.24 7) Koen de Jong (H.R.R.) 20.41
8) Mirjan v. Ormondt V35 (2) 23.56 8) Michael Westerbeek M20 (3) 20.50
9) Fee Man V35 (3) 24.52 9) Francesco Ferroni (H.R.R.) 20.56
10) Marjolijn Buul (H.R.R.) 25.24 10) Mark Versteden ( gast ) 21.20
11) Ellen Vroon V50 (4) 27.43 11) Wouter Dollekamp M20 (4) 21.32
12) Miriam v.d. Heuvel V50 (5) 28.08 12) Frank den Herder M50 (1) 22.06
13) Paulien Sweers V50 (6) 28.25 13) Piet Hein v.d. Ploeg (Edstafette) 22.53
14) Jacqueline Hoek V50 (7) 28.31 14) Arjan Vos M50 (2) 23.11
15) Laura Brink V50 (8) 28.39 15) Hein v.d. Kallen M50 (3) 23.34
16) Nanda v.d. Burg V35 (4) 28.46 16) Maurice v.d. Heuvel M35 (4) 23.55
17) Marianne Kuiper V50 (9) 31.30 17) Herman Wessendorp M50 (4) 24.00
18) Josée Nan V50 (10) 31.51 18) Waldo de Boer M35 (5) 24.16
19) Arita Jol V50 (11) 33.06 19) Edwin Brongeest M35 (6) 24.44
20) Renate Akerboom V35 (5) 35.00 20) Dick v.d. Boon M50 (5) 24.44
21) Ankie Schwarze V50 (12) 35.10 20) Jaap Hoek M50 (6) 25.14
22) Miriam Markman V50 (13) 38.25 21) Rob Rog M50 (7) 26.08
23) Sija Lanser V50 (13) 38.25 22) Ab Stikkelorum M50 (8) 30.33

4 nov 2017:  Garden Plaza Floracross in Boskoop

Pl.naamcategorieafstandtijd
3 Michael Westerbeek Prestatieloop 4500m 21,52
9 Marijke Visscher Vrouwen 35 4500m 26,27
14 Ed Zijl Mannen 60 6000m 42,10
2 Freek van Zoest Mannen 40 9000m 40,26

4 nov 2017: Kleintje Berenloop, West-Terschelling

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
24 Louise Schrijver V45 10 KM 57:58 10,35 km/u

5 nov 2017: De Zilveren Turfloop(Mijdrecht)

Als vereniging haalden we met gemak en met glans het circuitklassement

Met  de volgende 10 dames en heren 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
1 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:17:22
8 Freek van Zoest Heren 35-44 Kort 0:19:12
3 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:20
3 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:22:25
21 Arnold Verkuylen Heren 45-54 Midden 0:43:57
26 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 0:44:25
8 Caecile Schalker Dames Senioren Midden 0:44:29
13 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:47:07
3 Robin Zoet Heren 45-54 Lang 1:02:29
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:17:27
3 Voorschoten '97   Totaal  6:38:13

We hadden zelfs overal iemand over:

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
22 Michael Westerbeek Heren 20-34 Kort 0:20:14
10 Cor Hofman Heren 45-54 Kort 0:22:09
26 Walter Boon Heren 20-34 Kort 0:22:25
4 Jasja van Ark Dames 45-54 Kort 0:22:59
16 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Kort 0:24:29
27 Reinier Könemann Heren 35-44 Kort 0:24:34
3 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:24:34
2 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:26:19
31 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Kort 0:27:39
27 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 0:29:25
48 Arita Jol Dames 45-54 Kort 0:33:59
37 Hein van der Kallen Heren 55-64 Midden 0:49:41
38 Arjan Vos Heren 55-64 Midden 0:49:47
13 Jaap Hoek Heren 65+ Midden 0:52:13
12 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:53:35
5 Col Grootjans Heren 45-54 Lang 1:06:45
5 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:08:51
1 Ton Goossen Heren 55-64 Lang 1:10:50
22 Fons Schrijver Heren 45-54 Lang 1:14:04
2 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 45-54 Lang 1:17:35
26 Michel van der Plas Heren 55+ Lang 1:19:13
38 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 1:19:14
6 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:26:52

 29 oktober 2017: Najaarscross de Kieviten Bleiswijk

PLTS IN CATNAAMCATEGORIEAFSTANDTIJD
1 Jolijn Swager VSEN CROSS KORT 19:48
5 Michael Westerbeek MSEN CROSS KORT 20:37
1 Marijke Visscher V55 CROSS KORT 25:53
2 Ed Zijl M65 CROSS KORT 30:23
2 Jimmy Bemmel MSEN CROSS LANG 37:56
3 Maarten Bloem M35 CROSS LANG 38:00
5 Freek van Zoest M35 CROSS LANG 39:20
1 Caecile Schalker VSEN CROSS LANG 44:31
4 Maria van der Velden VSEN CROSS LANG 51:15

21 okt 2017: 5e clubcircuit bij Voorschoten '97

Liefst 50 deelnemers !

Alle vrijwilligers bedankt, in het bijzonder Ids.

De top-3 van Dames en Heren

Dames 5 kmHeren 5 km
1) Jolijn Swager 1e V20 19.45 1) Jimmy v. Bemmel 1e M20 16.40
2) Caecile Schalker 2e V20 20.50 2) Maarten Bloem 1e M35 17.42
3) Patty Kuiper ( H.R.R ) 21.24 3) Joury Kuiper (H.R.R.) 18.08
4) Eeke Landman Sinnema 1e V35 22.06 4) Dennis Rog 2e M20 18.11
5) Marijke Rog 1e V50 23.02 5) Bert Boter 2e M35 18.39
6) Ingeborg de Boorder 2e V50 23.13 6) Hugo de Graaf (H.R.R.) 19.23
7) Esther v.d. Ende (Edstafette) 23.17 7) Freek van Zoest 3e M35 19.25
8) Jasja v. Ark 2e V35 23.22 8) Mathieu Hilgersom 3e M20 19.41
9) Maria v.d. Velden 3e V20 23.26 9) Egon v.d. Broek ( H.R.R.) 20.17
10) Mirjan v. Ormondt 3e V35 24.21 10) Fons Schrijver 4e M35 20.52
11) Fee Man 4e V35 25.27 11) Ton Goossens 1e M 50 21.19
12) Elvira Bakker 5e V35 26.36 12) Mark Versteden (Gast) 22.40
13) Pauline Sweers 3e V50 28.40 13) Frank v.d. Valk 5e M35 22.48
14) Laura Brink 4e V50 28.51 14) Frank Snieder 2e M50 23.07
15) Marieke Bouwman 5e V50 28.52 15) Arjan Vos 3e M50 23.09
16) Jacqueline Hoek 6e V50 28.53 16) Piet Hein v.d. Ploeg (Edstafette) 23.27
17) Nanda v.d. Burg 6e V35 28.57 17) Hein v.d. Kallen 4e M50 23.40
18) Charlotte Bornhaupt (Edstafette) 29.10 18) Waldo de Boer 6e M35 24.18
19) Miriam v.d. Heuvel 7e V50 29.24 19) Maurice v.d. Heuvel 7e M35 24.36
20) Marianne Kuiper 8e V50 32.41 20) Henri Nieuwenhuizen 5e M50 24.56
21) Arita Jol 9e V50 33.00 21) Edwin Bronsgeest 8e M35 25.00
22) Sija Lanser 10e V50 36.21 22) Siem Nugteren 6e M50 25.06
- - - 23) Jeroen Sannen 7e M50 25.20
- - - 24) Jaap Hoek 8e M50 25.22
- - - 25) Rob Rog 9e M50 25.36
- - - 26) Jean Claessens (H.R.R.) 25.40
- - - 27) Dick v.d. Boon 10e M50 26.00
- - - 28) Evert de Boer 11e M50 26.53

Als er nog correcties op de uitslag nodig zijn dit svp mailen aan Ed Zijl

8 okt 2017: De 15 van Wassenaar 

PltsNaamCategorieAfstandNettoTijd
13 Marijke Rog Vrouwen 15 km 01:13:08
111 Rob Rog Mannen 15 km 01:18:06
41 Rosa Brink-Elshoff Vrouwen 15 km 01:20:34

17 okt 2017: 1500 meter op eigen baan

De trainingsgroep van Ed liep een 1500 m op de baan:

NaamTijd
1) Jimmy v. Bemmel 4.38 min.
2) Dennis Rog 5.06 min.
3) Freek v. Zoest 5.22 min.
4) Mathieu Hilgersom 5.27 min.
5) Jolijn Swager 5.38 min.
6) Niek Molenaar 5.58 min.
7) Maria v. Velden 6.27 min.
8) Cindy v. Dijk 6.40 min.
9) Ingeborg de Boorder 6.41 min.
10) Marijke Rog 6.55 min.
11) Mirjan Ormondt 7.07 min.
12) Fee Man 7.08 min.
13) Marlous Jespers 7.25 min.
14) Corry Mechelse 8.46 min.

15 okt 2017: Amsterdam Marathon 

Pl in catnaamcatafstandtijd
2004 Peter Ruesink Mrecr Halve marathon 01:47:18

8 okt 2017: Lopen tegen Kanker, Warmond

Op een zeer nat en modderig parcours. 

Plnaamcatafstandtijd
5 Jasja van Ark VROUWEN 5 km 00:24:25

7 okt 2017: Kustmarathon Zeeland, Burgh-Haamstede

PltsNaamCatAfstandNettoSnelheid
11 Frank den Herder M65 MARATHON 4:32:59 9,27 km/u

8 okt 2017: Kopjesloop, Delft

PltsNaamcatAfstandTijd
7 Arnold Verkuylen M 10KM 44:50

7 okt 2017: De Haagse Tien, Haag atletiek 

Mooie resultaten:

PltsNaamCatAfstandTijd
3 Jimmy van Bemmel MS DE HAAGSE TIEN 36:09
9 Freek van Zoest M35 DE HAAGSE TIEN 39:42
2 Jolijn Swager VS DE HAAGSE TIEN 40:50
4 Caecile Schalker VS DE HAAGSE TIEN 43:28
2 Eeke Landman Sinnema V35 DE HAAGSE TIEN 46:30
47 Ed Zijl PRESTATIELOOP 5KM 30:23

1 okt 2017: Glencoe Marathon

De Glencoe (half) marathon is een trail run door de bergen bij Fort William in Schotland.

Het was Schots herfst weer:

Maar een uitslag om trots op te zijn:

Cat posNameCategoryDistanceTime
1 Col Grootjans Male Over 50 Half marathon 01:53:50

30 sep 2017: De halve van Katwijk

Positie in catNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
2 Jimmy van Bemmel  Male 5 km 0:19:57 4:00
7 Freek van Zoest Male 5 km 0:22:07 4:26
7 Eeke Landman-Sinnema  Female 5 km 0:27:19 5:28
59 Ed Zijl  Male 5 km 0:33:44 6:45
58 Corrie Mechelse  Female 5 km 0:34:45 6:57
123 Sandra Heeren  Female 10 km 1:09:53 7:00
8 Bert Boter  M35 Halve van Katwijk 1:33:38 4:27
7 Dennis Rog  Msen Halve van Katwijk 1:33:51 4:27
37 Peter Ruesink  M45 Halve van Katwijk 1:48:52 5:10
2 Ingeborg de Boorder  V45 Halve van Katwijk 1:53:34 5:23
5 Marijke Rog  V55 Halve van Katwijk 1:57:10 5:34

23 sep 2017: Stuwwalloop in Oosterbeek

pl in catNaamcatafstandtijd
86 Arjan Vos Mannen 10,2 km 00:54:51

24 sep 2017 : Groene Hardloop in Zoeterwoude

ClasseringNaamCategorieAfstandEindtijd
3 Loes Hilgersom Meisjes tm 8 jaar 1,4 km 187
4 Maarten Bloem Heren v.a. 17 jaar 6,5 km 23,31
12 Michael Westerbeek Heren v.a. 17 jaar 6,5 km 27,08
13 Mathieu Hilgersom Heren v.a. 17 jaar 6,5 km 27,10
2 Norma v.d. Horst Dames v.a. 17 jaar 6,5 km 30,50
37 Ed Zijl Heren v.a. 17 jaar 6,5 km 41,18
21 Walter Boon Heren 11 km 52,53

24 sep 2017: Vredesloop in Den Haag 

POSNAMECATAFSTANDTIME
20 Jasja van Ark V 5 KM 00:22:26
122 Eva Louise van Delft V 10 KM 00:52:09

22 sep 2017: Dublin Half Marathon

Een top prestatie in een grote stads halve marathon.

Category PositionFirst NameSurnameGenderCategoryChip TimeChip Position
4 Jolyn Swager Female FS 01:29:38 342

17 sep 2017: st PietersBear trail, Maastricht 

# in catNaamCategorieAfstandEindtijd
7 Col Grootjans Male 18 km 1:29:54.4

13 sep 2017: 4e HRR Clubwedstrijd om Boetveld, Den Haag

# in catNaamCat.AfstandTijd
1 Freek van Zoest M40 5 km 0:19:17
1 Eeke Landman-Sinnema V40 5 km 0:22:56

29 aug 2017: Ronde van Abcoude 

PltsNaamcatafstandNettoSnelheid
91 Frank den Herder HV10 10 KM WEDSTRIJD 58:12 10,30 km/u

3 sep 2017: 42e Vlietloop in Voorschoten

4 tweede plaatsen!

Dezelfde groen-gele blokken als vrijdag, kennen we die niet?, maar de 2 staat dit keer rechts.

PositieNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
2 Levente Eekhof Male 1200m 0:04:15 3:32
2 Rosa den Outer Female 1200m 0:04:23 3:39
11 Jette Sannen Female 1200m 0:04:51 4:03
25 Laura Marchand Female 1200m 0:05:18 4:25
38 Teun Jonker Male 1200m 0:05:23 4:29
67 Loes Hilgersom Female 1200m 0:06:03 5:03
94 Daan Siera Male 1200m 0:06:46 5:39
170 Imme Zandstra Female 1200m 0:08:14 6:52
11 Freek van Zoest Male 5km 0:19:04 3:49
2 Jolijn Swager Female 5km 0:19:26 3:54
13 Jimmy van Bemmel Male 5km 0:19:27 3:54
14 Mathieu Hilgersom Male 5km 0:19:32 3:55
28 Wouter Dollekamp Male 5km 0:22:09 4:26
6 Jasja van Ark Female 5km 0:23:14 4:39
8 Norma van der Horst Female 5km 0:23:31 4:43
40 ruud bol Male 5km 0:24:44 4:57
16 Fee Man Female 5km 0:25:19 5:04
17 Mariken Segers Female 5km 0:25:27 5:06
33 Jacqueline Hoek Female 5km 0:29:01 5:49
43 Petra Veerman Female 5km 0:30:08 6:02
66 Dirk Broekhuizen Male 5km 0:30:13 6:03
47 Danika Marquis Female 5km 0:30:33 6:07
29 Fiene Jonker Female 5km 0:31:52 6:23
62 Miriam van den Heuvel Female 5km 0:32:33 6:31
2 Maarten Bloem Male 10km 0:38:21 3:51
4 Caecile Schaker Female 10km 0:45:18 4:32
43 Fons Schrijver Male 10km 0:48:45 4:53
88 Frank van der Valk Male 10km 0:52:58 5:18
90 Hein van der Kallen Male 10km 0:53:08 5:19
96 Arjan Vos Male 10km 0:53:51 5:24
101 Jaap Hoek Male 10km 0:54:09 5:25
103 Dick van der Boon Male 10km 0:54:22 5:27
6 Bert Boter Male 10EM 1:04:02 3:59
14 Dennis Rog Male 10EM 1:08:35 4:16
151 Tekin Kutlubay Male 10km 1:18:23 7:51
43 Peter Ruesink Male 10EM 1:19:16 4:56
45 Walter Boon Male 10EM 1:19:56 4:58
5 Ingeborg De Boorder-Bartelds Female 10EM 1:21:21 5:04
6 Marijke Rog Female 10EM 1:21:53 5:06
73 Michel van der Plas Male 10EM 1:28:00 5:29
74 Wilco Schepen Male 10EM 1:28:02 5:29
14 Ilona Stoop Female 10EM 1:28:18 5:30
103 Frank den Herder Male 10EM 1:45:37 6:34

1 sep 2017: Leiden Ladiesrun 

Bij de goed bezochte Ladies run wordt er niet op tijd gelopen, maar er is wel een podium:

Jolijn 2e op de 5 km.

Caecile 5e op de 10 km.

26 aug 2017: Inloopochtend Coopertest

Dus 12 minuten

DamesCategorieAfstandHerenCategorieAfstand
Jolijn Swager 20-29 3196 Jimmy van Bemmel 20-29 3981
Caecile Schalker 20-29 2750 Bert Boter 40-49 3584
Jasja van Ark 40-49 2581 Mathieu Hilgersom 30-39 3375
Fee Man 40-49 2538 Egon van den Broek 40-49 2975
Mirjan van Ormondt 30-39 2460 Michael Westerbeek 30-39 2850
Ilona Stoop 40-49 2444 Frank den Herder 60-69 2700
Marieke Bouwman 50-59 2240 Arjan Vos 50-59 2570
Mirjam vd Heuvel 50-59 1980 Dick vd Boon 70+ 2560
Renate Akerboom 30-39 1974 Edwin Bronsgeest 40-49 2456
Sija Lanser 60-69 1692 Siem Nugteren 50-59 2400
- - - Maurice vd Heuvel 40-49 2320
- - - Evert de Boer 50-59 2306
- - - Tekin Kutlubay 40-49 2170
- - - Mark Schwarze 50-59 2090

24 aug 2017: Eindstand Strandlopen Noordwijk

Jimmy en Jolijn winnen met maximale score

Voor foto's/verslag zie nieuwsbericht 

RangNaamCategorie - Afstand12345678910Beste 6
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar - 4 km Mannen 91 99 98 99 100 100 100 100 100 100 600
6. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - 4 km Mannen 93 93 0 94 98 97 96 95 96 0 576
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar - 4 km Vrouwen 0 100 100 100 100 0 100 100 100 100 600
2. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar - 4 km Vrouwen 100 99 99 99 99 100 0 99 0 83 596
2. Freek van Zoest Veteranen 40+ - 4 km Mannen 100 98 99 100 0 0 100 99 99 100 598
2. Marlous Jespers Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 100 99 99 99 0 0 0 98 98 97 593
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 98 98 98 98 99 99 98 99 97 99 592
15. Ed Zijl Veteranen 60+ - 4 km Mannen 91 89 91 85 83 0 0 0 89 90 535
5. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar - 8 km Mannen 96 98 97 98 97 94 98 97 98 96 586
7. Arnold Verkuylen Veteranen 40+ - 8 km Mannen 94 97 96 96 97 0 95 0 0 0 575

24 aug 2017: 10e Strandloop Noordwijk

RangNaamCategorieAfstandTijd
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:15:06.0
1. Freek van Zoest Veteranen 40+ 4 km Mannen 0:17:20.6
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:17:35.1
2. Marijke Visscher Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:21:15.2
4. Marlous Jespers Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:22:05.6
11. Ed Zijl Veteranen 60+ 4 km Mannen 0:26:07.3
5. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar 8 km Mannen 0:33:25.7
18. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:38:10.2

Caecile liep echter 8 km en geen 4, en was daar 1e dame.

20 aug 2017: Bos en Duin Zomercross op Texel

Dagje Texel met Voorschoten '97 en Edstafette.

Texel werd bezocht en er werd gelopen 

en gewonnen !

plnaamcatafstandtijdsnelheid
2 Freek van Zoest m 4150 m 16:53 14,75
2 Esther van den Ende v 4150 m 21:51 11,40
3 Marijke Visscher  v 4150 m 22:01 11,31
4 Marlous Jespers v 4150 m 22:10 11,23
16 Arjan Vos m 4150 m 22:16 11,18
6 Fee Man v 4150 m 22:52 10,89
12 Corrie Mechelse v 4150 m 27:47 8,96
1 Jimmy van Bemmel m 8300 m 33:04 15,06
2 Maarten Bloem m 8300 m 33:05 15,05
3 Eva van Delft v 8300 m 44:30 11,19

17 aug 2017: 9e Strandloop Noordwijk

Volgende week prijzen ophalen!

RangNaamCategorieAfstandTijd
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:14:57.1
2. Freek van Zoest Veteranen 40+ 4 km Mannen 0:16:28.4
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:16:35.0
5. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:17:27.8
3. Marlous Jespers Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:22:01.2
4. Marijke Visscher Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:22:26.2
12. Ed Zijl Veteranen 60+ 4 km Mannen 0:24:55.5
3. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar 8 km Mannen 0:32:08.4

14 aug 2016: 25e Saton Optiek Triathlon Leiderdorp

Onderdeel Sprint Triatlon 

PltsNaamCatZwem

Plts

Zwem

Wiss

1

Fiets

Plts

Fiets

Wiss

2

Loop

Plts

Loop

Totaal

Tijd

20 Freek van Zoest M 13:01 21 02:14 41:00 38 01:56 20:25 10 1:18:34

12 aug 2017: 32ste Bradelierloop in De Lier

Nr.NaamAfstandBruto tijd
45 Dennis Rog 10 km 39:55

10 aug 2017: 8e Strandloop Noordwijk

RangNaamClubAfsandTijd
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:15:17.8
2. Freek van Zoest Veteranen 40+ 4 km Mannen 0:17:25.3
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:17:25.6
2. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:18:23.6
6. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:18:39.0
2. Marijke Visscher Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:20:42.6
3. Marlous Jespers Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:21:16.3
4. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar 8 km Mannen 0:34:04.5

9 aug 2017: De Krimstrandloop op Texel

pl AfstandTijdSnelheid
30 Ed Zijl 4150 m 25:35 9,38

6 aug 2017:Bos-en-duin-zomercross op Texel

pl AfstandTijdSnelheid
2 Marvy Zijl Voorschoten 18:10 13,71
40 Ed Zijl Voorschoten 27:54 8,92

3 aug 2017 : 7e Strandloop Noordwijk

Jolijn blijft bijna alle mannen voor.

RangNaamCategorieAfstandTijd
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:14:57.5
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:16:37.9
1. Freek van Zoest Veteranen 40+ 4 km Mannen 0:16:46.3
5. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:17:17.5
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:23:10.7
3. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar 8 km Mannen 0:34:15.6
6. Arnold Verkuylen Veteranen 40+ 8 km Mannen 0:38:59.4

30 jul 2017: Bos en Duin Zomercross op Texel

plnaamafstandtijdsnelheid
4 Marvy Zijl 4150 meter 18:18 13,61
32 Ed Zijl 4150 meter 26:20 9,46

27 jul 2017 : 6e Strandloop Noordwijk

RangNaamCategorieAfstandTijd
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:15:47.5
4. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:19:04.5
1. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:19:30.8
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:22:37.1
7. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar 8 km Mannen 0:37:06.3

26 jul 17: De Krimstrandloop , Texel

plnaamafstandtijd
23 Ed Zijl 4 kilometer 25:43

23 jul 2017: Bos en Duin Zomercross op Texel

plnaamcatAfstandtijdsnelheid
2 Col Grootjans 51 8, 3km 37:09 13,41

20 jul 2017 : 5e Strandloop Noordwijk 

RangNaamCategorieAfstandTijd
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:14:43.3
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:18:02.4
3. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:18:14.5
2. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:18:15.0
2. Marijke Visscher Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:21:56.5
18. Ed Zijl Veteranen 60+ 4 km Mannen 0:25:55.4
4. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar 8 km Mannen 0:32:50.7
4. Arnold Verkuylen Veteranen 40+ 8 km Mannen 0:37:02.8

16 jul 2017: 10 van Noordwijk

Pos in catNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
1 Jimmy van Bemmel Male 5 km 00:18:10 03:38
18 Mathieu Hilgersom Male 5 km 00:21:39 04:20
9 Caecile Schalker Female 5 km 00:23:06 04:38
26 Rosa den Outer Female 5 km 00:28:29 05:42
90 Ed Zijl Male 5 km 00:32:38 06:32
12 Jasja van Ark V45-54 10 km 00:52:15 05:14

16 jul 2017: 85e Jagersplasloop, Zaandam

PltsNaamCatAfstandTijdSnelheid
8 Col Grootjans M10KM 10KM RECREATIE 41:26 14,48 km/u

13 jul 2017 : 4e Strandloop Noordwijk 

RangNaamCategorieAfstandTijd
2. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:15:23.2
1. Freek van Zoest Veteranen 40+ 4 km Mannen 0:17:00.3
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:17:51.8
7. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:18:08.4
2. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:18:25.2
2. Marlous Jespers Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:21:12.8
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:22:16.0
16. Ed Zijl Veteranen 60+ 4 km Mannen 0:25:50.6
3. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar 8 km Mannen 0:34:01.4
5. Arnold Verkuylen Veteranen 40+ 8 km Mannen 0:38:24.9

08 jul 2017: Appelternloop, Appeltern

PltsNaamCatAfstandNettoSnelheid
13 Col Grootjans MAN10 10 KILOMETER 40:52 14,68 km/u

6 jul 2017 : 4e Strandloop Noordwijk

Afgelast wegens onweer dreiging. 

4 jul 2017: 3e HRR Clubwedstrijd om Boetveld

Pl in catnaamcatafstandtijd
1 Maarten Bloem 5 km   0:17:33

29 jun 2017 : 3e Strandloop Noordwijk

Aan de tijden te zien was het dit keer iets zwaarder.

Maar de klasseringen blijven top.

RangNaamCategorieAfstandTijd
3. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:16:30.1
2. Freek van Zoest Veteranen 40+ 4 km Mannen 0:17:43.1
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:19:14.5
2. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:20:30.6
2. Marlous Jespers Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:22:54.9
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:23:25.9
10. Ed Zijl Veteranen 60+ 4 km Mannen 0:26:55.2
4. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar 8 km Mannen 0:36:08.2
5. Arnold Verkuylen Veteranen 40+ 8 km Mannen 0:41:25:2

18 jun 2017: Marathon Amersfoort

PltsNaamCatAfstandNettoSnelheid
25 Col Grootjans MSEN HELE MARATHON 3:47:26 11,08 km/u

25 jun 2017: 26e Sparta Molenloop door Voorburg en Leidschendam


Pl in catNaamCatAfstandTijdSnelheid
1 Jolijn Swager Vrouwen 5 km 00:20:13 04:03

3 maal eerste in 1 week, is dat niet wat veel...

24 jun 2017: 4e clubcircuit Boulevardloop Willy Zuid Katwijk

Alle vrijwilligers bedankt!

 

Dames: 5kmHeren: 5km
1) Jolijn Swager 1e V20 21.05 1) Jimmy v. Bemmel 1e M20 17.53
2) Marijke Rog 1e V50 23.52 2) Maarten Bloem 1e M35 19.07
3) Ingeborg de Boorder 2e V50 24.24 3) Dennis Rog 2e M20 19.53
4) Rosa Brink 3e V50 25.05 4) Freek v. Zoest 2e M35 20.20
5) Fee Man 1e V35 25.45 5) Mathieu Hilgersom 3e M20 20.48
6) Esther v.d. Ende ( Edstafette ) - 27.37 6) Michael Westerbeek 4e M20 21.13
7) Corrie Mechelse 4e V50 30.50 7) Ton Goossen 1e M50 21.32
8) Miriam v.d. Heuvel 5e V50 31.08 8) Arnold Verkuijlen 3e M35 22.31
9) Marianne Kuiper 6e V50 32.32 9) Wouter Dollekamp 5e M20 23.13
10) Josée Nan 7e V50 35.30 10) Arjan Vos 2e M50 23.14
11) Ankie Schwarze 8e V50 35.30 11) Frank den Herder 3e M50 23.19
- - - 12) Hein v.d. Kallen 4e M50 24.15
- - - 13) Herman Wessendorp 5e M50 25.05
- - - 14) Maurice v.d. Heuvel 4e M35 25.41
- - - 15) Siem Nugteren 6e M50 25.49
- - - 16) Rob Rog 7e M50 25.51
- - - 17) Jean Claessens ( H.R.R.) - 25.59
- - - 18) Mark Schwarze 8e M50 30.43

22 jun 2017 : 2e Strandloop Noordwijk


En weer veel topklasseringen

RangNaamCategorieAfstandTijd
2. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:15:04.8
3. Freek van Zoest Veteranen 40+ 4 km Mannen 0:17:25.6
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:18:08.9
8. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:18:14.7
2. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:19:01.2
2. Marlous Jespers Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:21:31.2
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:22:07.4
12. Ed Zijl Veteranen 60+ 4 km Mannen 0:25:35.5
3. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar 8 km Mannen 0:33:34.9
4. Arnold Verkuylen Veteranen 40+ 8 km Mannen 0:39:39.8

15 jun 2017 : 1e Strandloop Noordwijk

Met drie 1e plaatsen!

plnaamcatafstandtijd
1. Freek van Zoest Veteranen 40+ 4 km Mannen 0:15:54.3
8. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:17:05.9
10. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:18:15.8
1. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:18:14.5
1. Marlous Jespers Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:20:19.9
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:21:09.2
10. Ed Zijl Veteranen 60+ 4 km Mannen 0:24:15.5
5. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar 8 km Mannen 0:37:14.8
7. Arnold Verkuylen Veteranen 40+ 8 km Mannen 0:42:09.1

11 jun 2017: Letterenloop Haarlem - Bloemendaal

PositieNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
4 Jolijn Swager Vrouwen 10 km 00:43:50 04:23
22 Eva Louise van Delft Vrouwen 10 km 00:50:26 05:03

10 jun 2017: Halve marathon Zwolle

PltsNaamCatAfstandNettoSnelheid
909 Fons Schrijver Mrecr Halve M 1:51:05 11,39 km/u

11 jun 2017: Kopjesloop Delft

PltsNaamcatAfstandTijd
4 Maarten Bloem M5KM 5KM 18:24

3 jun 2017:  3e clubcircuit ( strandloop Wassenaar )

De podiums:

Alle vrijwilligers bedankt.

Dames 5 km.Heren 5 km.
1) Jolijn Swager 1e V20 24.27 1) Bert Boter 1e M35 22.27
2) Rosa Brink 1e V50 28.28 2) Freek v. Zoest 2e M35 22.42
3) Jasja v.Ark 1e V35 28.42 3) Maarten Bloem 3e M35 23.07
4) Esther v.d. Ende (edstafette) - 29.37 4) Henk Braam ( H.R.R.) - 23.28
5) Yvonne Devilee 2e V20 31.43 5) Mathieu Hilgersom 1e M20 23.58
6e Charlotte Bornhaupt (edstafette) - 34.21 6) Michael Westerbeek 2e M20 24.40
7e Corrie Mechelse 2e V50 35.40 7) Ton Goossen 1e M50 24.54
8) Michelle Jonkhout (gast) - 35.41 8) Arjan Vos 2e M50 26.09
9) Eva Rodenburg 2e V35 38.00 9) Frank de Herder 3e M50 26.20
10) Suze Mechelse 3e V50 38.10 10) Fons Schrijver 4e M35 26.46
Caecile Schalker - D.N.F 11) Wouter Dollekamp 3e M20 26.54
Marianne Kuiper - D.N.F 12) Hein v.d. Kallen 4e M50 27.11
- - - 13) Siem Nugteren 5e M50 30.00
- - - 14) Edwin Bronsgeest 5e M35 30.05
- - - 15) Maurice v.d. Heuvel 6e M35 30.58
- - - 16) Dick v.d. Boon 6e M50 31.18
- - - 17) Tekin Kutlubay 7e M35 33.11
- - - 18) Frans Kleyheeg 7e M50 33.31
- - - 19) Peter Scheers ( gast ) 33.57
- - - 20) Ed Zijl 8e M50 34.21
- - - 21) Mark Schwarze 9e M50 35.00
- - - 22) Harrie Lalieu 10e M50 37.03
- - - Rinze Tjeerdsma (2 km) 20.49

28 mei 2017: Dobbeloop Nootdorp

plNaamcatafstandtijd
1 Maarten Bloem m 5 km 17:55

28 mei 2017: The Royal Ten, Den Haag

PltsNaamCatAfstandNettoSnelheid
10 Freek van Zoest M35 10 KM WEDSTRIJD 40:38 14,76 km/u
392 Dick van der Boon MTRIM 10KM PREST.LOOP 56:25 10,63 km/u

25 mei 2017: Smulbosloop Dordrecht

PltsNaamCatAfstandTijd Snelheid 
13 Freek van Zoest MAN RunBikeRun 1:18:00 - 24,84 km/u -

14 mei 2017: Kastelenloop Diepenheim

PltsNaamCatAfstandBrutoNetto
4 Col Grootjans M45 HALVE MARATHON 1:34:09 1:34:08

20 mei 2017 Leiden Marathon 

plnaamcategorieAfstandTijd
4 Jimmy van Bemmel Msen De 5 van I-SEC

00:16:43

11 Maarten Bloem Msen De 5 van I-SEC

00:17:46

1 Freek van Zoest M40 De 5 van I-SEC

00:19:11

27 Mathieu Hilgersom Msen De 5 van I-SEC

00:19:41

14 Michael Westerbeek wedstrijlopers Mannen De 5 van I-SEC

00:19:48

46 Diego Hofman Msen De 5 van I-SEC

00:21:14

34 Amanda Wassenaar Vsen De 5 van I-SEC

00:26:03

156 Dennis Rog Male De 5 van I-SEC

00:26:04

6 Ed Zijl M60 De 5 van I-SEC

00:30:00

237 Mayke van Laar Vsen De 5 van I-SEC

00:32:58

55 Linda Houthuizen V45 De 5 van I-SEC

00:33:03

19 Marjolein Laurens V55 De 5 van I-SEC

00:33:13

64 Monique Welling V45 De 5 van I-SEC

00:33:27

21 mei 2017 Leiden Marathon 

Plts in catnaamcategorieAfstandTijd
2 Rosa den Outer Meisjes CORPUS KidsRun 2 km 00:08:48
43 Carlijn van Laar Meisjes CORPUS KidsRun 2 km 00:11:54
22 Jasja van Ark V35 10 van Heerema Marine Contractors 00:51:42
152 Maurice van den Heuvel M40 10 van Heerema Marine Contractors 00:52:50
29 Jaap Hoek M60 10 van Heerema Marine Contractors 00:53:25
46 Dick van der Boon M60 10 van Heerema Marine Contractors 00:55:51
247 Edwin Bronsgeest M40 10 van Heerema Marine Contractors 00:56:50
712 Roel Sint Msen 10 van Heerema Marine Contractors 00:58:35
230 Mark Schwarze M50 10 van Heerema Marine Contractors 01:03:12
38 Corrie Mechelse V55 10 van Heerema Marine Contractors 01:04:13
148 Miriam van den Heuvel V45 10 van Heerema Marine Contractors 01:04:43
166 Marieke Bouwman V45 10 van Heerema Marine Contractors 01:05:54
49 Annette Dresselhuizen V55 10 van Heerema Marine Contractors 01:07:37
277 Petra Veerman V35 10 van Heerema Marine Contractors 01:08:06
127 Cees Zwaal M60 10 van Heerema Marine Contractors 01:08:06
197 Arita Jol V45 10 van Heerema Marine Contractors 01:08:28
30 Bert Boter M35 De 21 van Zorg en Zekerheid 01:29:53
42 Dennis Rog Msen De 21 van Zorg en Zekerheid  01:33:07
7 Ton Goossen M55 De 21 van Zorg en Zekerheid  01:36:22
53 Michel van der Plas M55 De 21 van Zorg en Zekerheid 01:47:15
81 Waldo de Boer M50 De 21 van Zorg en Zekerheid  01:47:33
6 Ingeborg de Boorder V50 De 21 van Zorg en Zekerheid  01:49:04
12 Marlous Jespers V55 De 21 van Zorg en Zekerheid 02:00:04
330 Tekin Kutlubay M45 De 21 van Zorg en Zekerheid  02:17:40
11 Robin Zoet M40 De 42 van NEM 03:06:07
86 Niek Molenaar M50 De 42 van NEM 04:04:45
25 Peter Doeksen M60 De 42 van NEM 04:20:54
126 Col Grootjans M50  De 42 van NEM 04:27:37

14 mei 2017: Kopjesloop in Delft

PltsNaamCatAfstandTijd
1 Maarten Bloem M5KM 5KM 18:12
5 Arnold Verkuylen M5KM 5KM 21:15

13 mei 2017: Run-Bike-Run in Vlietland

Dames

Heren

Team’s

1

Marijke Rog

47:58

1

Dennis Rog

40:18

1

Ed Zijl/Henk Braam

42:20

2

Bianca van Leeuwen

56:00

2

Wouter Vendrug

43:10

2

Ilona en Reinout Stoop

47:16

3

Yvonne Devilee

56:01

3

Arthur Pinkse

44:10

3

Rosa Brink/Linda

50:10

4

Alexandra Schrama

57:40

4

Bert Boter

45:31

4

Robert en Renate Kerboom – Koonings

58:00

5

Sonja Klap

57:51

5

Waldo de Boer

47:40

     

6

Miriam van der Heuvel

1:02:53

6

Frank van der Valk

48:30

     

7

Marianne Kuiper

1:05:20

7

Herman Wessendorp

48:54

     
     

8

Maurice van der Heuvel

51:01

     
     

9

Arjan Vos

53:43

     
     

10

Hein van der kallen

54:25

     
     

11

Tekin Kutlubay

55:45

     
     

12

Mark Schwarze

1:00:35

     

30 april 2017: Eindstand Zorg en Zekerheid Circuit

De prijswinnaars

Marijke(1e)  met de perfecte score van 1.000

Caecile(2e)

 Jimmy (gedeeld 3e

 

Maar vele anderen zaten er dicht bij : 4 keer 4e, 1 keer 5e en 2 keer 6e

Jimmy zat er ook overall dicht bij : 4e

plaatsPlaats overallNaamAfstandCategoriePunten CatPunten afstandDeelnames
6 50 Diego Hofman Kort Jongens 16 t/m 19 7.000 65.000 5
3/4 4 Jimmy van Bemmel Kort Heren 20-34 3.600 4.400 7
14 31 Michael Westerbeek Kort Heren 20-34 17.000 38.000 7
4/5 23 Freek van Zoest Kort Heren 35-44 4.800 24.600 8
9 34 Reinier Könemann Kort Heren 35-44 11.200 40.800 5
11 63 Roel Sint Kort Heren 35-44 16.600 88.200 5
12 65 Edwin Bronsgeest Kort Heren 35-44 17.000 93.400 6
25 81 Mark Schwarze Kort Heren 55+ 26.200 129.000 6
5 21 Jasja van Ark Kort Dames 35-44 3.600 21.400 5
12 45 Ellen Vroon Kort Dames 45-54 12.200 54.000 5
12 74 Marjolein Laurens Kort Dames 55+ 15.000 117.400 7
4 9 Maarten Bloem Midden Heren 35-44 4.200 13.200 8
27 105 Hein van der Kallen Midden Heren 55-64 28.600 158.200 6
34 139 Rob Rog Midden Heren 55-64 43.400 210.400 7
39 164 Frans Kleyheeg Midden Heren 55-64 50.000 253.400 5
17 129 Jaap Hoek Midden Heren 65+ 16.400 190.400 6
2 7 Caecile Schalker Midden Dames Senioren 3.200 9.400 5
13 32 Amanda Wassenaar Midden Dames Senioren 18.000 49.000 7
4 16 Dennis Rog Lang Heren Senioren 5.400 19.600 6
6 15 Bert Boter Lang Heren 35-44 6.600 19.200 5
4 10 Robin Zoet Lang Heren 45-54 3.400 10.000 8
17 43 Peter Ruesink Lang Heren 45-54 25.000 68.400 6
19 47 Wilco Schepen Lang Heren 45-54 27.800 71.200 5
6 27 Ton Goossen Lang Heren 55+ 5.200 34.200 6
1 11 Marijke Rog Lang Dames 55+ 1.000 11.200 7

30 apr 2017: Omloop van Noordwijkerhout(Noordwijkerhout) 

De 5 km is fout gelopen, het was daardoor maar 3,87 km , vandaar de droomtijden op de 5 km.

maar wat de afstand ook was: Jolijn won de korte afstand (Overall). Wat een talent!

 

En Voorschoten '97 won dit keer het verenigingsklassement. 

En wel met de volgende lopers/loopsters.

Zelfs als we de droomuitslag van Ankie niet meerekenen. 

#CatNaamCategorieafstandNetto tijd
2 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 5 km 0:12:55
5 Freek van Zoest Heren 35-44 5 km 0:14:42
1 Jolijn Swagers Dames 20-34 5 km 0:15:13
1 Ankie Schwarze-Maat Dames 55+ 5 km 0:16:02
5 Jasja van Ark Dames 35-44 5 km 0:17:44
3 Maarten Bloem Heren 35-44 10 km 0:39:21
3 Caecile Schalker Dames Senioren 10 km 0:44:38
21 Fons Schrijver Heren 45-54 10 km 0:46:13
9 Eva van Wijk Dames Senioren 10 km 0:49:43
8 Robin Zoet Heren 45-54 1/2 marathon 1:23:39
13 Col Grootjans Heren 45-54 1/2 marathon 1:32:28
3 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 45-54 1/2 marathon 1:45:39
4 Marijke Rog Dames 55+ 1/2 marathon 1:52:46

En er waren dit keer nog best veel andere lopers/loopsters van Voorschoten '97.

#CatNaamCategorieafstandNetto tijd
15 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 5 km 0:15:03
16 Michael Westerbeek Heren 20-34 5 km 0:15:23
10 Reinier Könemann Heren 35-44 5 km 0:15:32
9 Cor Hofman Heren 45-54 5 km 0:16:46
6 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 5 km 0:17:09
16 Roel Sint Heren 35-44 5 km 0:18:52
20 Edwin Bronsgeest Heren 35-44 5 km 0:19:49
19 Bianca van Leeuwen Dames 20-34 5 km 0:21:43
20 Yvonne Devilee Dames 20-34 5 km 0:21:44
29 Annelies Staal Dames 45-54 5 km 0:24:28
15 Marjolein Laurens Dames 55+ 5 km 0:25:08
30 Wilco Schepen Heren 45-54 10 km 0:48:27
33 Waldo de Boer Heren 45-54 10 km 0:49:07
17 Amanda Wassenaar Dames Senioren 10 km 0:53:59
15 Jaap Hoek Heren 65+ 10 km 0:54:23
10 Ilona Stoop Dames 45-54 10 km 0:54:26
38 Rob Rog Heren 55-64 10 km 0:54:59
62 Siem Nugteren Heren 45-54 10 km 0:55:41
72 Tekin Kutlubay Heren 45-54 10 km 0:59:10
56 Mark Schwarze Heren 55-64 10 km 1:03:19
5 Ton Goossen Heren 55+ 1/2 marathon 1:36:00
48 Peter Ruesink Heren 45-54 1/2 marathon 1:46:27
50 Hein van der Kallen Heren 55+ 1/2 marathon 1:57:26

 

23 april 2017: Lenteloop Den Haag

PltsNaamcatAfstandTijd
7 Freek van Zoest M5 LENTELOOP 5 KM 18:41
64 Ed Zijl M5 LENTELOOP 5 KM 28:44
2 Jolijn Swager V5 LENTELOOP 5 KM 19:40
9 Maarten Bloem M10 LENTELOOP 10 KM 37:30

17 apr 2017: 53e Drie molenloop in Aarlanderveen

PltsNaamcatAfstandNettoSnelheid
13 Col Grootjans MAN 15.5 KILOMETER 1:05:39 14,16 km/u

09 apr 2017: Hollen door de Bollen in Lisse

PltsNaamCatAfstandTijdSnelheid
28 Rosa Brink-Elshoff VR5H TRIMLOOP 10 KM 52:39 11,39 km/u

apr 2017: Rotterdam Marathon 

Pl in catNaamCategorieOnderdeelNetto tijd
1128 Dennis Rog MSR Marathon 3:48:18
208 Michel van der Plas M55 Marathon 3:55:52
12 Marijke Rog V55 Marathon 4:03:36
566 Wilco Schepen M50 Marathon 4:04:16
347 Arjan Vos M55 Marathon 4:12:40
207 Ilona Stoop V45 Marathon 4:25:15

8 apr 2017: 2e clubcircuit door de duinen van Wassenaar 

Alle vrijwilligers bedankt!

Dames: 6km  Heren: 6km  
1) Caecile Schalker 1e V20 25.37 1) Jimmy v. Bemmel 1e M20 21.45
2) Danielle Steenman H.R.R. 26.36 2) Maarten Bloem 1e M35 22.30
3) Djoeke Hupkens H.R.R. 27.11 3) Bert Boter 2e M35 22.43
4) Ingeborg de Boorder 1e V50 28.27 4) Freek v. Zoest 3e M35 23.15
5) Jasja v. Ark 1e V35 28.35 5) Mathieu Hilgersom 2e M20 24.38
6) Marieken Segers 2e V35 29.27 6) Ton Goossen 1e M50 24.53
7) Fee Man 3e V35 29.50 7) Michael Westerbeek 3e M20 24.54
8) Amanda Wassenaar 2e V20 30.25 8) Fons Schrijver 4e M35 25.53
9) Yvonne Devilee 3e V20 30.27 9) Francesco Ferroni H.R.R. 27.11
10) Mirjan v. Ormondt H.R.R. 31.04 10) Hein v.d. Kallen 2e M50 27.55
11) Bianca v. Leeuwen 4e V20 33.21 11) Wouter Dollekamp 4e M20 28.22
12) Miriam v.d. Heuvel 2e V50 38.05 12) Waldo de Boer 5e M35 28.48
13) Annelies Staal 3e V50 38.37 13) Herman Wessendorp 3e M50 29.06
14) Arita Jol 4e V50 38.49 14) Jean Claessens H.R.R. 29.35
15) Sija Lanser 5e V50 43.54 15) Maurice v.d. Heuvel 6e M35 30.11
- - - 16) Rob Rog 4e M50 30.47
- - - 17) Siem Nugteren 5e M50 30.56
- - - 18) Jeroen de Zwart gast 31.02
- - - 19) Dick v.d. Boom 6e M50 32.10
- - - 20) Tekin Kutlubay 7e M35 32.59
- - - 21) Harrie Lalieu 7e M50 35.00
- - - 22) Rinze Tjeerdsma 8e M50 43.54
- - - 23) Frans Kleyheeg 9e M50 43.54

Dames, waarom nu opeens zo in de minderheid? 

5 apr 2017: NK Veldloop ambtenaren in Harderwijk 

PositieNaamcatAfstandTijd
7 Jasja van Ark V35 6km veldloop 00:29:47

2 apr 2017: Lentemarathon in Amstelveen

PltsNaamcategorieafstandNettoSnelheid
122 Frank den Herder MAN MARATHON 4:35:11 9,20 km/u
132 Peter Doeksen MAN MARATHON 4:50:38 8,71 km/u

2 apr 2017: Braassemloop (Roelofarendsveen)

Voor het eerst dit seizoen haalden we het vereninging klassement.

Daarmee werden we tweede achter Leiden Atletiek. Met deze kanjers: (2 dames en 2 heren per afstand)

 

Waaronder leden van de wedstrijdgroep

#CatNaamAfstandCategorieNetto tijd
8 Jimmy van Bemmel 5 km Heren 20-34 0:18:02
7 Freek van Zoest 5 km Heren 35-44 0:19:25
8 Ellen Vroon 5 km Dames 45-54 0:27:10
15 Marjolein Laurens 5 km Dames 55+ 0:33:09
7 Maarten Bloem 10 km Heren 35-44 0:38:54
24 Hein van der Kallen 10 km Heren 55-64 0:48:59
? Caecile Schalker 10 km Dames Senioren 0:44:21
22 Amanda Wassenaar 10 km Dames Senioren 0:54:17
3 Robin Zoet 1/2 Mar Heren 45-54 1:22:01
4 Bert Boter 1/2 Mar Heren 35-44 1:26:27
3 Ingeborg de Boorder-Bartelds 1/2 Mar Dames 45-54 1:44:24
1 Marijke Rog 1/2 Mar Dames 55+ 1:45:56

 

De overige uitslagen betreffen allen Heren.

#CatNaamAfstandCategorieNetto tijd
10 Reinier Könemann 5 km Heren 35-44 0:20:16
18 Michael Westerbeek 5 km Heren 20-34 0:20:36
14 Roel Sint 5 km Heren 35-44 0:25:34
15 Edwin Bronsgeest 5 km Heren 35-44 0:25:59
42 Michel van der Plas 10 km Heren 55-64 0:53:23
20 Jaap Hoek 10 km Heren 65+ 0:53:23
47 Rob Rog 10 km Heren 55-64 0:54:19
53 Frans Kleyheeg 10 km Heren 55-64 0:55:53
75 Tekin Kutlubay 10 km Heren 45-54 0:56:39
67 Mark Schwarze 10 km Heren 55-64 1:02:38
5 Dennis Rog 1/2 Mar Heren Senioren 1:31:55
4 Ton Goossen 1/2 Mar Heren 55+ 1:31:56
31 Peter Ruesink 1/2 Mar Heren 45-54 1:44:31

26 mrt 2017: De Hardloopwinkel Valentijnsloop(Leiden) 

#CatNaamCategorieAfstandNetto tijd
4 Freek van Zoest Heren 35-44 5 km 0:18:41
2 Jasja van Ark Dames 35-44 5 km 0:23:07
11 Roel Sint Heren 35-44 5 km 0:25:54
10 Ellen Vroon Dames 45-54 5 km 0:27:11
23 Mark Schwarze Heren 55+ 5 km 0:28:26
26 Harrie Lalieu Heren 55+ 5 km 0:28:37
19 Annelies Staal Dames 45-54 5 km 0:31:01
9 Marjolein Laurens Dames 55+ 5 km 0:33:48
10 Ankie Schwarze-Maat Dames 55+ 5 km 0:33:58
10 Maarten Bloem Heren 35-44 10 km 0:40:06
19 Fons Schrijver Heren 45-54 10 km 0:44:26
3 Caecile Schalker Dames Senioren 10 km 0:44:31
22 Hein van der Kallen Heren 55-64 10 km 0:48:50
46 Ido Esman Heren 45-54 10 km 0:50:00
12 Jaap Hoek Heren 65+ 10 km 0:52:36
31 Frans Kleyheeg Heren 55-64 10 km 0:54:12
13 Amanda Wassenaar Dames Senioren 10 km 0:54:59
38 Rob Rog Heren 55-64 10 km 0:55:00
4 Robin Zoet Heren 45-54 15 km 0:58:29
4 Bert Boter Heren 35-44 15 km 0:59:42
5 Dennis Rog Heren Senioren 15 km 1:00:31
13 Nanda van der Burg Dames 35-44 10 km 1:00:40
5 Ton Goossen Heren 55+ 15 km 1:05:14
7 Mathieu Hilgersom Heren Senioren 15 km 1:06:36
16 Wilco Schepen Heren 45-54 15 km 1:10:22
20 Peter Ruesink Heren 45-54 15 km 1:11:29
1 Marijke Rog Dames 55+ 15 km 1:12:42
26 Gerard de Ruiter Heren 45-54 15 km 1:13:44
38 Tekin Kutlubay Heren 45-54 15 km 1:30:29

12 mrt 2017: City Pier City Den Haag

PlNaamcategorieAfstandNetto tijd
121 Michel van der Plas M55 Halve m 1:47:36
47 Rosa Brink-Elshoff V50 Halve m 1:57:09
258 Arjan Vos M55 Halve m 1:56:59
159 Peter Doeksen M60 Halve m 2:10:35
240 Brenda Smit V35 Halve m 2:11:38
291 DVA Van Heel V35 Halve m 2:18:04
232 Linda Houthuizen V45 Halve m 2:18:05
168 Ton Goossen Man 10 km 42:00

12 mrt 2017: De Kampioenen van Voorschoten

 

5 km:

Dames: Roos van Elk

Heren:  Sander van Elk

 

10 km:

Dames: Martine Hendrikse

Heren: Maarten Bloem

 

10 EM:

Dames: Angelique Smit

Heren:  Robin Zoet

12 mrt 2017: De VoorschotenLoop

#CatNaamCategorieAfstandNetto tijd
3 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 5 km 0:16:36
5 Freek van Zoest Heren 35-44 5 km 0:18:39
11 Michael Westerbeek Heren 20-34 5 km 0:19:09
11 Reinier Könemann Heren 35-44 5 km 0:19:42
3 Jolijn Swager Dames 20-35 5 km 0:19:57
4 Tim Gerdes Jongens t/m 15 5 km 0:20:42
6 Wouter Dollekamp Jongens 16 t/m 19 5 km 0:20:59
7 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 5 km 0:21:14
8 Hugo Aalders Heren 45-54 5 km 0:22:14
11 Teun Aalders Jongens t/m 15 5 km 0:22:21
4 Jasja van Ark Dames 35-44 5 km 0:23:09
8 Mariken Segers Dames 35-44 5 km 0:24:09
3 Marijke Visscher Dames 55+ 5 km 0:24:14
18 Edwin Bronsgeest Heren 35-44 5 km 0:24:39
9 Bianca van Leeuwen Dames 20-34 5 km 0:25:21
10 Yvonne Devilee Dames 20-34 5 km 0:25:21
21 Ruben Brouwer Heren 35-44 5 km 0:25:42
14 Ruud Bol Heren 45-54 5 km 0:26:04
9 Eugenie Zwanenburg Dames 45-54 5 km 0:26:13
23 Arjan Vos Heren 55+ 5 km 0:26:17
10 Ellen Vroon Dames 45-54 5 km 0:26:20
23 Roel Sint Heren 35-44 5 km 0:26:28
15 Angelique Lewis Dames 45-54 5 km 0:27:02
21 Frank van der Baan Heren 45-54 5 km 0:27:37
16 Tonnie van Genugten Dames 35-44 5 km 0:27:40
19 Els de Graaff Dames 45-54 5 km 0:28:06
30 Harrie Lalieu Heren 55+ 5 km 0:28:30
31 Mark Schwarze Heren 55+ 5 km 0:28:30
20 Lenemieke Goossens Dames 45-54 5 km 0:28:30
21 Angelique Nout Dames 45-54 5 km 0:28:30
27 Machiel Oppenheim Heren 35-44 5 km 0:28:46
28 Marian van Wissen Dames 45-54 5 km 0:29:29
11 Robbert Solleveld Jongens 16 t/m 19 5 km 0:29:43
23 Sandra Heeren Dames 35-44 5 km 0:29:48
31 Annelies Staal Dames 45-54 5 km 0:30:08
27 Petra Veerman Dames 35-44 5 km 0:30:12
9 Josée Nan Dames 55+ 5 km 0:30:19
33 Arita Jol Dames 45-54 5 km 0:30:23
10 Marianne Kuiper Dames 55+ 5 km 0:30:24
30 Eva Rodenburg Dames 35-44 5 km 0:30:54
31 Dirk Broekhuizen Heren 45-54 5 km 0:30:57
37 Rinze Tjeerdsma Heren 55+ 5 km 0:31:08
16 Barbara Mechelse Dames 55+ 5 km 0:32:07
36 Inge Beun Dames 35-44 5 km 0:32:22
42 Margré Jongeling Dames 45-54 5 km 0:33:25
43 Dominique Dingjan Dames 45-54 5 km 0:33:46
22 Marjolein Laurens Dames 55+ 5 km 0:34:22
23 Sija Lanser Dames 55+ 5 km 0:35:06
2 Maarten Bloem Heren 35-44 10 km 0:37:25
21 Arnold Verkuylen Heren 45-54 10 km 0:44:28
4 Caecile Schalker Dames Senioren 10 km 0:46:43
34 Waldo de Boer Heren 45-54 10 km 0:47:55
40 Martin Brussee Heren 45-54 10 km 0:48:54
46 Henry Nieuwenhuijsen Heren 45-54 10 km 0:50:07
47 Ido Esman Heren 45-54 10 km 0:50:10
55 Frank van der Valk Heren 45-54 10 km 0:52:17
13 Fee Man Dames 45-54 10 km 0:53:44
15 Jaap Hoek Heren 65+ 10 km 0:54:19
19 Charlotte Molenaar Dames 45-54 10 km 0:56:49
39 Fred Schmitz Heren 55-64 10 km 0:57:19
63 Jan Willem van Borren Heren 45-54 10 km 0:57:31
23 Caroline Heijer Dames 45-54 10 km 0:58:07
27 Harm Klifman Heren 65+ 10 km 0:58:22
28 Peter Beijlen Heren 65+ 10 km 0:58:45
25 Nanda van der Burg Dames 35-44 10 km 1:01:43
4 Robin Zoet Heren 45-54 10 EM 1:01:44
5 Bert Boter Heren 35-44 10 EM 1:04:28
37 Cees Zwaal Heren 65+ 10 km 1:08:29
11 Johan Ellen Heren 45-54 10 EM 1:10:10
8 Mathieu Hilgersom Heren Senioren 10 EM 1:13:31
17 Wilco Schepen Heren 45-54 10 EM 1:14:34
20 Peter Ruesink Heren 45-54 10 EM 1:17:01
6 Ilona Stoop Dames 45-54 10 EM 1:26:04
49 Siem Nugteren Heren 45-54 10 EM 1:34:29
51 Tekin Kutlubay Heren 45-54 10 EM 1:36:14

5 mrt 2017: 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn

PltsNaamcatafstandNettoSnelheid
8 Jimmy van Bemmel MAN 5 KM 17:23 17,26 km/u
11 Freek van Zoest MAN, businessloop 10 KM 39:16 15,28 km/u
35 Fons Schrijver MAN, PRESTATIE 10 KM 44:03 13,62 km/u

26 feb 2017: polderloop in Hazerswoude

Plnaamcategorieafstandtijd
1 Freek van Zoest Mannen 5 km 18:39
3 Arnold Verkuijlen Mannen 5 km 21:56

18 feb 2017: 1e clubcircuit van Voorschoten '97 in het Panbos

Alle vrijwilligers bedankt!      

Dames 5150 meter  Heren 5150 meter  
1) Jolijn Swager V20 (1) 22.53 1) Jimmy v. Bemmel M20 (1) 19.10
2) Djoeke Hupkens (H.R.R.) Gast 24.16 2) Dennis Rog M20 (2) 20.35

3) Esther v.d Ende

(Edstafette)

Gast 24.34 3) Freek v. Zoest M35 (1) 20.59
4) Margrit Bruggeman Gast 25.34 4) Bert Boter M35 (2) 21.55
5) Marijke Rog V50 (1) 25.35 5) Michael Westerbeek M20 (3) 22.11

6) Wencke Appelman (Edstafette)

Gast 26.06 6) Ton Goossen M50 (1) 22.48
7) Rosa Brink V50 (2) 26.34 7) Egon v.d. Broek (H.R.R.) Gast 23.00
8) Jasja v. Ark V35 (1) 26.36 8) Fons Schrijver M35 (3) 23.48
9) Josee Willemse (H.R.R.) Gast 26.45 9) Piet Hein v.d. Ploeg (Edstafette) Gast 24.37
10) Amanda Wassenaar V20 (2) 27.10 10) Michel v.d. Plas M50 (2) 25.20
11) Marijke Visscher V50 (3) 27.41 11) Waldo de Boer M35 (4) 25.21
12) Yvonne Devilee V20 (3) 27.48 12) Wouter Dollekamp M20 (4) 25.23
13) Marieke Westmaas (Edstafette ) Gast 27.50 13) Frank den Herder M50 (3) 25.25
14) Fee Man V35 (2) 28.21 14) Hein v.d. Kallen M50 (4) 25.40
15) Marlous Jespers V50 (4) 28.52 15) Anton de Groot M35 (5) 26.04
16) Bianca v. Leeuwen V20 (4) 29.00 16) Herman Wessendorp M50 (5) 26.30

17) Anjo Roos

(Edstafette )

Gast 30.30 17) Daan Kleyheeg Gast 26.57
18) Astrid Cortel V50 (5) 30.51 18) Rob Rog M50 (6) 27.10
19) Paulien Sweers V50 (6) 31.41 19) Jeroen de Zwart Gast 27.26
20) Jacqueline Hoek V50 (7) 34.10 20) Edwin Bronsgeest M35 (6) 27.43
21) Corrie Mechelse V50 (8) 34.31 21) Arjan de Vos M50 (7) 27.47
22) Annelies Staal V50 (9) 34.58 22) Jean Claessens (H.R.R.) Gast 27.49
23) Arita Jol V50 (10) 34.59 23) Frans Kleyheeg M50 (8) 27.55
24) Marianne Kuiper V50 (11) 35.28 24) Jaap Hoek M50 (9) 29.09
25) Josée Nan V50 (12) 35.58 25) Peter Scheers Gast 30.11
26) Maaike Kappelle Gast 36.15 26) Evert de Boer M50 (10) 30.31
27) Elly Pracht V50 (13) 36.25 27) Tekin Kutlubay M35 (7) 31.27
28) Ankie Schwarze V50 (14) 39.37 28) Mark Schwarze M50 (11) 33.32
29) Sija Lanser V50 (15) 39.56 29) Peter Kol M50 (12) 37.44
- - - Rinze Tjeerdsma 1 rondje M50(-) -

11 feb 2017: eindstand ZHM cross Competitie

PlVrouwenBsk4500mRee4500mGda4650mWad3900mAlp4850m
2 Caecile Schalker 2 21,13 2 19,05 3 20,17 0 52,01 2 18,23
PlMannen masters 40Bsk9000mRee9000mGda9750mWad10400mAlp9550m
1 Freek van Zoest 3 40,32 4 35,10 2 41,11 5 48,06 2 39,03

11 feb 2017: Aarcross AAV '36 - Alphen aan den Rijn

Freek maakt met zijn kleding indruk !

Plts in catNaamCatAfstandTijd
2 Caecile Schalker WE42V 4200M 18:23
2 Freek van Zoest WE98M 9800M 39:03

5 feb 2017: Midwintermarathon te Apeldoorn 

Pl in catNaamcatAfstandNetto tijd
1162 Annette Dresselhuizen Vrouw Acht van Apeldoorn (8 km) 49:25
1691 Arjan Vos Man Asselronde (25 km) 2:22:09

1 feb 2017: Prijsuitreiking clubcircuit 2016

Dames

Heren

Kampioen clubcircuit 2016 Kampioen clubcircuit 2016
Caecile Schalker Jimmy v. Bemmel
Senioren Senioren
1e Caecile Schalker 1e Jimmy v. Bemmel
2e Amanda Wassenaar 2e Dennis Rog
- 3e Michael Westerbeek
Veteranen 35-49 Veteranen 35-49
1e Miranda v. Harmelen 1e Bert Boter
2e Jasja v. Ark 2e Freek v. Zoest
3e Angelique Regeer 3e Fons Schrijver
- 4e Siem Nugteren
Veteranen 50+ Veteranen 50+
1e Marijke Rog 1e Ton Goossen
2e Marlous Jespers 2e Michel v.d. Plas
3e Laura Brink 3e Arjan Vos

4e Paulien Sweers

en Annelies Staal

4e Frank den Herder
5e Hein v.d. Kallen
6e Sija Lanser 6e Herman Wessendorp
- 7e Rob Rog
- 8e Mark Schwarze

29 jan 2017: Uithoorns Mooiste-de loop (Uithoorn)

De snelste dame Tabitha Gichia, was in Uithoorn op de 10 km met een tijd van 32:23 sneller dan alle Heren !

#CatNaamCategorieafstandNetto tijd
4 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 5 km 0:17:10
6 Freek van Zoest Heren 35-44 5 km 0:19:09
19 Michael Westerbeek Heren 20-34 5 km 0:20:10
11 Cor Hofman Heren 45-54 5 km 0:21:42
3 Miranda van Harmelen Dames 35-44 5 km 0:22:44
13 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 5 km 0:23:46
12 Edwin Bronsgeest Heren 35-44 5 km 0:25:27
34 Tekin Kutlubay Heren 45-54 5 km 0:27:26
29 Mark Schwarze Heren 55+ 5 km 0:29:11
8 Maarten Bloem Heren 35-44 10 km 0:37:14
1 Caecile Schalker Dames Senioren 10 km 0:43:36
28 Hein van der Kallen Heren 55-64 10 km 0:48:03
15 Amanda Wassenaar Dames Senioren 10 km 0:51:51
42 Rob Rog Heren 55-64 10 km 0:51:54
46 Frans Kleyheeg Heren 55-64 10 km 0:52:41
18 Jaap Hoek Heren 65+ 10 km 0:53:07
15 Mariken Segers Dames 35-44 10 km 0:54:37
9 Robin Zoet Heren 45-54 10 EM 1:01:53
5 Dennis Rog Heren Senioren 10 EM 1:04:59
11 Bert Boter Heren 35-44 10 EM 1:07:43
7 Ton Goossen Heren 55+ 10 EM 1:09:26
61 Wilco Schepen Heren 45-54 10 EM 1:16:08
1 Marijke Rog Dames 55+ 10 EM 1:18:00

22 jan 2017: Duindigt Cross bij HRR

Pl in catNaamCat.afstandTijd
2 Jimmy van Bemmel Mrec 4,8 km 0:17:11
9 Michael Westerbeek Mrec 4,8 km 0:20:37
8 Angelique Regeer Vrec 4,8 km 0:24:24
9 Marijke Visscher Vrec 4,8 km 0:25:00
38 Ed Zijl Mrec 4,8 km 0:29:28
5 Maarten Bloem M35 9,5 km 0:35:25
7 Freek van Zoest M35 9,5 km 0:35:59
33 Cor Hofman M45 9,5 km 0:44:57
9 Ingeborg de Boorder V45 9,5 km 0:46:52

14 jan 2017: Gouweboscross te Waddinxveen

Pl in catnaamgroepafstandtijd
5 Ed Zijl Mannen 60 6500m 0:42:34
5 Jimmy Bemmel Mannen 10400m 0:46:27
5 Freek van Zoest Mannen 40 10400m 0:48:06
1 Caecile Schalker Vrouwen 10400m 0:52:01
15 Michael Westerbeek Mannen 10400m 0:52:26

10 dec 2016: Terhills Trail Maasmechelen België

Prachtige trail van 20 km. in de Hoge Kempen (België ) Maasmechelen, zie het filmpje  !!

https://www.youtube.com/watch?v=0Mg-6lNcaLU

Cat. Pos.AthleteSexDistancehoogte metersTime
115 Niek Molenaar M 20 km 280 m 1:56:12

8 jan 2017: Runnersworld Leiden Nieuwjaarsloop(Leiden)

#CatNaamCategorieAfstandNetto tijd
8 Freek van Zoest Heren 35-44 5 km 0:19:31
19 Michael Westerbeek Heren 20-34 5 km 0:20:53
12 Reinier Könemann Heren 35-44 5 km 0:20:57
8 Cor Hofman Heren 45-54 5 km 0:22:15
8 Caecile Schalker Dames 20-34 5 km 0:23:12
2 Miranda van Harmelen Dames 35-44 5 km 0:23:13
26 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 5 km 0:23:14
4 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 5 km 0:24:03
19 Roel Sint Heren 35-44 5 km 0:25:24
22 Edwin Bronsgeest Heren 35-44 5 km 0:26:14
20 Tekin Kutlubay Heren 45-54 5 km 0:27:38
12 Els de Graaff Dames 45-54 5 km 0:27:57
15 Nanda van der Burg Dames 35-44 5 km 0:28:50
24 Mark Schwarze Heren 55+ 5 km 0:29:02
15 Angelique Nout Dames 45-54 5 km 0:29:19
16 Ellen Vroon Dames 45-54 5 km 0:29:21
26 Harrie Lalieu Heren 55+ 5 km 0:29:28
30 Ed Zijl Heren 55+ 5 km 0:30:43
20 Barbara Mechelse Dames 55+ 5 km 0:33:23
21 Marjolein Laurens Dames 55+ 5 km 0:33:38
44 Ankie Schwarze-Maat Dames 45-54 5 km 0:36:23
6 Maarten Bloem Heren 35-44 10 km 0:37:23
25 Fons Schrijver Heren 45-54 10 km 0:45:01
26 Arnold Verkuylen Heren 45-54 10 km 0:45:08
12 Eva van Wijk Dames Senioren 10 km 0:47:20
30 Hein van der Kallen Heren 55-64 10 km 0:49:14
5 Marlous Jespers Dames 55+ 10 km 0:51:23
33 Amanda Wassenaar Dames Senioren 10 km 0:53:23
43 Frans Kleyheeg Heren 55-64 10 km 0:54:15
47 Rob Rog Heren 55-64 10 km 0:54:47
21 Jaap Hoek Heren 65+ 10 km 0:55:37
3 Robin Zoet Heren 45-54 15 km 0:59:28
6 Dennis Rog Heren Senioren 15 km 1:01:37
12 Ton Goossen Heren 55+ 15 km 1:08:19
1 Marijke Rog Dames 55+ 15 km 1:14:34
44 Arjan Vos Heren 55+ 15 km 1:22:27

7 jan 2017: 1 v.d.4 cross bij Haag Atletiek

PltsNaamcatafstandTijd
4 Freek van Zoest M35 LANGE CROSS 31:29
10 Ingeborg de Boorder-Bartelds V45 LANGE CROSS 40:51

31 dec 2016: Oliebollencross te Delft

Pl in catNaamcatafstandtijd
13 Michael Westerbeek MS Korte Cross 0:20:26
6 Ed Zijl M55 Korte cross 0:28:31
4 Freek van Zoest M35 Lange cross 0:37:24
5 Jimmy van Bemmel M20 Lange cross 0:37:32
6 Maarten Bloem M35 Lange cross 0:38:26
1 Caecile Schalker V20 Lange cross 0:41:26
5 Ingeborg de Boorder Bartelds V45 Lange cross 0:49:32

17 dec 2016: 7e clubcircuit bij Snowworld Zoetermeer 

Alle vrijwilligers bedankt.

dames 6 km.  heren 6 km.  
1) Fiona Luzac ( H.R.R. ) V20 (1) 25.08 1) Jimmy v. Bemmel M20 (1) 21.19
2) Caecile Schalker V20 (2) 25.23 2) Maarten Bloem M35 (1) 22.52
3) Anna Camps ( H.R.R ) Jun. (1) 26.41 3) Bert Boter M35 (2) 23.03
4) Marijke Rog V50 (1) 27.50 4) Dennis Rog M20 (2) 23.22
5) Rosa Brink V35 (1) 29.22 5) Freek v. Zoest M35 (3) 23.31
6) Mirjam Fondse ( H.R.R. ) V20 (3) 29.31 6) Arjen Puite ( Min. v. Fin.) M35 (4) 24.43
7) Fee Man V35 (2) 29.51 7) Michael Westerbeek M20 (3) 25.17
8) Marijke Visscher V50 (2) 30.33 8) Ton Goossen M50 (1) 25.49
9) Muriel Houde ( H.R.R.) V35(3) 30.51 9) Fons Schrijver M35 (5) 26.16

10) Marieke Westmaas

(edstafette)

V20 (4) 31.05

10) Lennart Scholvinck (gast)

M20 (4) 26.40
11) Amanda Wassenaar V20 (5) 31.37 11) Michel v.d. Plas M50 (2) 27.50
12) Angelique Regeer V35 (4) 31.43 12) Arjan Vos M50 (3) 28.04
13) Angelique Nout V35 (5) 35.43 13) Frank de Herder M50 (4) 28.46
14) Els de Graaf V35 (6) 35.54 14) Wouter Dollekamp M20 (5) 29.00
15) Yvonne Devilee V20 (6) 36.04 14) Willem Reitsma M50 (5) 29.00
16) Bianca v. Leeuwen V20 (7) 36.04 15) Waldo de Boer M35 (6) 29.03
17) Corrie Mechelse V50 (3) 37.24 16) Piet Hein v.d. Ploeg (edstaffette) M35 (7) 29.07
18) Annelies Staal V50 (4) 39.01 17) Hein v.d Kallen M50 (6) 29.17
19) Jose Nan V50 (5) 39.54 18) Herman Wessendorp M50 (7) 30.33
20) Suze Mechelse V50 (6) 40.46 19) Rob Rog M50 (8) 31.37
- - - 20) Rene v. Rijn ( Min. v. Fin.) M35 (8) 31.49
- - - 21) Edwin Bronsgeest M35 (9) 32.14
- - - 22) Siem Nugteren M35 (10) 32.36
- - - 23) Tekin Kutlubay M35 (11) 34.11
- - - 24) Jaap Hoek M50 (9) 34.12
- - - 25) Martijn Veldman ( Min. v. Fin.) M35 (12) 35.43
- - - 26) Mark Schwarze M50 (10) 36.02
- - - 27) Harrie Lalieu M50 (11) 36.24
- - - 28) Peter Scheers (gast ) M50 (12) 37.19
dames 3 km. heren 3 km. 
Ankie Schwarze 20.47 Rinze Tjeerdsma 21.02

11 dec 2016: Duinrellcross AV Sparta

Pl in catNAAMCATafstand 
3 Michael Westerbeek MSR 5 km 30.57
1 Miranda van Harmelen V35 5 km 31.19
2 Michel vd Plas M55 5 km 32.16
9 Freek van Zoest M35 8,5 km 36.55
2 Caecile Schalker VS 8,5 km 40.14
21 Maarten Bloem M35 8,5 km 40.19
27 Fons Schrijver M45 8,5 km 46.31
9 Ingeborg de Boorder V45 8,5 km 50.15
8 Brenda Smit V35 8,5 km 54.38

11 dec 2016: DSW Bruggenloop Rotterdam

Pl in catNaamcategorieafstandNetto tijd
37 Bert Boter M35 15 km 59:50
18 Marlous Jespers V55 15 km 1:21:32
365 Bruno van Dunné M50 15 km 1:21:36
313 Theo Wagtendonk M55 15 km 1:27:03

10 dec 2016: Goudse Kaas en Stroopwafelcross AV Gouda

Pl. in catnaamcategorieafstandtijd
3 Caecile Schalker Vrouwen 4650m 20,17
6 Jimmy van Bemmel Mannen 9750m 38,07
2 Freek van Zoest Mannen 40 9750m 41,11

3 dec 2016: Halve marathon van av Fortuna te Vlaardingen 

PltsNaamAfstandFinish
57 Wilco Schepen 21 1:39:12

27 nov 2016: LJ Sport - Ter Specke Loop (Lisse)

Marijke staat hier laatste, maar is wel weer eerste!

#CatNaamCategorieAfstandNetto tijd
6 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 5 km 0:16:40
8 Freek van Zoest Heren 35-44 5 km 0:18:37
20 Michael Westerbeek Heren 20-34 5 km 0:20:12
13 Reinier Könemann Heren 35-44 5 km 0:20:51
8 Cor Hofman Heren 45-54 5 km 0:21:16
5 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 5 km 0:22:05
19 Edwin Bronsgeest Heren 35-44 5 km 0:26:24
39 Mark Schwarze Heren 55+ 5 km 0:28:22
1 Miranda van Harmelen Dames 35-44 5 km 0:22:02
4 Jasja van Ark Dames 35-44 5 km 0:23:28
16 Ellen Vroon Dames 45-54 5 km 0:27:15
18 Els de Graaff Dames 45-54 5 km 0:27:37
21 Angelique Nout Dames 45-54 5 km 0:28:31
23 Marjolein Laurens Dames 55+ 5 km 0:32:45
26 Ankie Schwarze-Maat Dames 55+ 5 km 0:33:59
7 Maarten Bloem Heren 35-44 10 km 0:38:18
34 Hein van der Kallen Heren 55-64 10 km 0:48:29
54 Rob Rog Heren 55-64 10 km 0:53:20
11 Mariken Segers Dames 35-44 10 km 0:48:46
19 Amanda Wassenaar Dames Senioren 10 km 0:53:16
54 Arita Jol Dames 45-54 10 km 1:06:36
9 Robin Zoet Heren 45-54 15 km 1:00:56
11 Col Grootjans Heren 45-54 15 km 1:01:59
7 Dennis Rog Heren Senioren 15 km 1:02:22
23 Peter Ruesink Heren 45-54 15 km 1:08:25
30 Wilco Schepen Heren 45-54 15 km 1:08:43
1 Marijke Rog Dames 55+ 15 km 1:11:08

20 nov 2016: Zevenheuvelenloop te Nijmegen

Pl in catNaamCategorieOnderdeelNetto tijd
82 Bert Boter M35 Scholten Awater Zevenheuvelenloop - 15 km 59:42
55 Ton Goossen M55 Scholten Awater Zevenheuvelenloop - 15 km 1:05:30
606 Peter Ruesink M45 Scholten Awater Zevenheuvelenloop - 15 km 1:11:15
291 Eva van Wijk VSR Scholten Awater Zevenheuvelenloop - 15 km 1:13:52
384 Marleen van der Geest V40 Scholten Awater Zevenheuvelenloop - 15 km 1:24:48
1569 Bruno van Dunné M50 Scholten Awater Zevenheuvelenloop - 15 km 1:27:00
2479 Tekin Kutlubay M45 Scholten Awater Zevenheuvelenloop - 15 km 1:35:08
2205 Melanie Lancel VSR Scholten Awater Zevenheuvelenloop - 15 km 1:36:35
1970 Peter Lancel M35 Scholten Awater Zevenheuvelenloop - 15 km 1:36:35
2348 Marloes Scargo VSR Scholten Awater Zevenheuvelenloop - 15 km 1:39:29

19 nov 2016: 14e Reeuwijkse Hout Cross te Reeuwijk 

Plts Naam Cat Afstand Tijd
2 Caecile Schalker DSEN 4.500 meter 19:05
4 Freek van Zoest M40 9.000 meter 35:10

12 nov 2016: 6e clubcircuit 2016 vanaf de Bollenschuur te Voorschoten 


DamescattijdHerencattijd
1) Caecile Schalker V20 (1e ) 20.21 1) Jimmy v. Bemmel M20 (1e) 17.55
2) Marijke Rog V50 (1e) 22.17 2) Bert Boter M35 (1e) 18.27
3) Miranda v. Harmelen V35 (1e) 22.39 3) Dennis Rog M20 (2e) 18.35
4) Ingeborg de Boorder V50 (2e) 23.21 4) Freek v. Zoest M35 (2e) 19.06
5) Jasja v. Ark V35 (2e) 23.32 5) Ton Goossen M50 (1e) 20.04
6) Esther v.d. Ende (edstafette) gast 23.49 6) Egon v.d. Broek ( H.R.R. ) gast 20.16
7) Mariken Segers V35 (3e) 24.01 7) Michael Westerbeek M20 (3e) 20.27
8) Wencke Appelman (edstafette) gast 24.08 8) Fons Schrijver M35 (3e) 20.50
9) Amanda Wassenaar V20 (2e) 24.18 9) Michel v.d. Plas M50 (2e) 21.54
10) Marlous Jespers V50 (3e) 24.43 10) Arjan Vos M50 (3e) 21.59
11) Angelique Regeer V35 (4e) 25.58 11) Anton de Groot M35 (4e) 22.23
12) Paulien Sweers V50 (4e) 29.10 12) Wouter Dollekamp M20 (4e) 22.34
13) Annelies Staal V50 (5e) 30.38 13) Frank den Herder M50 (4e) 22.35
14) Marianne Kuiper V50 (6e) 30.50 14) Hein v.d. Kallen M50 (5e) 22.47
15) Josée Nan V50 (7e) 30.56 15) Frans Kleyheeg M50 (6e) 24.18
16) Sija Lanser V50 (8e) 35.11 16) Rob Rog M50 (7e) 24.58
- - - 17) Maurice v.d. Heuvel M35 (5e) 25.03
- - - 18) Siem Nugteren M35 (6e) 25.05
- - - 19) Edwin Bronsgeest M35 (7e) 25.05

6 nov 2016: New York City Marathon

Age PlaceFirst NameLast NameAgedistanceFinish TimeMinutes per Mile
346 MICHEL VAN DER PLAS 55M marathon 03:51:41 08:51


5 nov 2016: 40e Flora cross 
AV '47 - Boskoop

Caecile 3e overall


Pl.in groepnaamgroepafstandtijd
2 Caecile Schalker Vrouwen 4500m 21,13
3 Freek van Zoest Mannen 40 9000m 40,32
1 Maarten Bloem Prestatieloop 4500m 20,28
3 Jimmy van Bemmel Prestatieloop 4500m 21,14

6 nov 2016: Berenloop, West-Terschelling

PltsNaamcatafstandNetto
71 Rosa Brink-Elshoff V45 21.1 KM RECR 1:52:35

6 nov 2016: De Zilveren Turfloop(Mijdrecht)

Uiteindelijk bleek het weer mee te vallen, en werden er mooie tijden gelopen.

#CatNaamCategorieAfstandNetto tijd
3 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 5 km 0:16:27
4 Freek van Zoest Heren 35-44 5 km 0:18:24
23 Michael Westerbeek Heren 20-34 5 km 0:20:03
7 Caecile Schalker Dames 20-34 5 km 0:20:16
1 Miranda van Harmelen Dames 35-44 5 km 0:21:38
3 Jasja van Ark Dames 35-44 5 km 0:23:29
23 Mark Schwarze Heren 55+ 5 km 0:27:45
15 Marjolein Laurens Dames 55+ 5 km 0:31:54
3 Maarten Bloem Heren 35-44 10 km 0:37:20
8 Eva van Wijk Dames Senioren 10 km 0:47:13
47 Hein van der Kallen Heren 55-64 10 km 0:48:15
10 Mariken Segers Dames 35-44 10 km 0:49:54
72 Frans Kleyheeg Heren 55-64 10 km 0:53:31
82 Rob Rog Heren 55-64 10 km 0:54:24
21 Amanda Wassenaar Dames Senioren 10 km 0:54:25
48 Angelique Nout Dames 45-54 5 km 1:01:36
3 Robin Zoet Heren 45-54 10 EM 1:02:10
4 Bert Boter Heren 35-44 10 EM 1:03:17
49 Els de Graaff Dames 45-54 5 km 1:04:25
5 Dennis Rog Heren Senioren 10 EM 1:06:06
8 Col Grootjans Heren 45-54 10 EM 1:08:27
5 Ton Goossen Heren 55+ 10 EM 1:09:16
24 Wilco Schepen Heren 45-54 10 EM 1:14:27
27 Peter Ruesink Heren 45-54 10 EM 1:14:59
1 Marijke Rog Dames 55+ 10 EM 1:17:01

 

6 nov 2016: Laan van Meerdervoort Loop, Den Haag (Kijkduin)

PltsNaamcatAfstandNettoSnelheid
97 Fons Schrijver M10KM 10 KILOMETER 47:19 12,68 km/u

5 nov 2016: Kleintje Berenloop te West-Terschelling

PltsNaamcatafstandNettoSnelheid
56 Louise Schrijver V45 10 KM 1:03:26 9,45 km/u

30 okt 2016: Najaarscross Bleiswijk

PltsNaamcatafstandTijd
2 Jimmy van Bemmel MSEN 4.0 KM ??
- Michael Westerbeek MSEN 4.0 KM DNF
1 Marijke Visscher V55 4.0 KM 24:31
3 Freek van Zoest M35 8.6 KM 37:38
4 Maarten Bloem M35 8.6 KM 37:39

29 okt 2016: Illuminator run, Glen Tanar, Scotland

In Schotland, in de buurt van Aberdeen, een nachttrail in de bossen en heuvels.

Place in catNameDistance Race NoGenderCategoryTime
13 Col Grootjans Half Marathon Male Vet 02:04:20.92

25 okt 2016: Dobbeloop in Nootdorp

Plnaamafstandtijd
4 Maarten Bloem 5km 18:00
5 Freek van Zoest 5 km 18:34
3 Wilco Schepen 15 km 68:21

16 okt 2016: Amsterdam Marathon

POSNAMECATEGORIEAFSTANDCHIP TIME
472 Reinier Könemann M35 Marathon 3:39:12

8 okt 2016: 1.v.d.4 bij Haag Atletiek

Plts in catNaamcatAfstandTijd
9 Freek van Zoest prestatieloop 5 km 19:03
18 Michael Westerbeek prestatieloop 5 km 20:50
24 Miranda van Harmelen prestatieloop 5 km 22:32
10 Maarten Bloem M35 10 km 39:29
23 Fons Schrijver M45 10 km 45:28

18 sep 2016: st Pieters Beartrail te Maastricht

Cat. plaatsNaamAfstandCategorieFinish
18 Col Grootjans 19 km Male 01:34:31.7
88 Niek Molenaar 19 km Male 01:48:46.2

1 okt 2016: 5e clubcircuit 2016 bij Voorschoten '97

Alle vrijwilligers bedankt!

Dames 5 km.  Heren 5 km.  
1) Caecile Schalker 21.03 1e dame 1) Jimmy v. Bemmel 16.50 1e heer
2) Miranda v. Harmelen 21.55 V35 (1) 2) Robin Zoet 17.52 M35 (1)
3) Marijke Rog 22.39 V50 (1) 3) Bert Boter 18.15 M35 (2)
4) Ingeborg de Boorder 23.22 V50 (2) 4) Dennis Rog 18.42 2e heer
5) Jasja v. Ark 23.50 V35 (2) 5) Freek v. Zoest 18.59 M35 (3)
6) Mariken Segers 23.52 V35 (3) 6) Ton Goossen 19.57 M50 (1)
7) Fee Man 23.53 V35 (4) 7) Michael Westerbeek 20.22 3e heer
8) Marijke Visscher 24.11 V50 (3) 8) Fons Schrijver 21.06 M35 (4)
9) Ilona Stoop 24.19 V35 (5) 9) Max Kuhn 21.12 M50 (2)
10) Marlous Jespers 24.45 V50 (4) 10) Segio Ong-alok 21.41 4e heer
11) Yvonne Devilee 24.46 2e dame 11) Michel v.d. Plas 21.50 M50 (3)
12) Amanda Wassenaar 25.21 3e dame 12) Anton de Groot 22.05 M35(5)
13) Laura Brink 27.05 V50 (5) 13) Wouter Dollekamp 22.14 5e heer
14) Marja Soonius 27.12 V50 (6) 14) Arjan de Vos 22.47 M50 (4)
15) Anja v. Herk 27.35 V50 (7) 15) Frank de Herder 22.56 M50 (5)
16) Paulien Sweers 27.44 V50 (8) 16) Waldo de Boer 22.58 M35 (6)
17) Jaqueline Hoek 29.26 V50 (9) 17) Hein v.d. Kallen 23.00 M50 (6)
18) Annelies Staal 30.38 V50 (10) 18) Ruud Bol 23.31 M50 (7)
19) Marianne Kuiper 30.45 V50 (11) 19) Herman Wessendorp 24.12 M50 (8)
20) Sija Lanser 34.55 V50 (12) 20) Ido Esman 24.57 M35 (7)
- - - 21) Frans Kleyheeg 25.00 M50 (9)
- - - 22) Siem Nugteren 26.06 M35 (8)
- - - 23) Tekin Kutlubay 26.24 M35 (9)
- - - 24) Mark Schwarze 28.30 M50 (10)
- - - 25) Rinze Tjeerdsma 33.55 M50 (11)

25 sep 2016: Groene Hardloop te Zoeterwoude

ClasseringNaamcategorieafstandEindtijd
3 Miranda van Harmelen Dames v.a. 17 jaar 6,1 km 28,48

24 sep 2016: De halve Marathon v. Katwijk

Place in catNaamcatafstandUItslag
1 Jimmy van Bemmel M Nijenhuis 5km 18:24
4 Freek van Zoest M Nijenhuis 5km 20:34
2 Caecile Schalker V Nijenhuis 5km 22:49
24 Rob Rog M Nijenhuis 5km 29:11
29 Ed Zijl M Nijenhuis 5km 30:24
84 Sandra Heeren V Nijenhuis 5km 39:46
81 Arjan Vos M RunningCenter 10km 55:41
8 Cindy Ginjaar-van Dijk V RunningCenter 10km 56:08
13 Angelique Regeer V RunningCenter 10km 58:19
8 Bert Boter M35 Confianza Halve van Katwijk 1:31:55
3 Marijke Rog V45 Confianza Halve van Katwijk 1:57:04
40 Frank den Herder M55 Confianza Halve van Katwijk 2:00:04

14 aug 2016: Heemparkloop in  Zoetermeer

PltsNaamcatafstandTijdSnelheid
7 Col Grootjans H5KM 5 KM 20:17 14,79 km/u

4 sep 2016: 41e Vlietloop

Een grote beker voor Rosa! 

Pl.NaamafstandCat.UItslag
1 Rosa den Outer 1200M F 4:22
24 Stan Berger 1200M M 5:00
17 Laura Marchaud 1200M F 5:14
37 Thijs Walraven 1200M M 5:25
24 Sarah den Outer 1200M F 5:26
45 Sophie van Zoest 1200M F 6:01
47 Julia van Zoest 1200M F 6:03
47 Teun Jonker 1200M M 6:05
55 Fenna Berg 1200M F 6:14
57 Yanou Sasburg 1200M F 6:17
63 Xue van Dril 1200M F 6:32
77 Kirsten Van Noort 1200M F 6:47
78 Floor van der Ploeg 1200M F 6:48
4 Jimmy van Bemmel 5KM >=17 JAAR M 16:38
13 Freek van Zoest 5KM >=17 JAAR M 19:07
4 Caecile Schalker 5KM >=17 JAAR F 20:53
13 Steijn Van der Horst 5KM T/M 16 JAAR M 23:21
41 Ruud Bol 5KM >=17 JAAR M 23:38
13 Jasja van Ark 5KM >=17 JAAR F 24:34
16 Fee Man 5KM >=17 JAAR F 25:09
21 Eugenie Zwanenburg 5KM >=17 JAAR F 26:00
32 Ellen Vroon 5KM >=17 JAAR F 27:33
33 Charlotte molenaar 5KM >=17 JAAR F 27:41
34 Nanda Van der Burg 5KM >=17 JAAR F 27:45
70 Ed Zijl 5KM >=17 JAAR M 28:20
47 Eva Rodenburg 5KM >=17 JAAR F 28:45
48 Paulien Sweers 5KM >=17 JAAR F 28:49
65 Arita Jol 5KM >=17 JAAR F 30:41
5 Robin zoet 10KM M 38:54
6 Maarten Bloem 10KM M 38:56
5 Eva Louise van Wijk 10KM F 48:09
39 Anton de Groot 10KM M 48:21
48 Arjan Vos 10KM M 48:46
52 Cor Hofman 10KM M 49:00
53 Gerard de Ruiter 10KM M 49:02
49 Matthijs Mugge 10KM M 49:16
62 Henry Nieuwenhuijsen 10KM M 50:23
64 Hein van der Kallen 10KM M 50:27
12 Marlous Jespers 10KM F 52:20
91 Waldo de Boer 10KM M 52:55
99 Dennis Huysteden de WIt 10KM M 54:13
103 Maurice Fransen 10KM M 54:57
25 Petra Ruijgrok Duivenvoorde 10KM F 55:26
26 Amanda Wassenaar 10KM F 55:57
113 Rob Rog 10KM M 56:03
139 Tekin Kutlubay 10KM M 1:00:00
50 Linda Houthuizen 10KM F 1:00:39
52 Diana van Heel 10KM F 1:00:42
147 Mark Schwarze 10KM M 1:02:34
4 Bert Boter 10EM M 1:04:49
5 Dennis Rog 10EM M 1:06:26
15 Col Grootjans 10EM M 1:09:46
19 Ton Goossen 10EM M 1:11:58
42 Peter Ruesink 10EM M 1:19:58
7 Marijke Rog 10EM F ( niet M) 1:22:46

28 aug 2016: 3 Plassenloop te Zoetermeer

Plaats overallNaamafstandman /vrouwTijd
17 (2e dame) Caecile Schalker 5 km v 21:33
18 Jimmy van Bemmel 5 km m 21:34

27 aug 2016: Raven Trails 2016 in Vledderveen

PlaatsNaamAfstandM/Veindtijd
1 Col Grootjans 15 M 1:11:43
10 Niek Molenaar 15 M 1:19:17

18 aug 2016: Eindstand Star Balm Strandlopen bij Noordwijk  

Voor  wie minstens 6 keer meedeed.

Voor een 1e plaats lijk je echt de volle 600 punten nodig te hebben ? Nee

Update: bij gelijke punten delen deelnemers de ereplaats. 

Daardoor is Angelique nu toch (gedeeld) eerste, en kreeg ook Maarten een beker voor een derde plaats.

RangNaamCategorie - afstand12345678910Beste 6
2. Sophie van Zoest Jeugd t/m 8 jaar - 2 km Meisjes 99 98 100 0 0 0 97 99 100 98 594
2. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar - 4 km Mannen 98 0 100 100 99 100 99 99 99 100 598
9. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - 4 km Mannen 91 93 0 90 0 0 92 95 96 90 557
1. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar - 4 km Vrouwen 100 100 100 100 100 100 92 0 100 0 600
3. Miranda van Harmelen Senioren t/m 39 jaar - 4 km Vrouwen 0 98 98 99 0 0 0 100 98 100 593
2.(>1.) Angelique Regeer Veteranen 40+ - 4 km Vrouwen 100 100 100 99 99 100 99 99 100 99 599
2. Marlous Jespers Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 99 100 99 99 0 0 99 0 99 99 595
15. Ed Zijl Veteranen 60+ - 4 km Mannen  90  92 92  90 89   0  0  89  0 542 
4.(>3.) Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar - 8 km Mannen 0 98 0 98 97 0 96 0 97 97 583

18 aug 2016: 10e Star Balm Strandloop bij Noordwijk  

RangNaamcatafstandTijd
3. Sophie van Zoest Jeugd t/m 8 jaar - Meisjes 2 km 0:11:53,73
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:14:15.7
11. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:19:41.0
1. Miranda van Harmelen Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen 4 km 0:19:11.6
2. Marlous Jespers Veteranen 50+ - Vrouwen 4 km 0:19:38.4
2. Angelique Regeer Veteranen 40+ - Vrouwen 4 km 0:19:57.2
4. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar - Mannen 8 km 0:33:07.4

11 aug 2016: 9e Star Balm Strandloop bij Noordwijk  

RangNaamcatafstandTijd
1. Sophie van Zoest Jeugd t/m 8 jaar - Meisjes 2 km 0:11:49,71
2. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:14:36.0
5. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:19:06.2
1. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen 4 km 0:18:14.0
3. Miranda van Harmelen Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen 4 km 0:19:29.8
2. Marlous Jespers Veteranen 50+ - Vrouwen 4 km 0:19:44.8
1. Angelique Regeer Veteranen 40+ - Vrouwen 4 km 0:19:50.4
12. Ed Zijl Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:24.43.1
4. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar - Mannen 8 km 0:32:58.5

30 Juillet 2016: Trail GABIZOS 2016 - Tuque d'Arrens 

# CltNomCltafstandhoogteverschilFINAL
8 MICHEL VAN DER PLAS V2M 9.5 km 520m 01:25:04

4 aug 2016: 8e Star Balm Strandloop bij Noordwijk 

RangNaamcatafstandTijd
2. Sophie van Zoest Jeugd t/m 8 jaar - Meisjes 2 km 0:12:43,66
2. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:14:45.9
6. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:17:33.7
1. Miranda van Harmelen Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen 4 km 0:19:08.3
2. Angelique Regeer Veteranen 40+ - Vrouwen 4 km 0:20:32.7

3 aug 2016: De Krimstrandloop op Texel

plnaamplaatstijdkm/uur
23 Ed Zijl 4 kilometer 26:21 9,11

31 jul 2016: Bos en Duinzomercross op Texel

plNaamAfstandTijdkm/uur
12 Marvy Zijl 4150 m 20:00 12,45
39 Ed Zijl 4150 m 25:54 9,61
6 Col Grootjans 8300 m 37:57 13,12

24 jul 2016: Triathlon Championships Rotterdam 2016


Michael, Freek en Caecile deden samen 1,5km zwem / 40km fiets / 10km lopen

POSNAMECATEGORYCHIP TIME
5 Team Voorschoten '97 - Tri-Team OPEN OLYMPIC DISTANCE TEAMS 2:23:02

28 jul 2016: 7Star Balm Strandloop bij Noordwijk  

Bij Caecile is er schijnbaar in de uitslag iets niet goed. 

RangNaamcatafstandTijd
4. Sophie van Zoest Jeugd t/m 8 jaar - Meisjes 2 km 0:12:23,31
2. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:13:33.3
9. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:16:59.8
9. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen 4 km 0:36:15.2
2. Marlous Jespers Veteranen 50+ - Vrouwen 4 km 0:18:59.2
2. Angelique Regeer Veteranen 40+ - Vrouwen 4 km 0:19:12.5
3. Mariken Segers Veteranen 40+ - Vrouwen 4 km 0:20:01.4
5. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar - Mannen 8 km 0:33:44.1
7. Freek van Zoest Senioren t/m 39 jaar - Mannen 8 km 0:34:30.1

27 jul 2016: De Krimstrandloop op Texel

pl NaamafstandTijdkm/uur
25 Ed Zijl 4 kilometer 23:46 10,10

24 jul 2016: Bos en Duinzomercross op Texel

 plNaamafstandTijdkm/uur
19 Marvy Zijl 4150 meter 21:41 11,48
33 Ed Zijl 4150 meter 25:19 9,84
40 Eva Rodenburg 4150 meter 28:03 8,88

20 jul 2016: De Krimstrandloop op Texel

pl NaamafstandTijdkm/uur
18 Ed Zijl 4 kilometer 26:24 9,09

17 jul 2016: Bos en Duinzomercross op Texel

pl NaamafstandTijdkm/uur
33 Eva Rodenburg 4,15 km. 27:00 9,22

21 jul 2016: 6e Star Balm Strandloop bij Noordwijk 

RangNaamcatafstandTijd
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:14:36.2
1. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen 4 km 0:17:27.4
1. Angelique Regeer Veteranen 40+ - Vrouwen 4 km 0:20:29.3

14 jul 2016:  5e Star Balm Strandloop bij Noordwijk 

RangNaamcatafstandTijd
2. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:14:06.1
1. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen 4 km 0:16:41.8
2. Angelique Regeer Veteranen 40+ - Vrouwen 4 km 0:19:10.3
12. Ed Zijl Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:22:33.0
6. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar - Mannen 8 km 0:33:13.2

7 jul 2016:  4e Star Balm Strandloop bij Noordwijk 

RangNaamcatafstandTijd
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:14:29.5
11. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:18:33.0
1. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen 4 km 0:17:22.4
2. Miranda van Harmelen Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen 4 km 0:19:10.6
2. Marlous Jespers Veteranen 50+ - Vrouwen 4 km 0:19:43.4
1. Angelique Regeer Veteranen 40+ - Vrouwen 4 km 0:20:20.8
9. Ed Zijl Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:23.23.1
3. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar - Mannen 8 km 0:34:11.3

30 jun 2016: 3e Star Balm Strandloop bij Noordwijk 

RangNaamcatafstandTijd
1. Sophie van Zoest Jeugd t/m 8 jaar - Meisjes 2 km 0:10:39.3
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:14:36.2
1. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen 4 km 0:17:25.1
3. Miranda van Harmelen Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen 4 km 0:18:30.6
2. Marlous Jespers Veteranen 50+ - Vrouwen 4 km 0:19:46.8
1. Angelique Regeer Veteranen 40+ - Vrouwen 4 km 0:19:50.9
9. Ed Zijl Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:22:39.2
10. Freek van Zoest Senioren t/m 39 jaar - Mannen 8 km 0:34:07.6

25 jun 2016: 4e clubcircuit bij Willy Zuid Katwijk

Over 5 km. Strand-Boulevard-Duinen-Strand.

Alle vrijwilligers bedankt. Wat een geluk dat ik het parcours ging verkennen en halverwege Corrie en Peter tegen kwam, door de markt werd het een andere parcours.

Dames 5km.  Heren 5km.  
1) Caecile Schalker 21.56 (1e dame ) 1) Jimmy v. Bemmel 19.19 (1e heer )
2) Miranda v. Harmelen 24.14 (1e V35 ) 2) Maarten Bloem 19.48 (1e M35)
3) Marijke Rog 24.30 (1e V50 ) 3) Freek v. Zoest 20.07 (2e M35)
4) Rosa Brink 25.04 (2e V35 ) 4) Dennis Rog 20.28 (2e heer)
5) Angelique Regeer 25.42 (3e V35 ) 5) Ton Goossen 21.55 (1e M50 )
6) Marijke Visscher 26.42 (2e V50 ) 6) Max Kuhn 22.07 (2e M50 )
7) Marlous Jespers 26.52 (3e V50) 7) Michael Westerbeek 22.23 (3e heer )
8) Amanda Wassenaar 27.58 (2e dame) 8) Fons Schrijver 22.56 (3e M35 )
9) Laura Brink 29.07 (4e V50 ) 9) Anton de Groot 23.13 (4e M35 )
10) Yvonne Devilee 29.22 (3e dame) 10) Frank den Herder 23.24 (3eM50 )
11) Bianca v. Leeuwen 29.29 (4e dame) 11) Arjan Vos 23.48 (4eM50 )
12) Marja Soonius 29.41 (5e V50 ) 12) René Regeer 24.12 (5e M35)
13) Paulien Sweers 30.28 (6e V50 ) 13) Michel v.d. Plas 24.30 (5e M50)
14) Linda Drupsteen 30.29 (5e dame) 14) Hein v.d. Kallen 24.44 (6e M50)
15) Jacqueline Hoek 30.36 (7e V50) 15) Roel Sint 25.12 (6e M35)
16) Marianne Kuiper 38.25 (8e V50) 16) Willem Reitsma 25.18 (7eM50)
- - - 17) Herman Wessendorp 25.21 (8eM50)
- - - 18) Siem Nugteren 26.10 (7eM35)
- - - 19) Rob Rog 28.03 (9eM50)
- - - 20) Henk v. Beelen 28.31 (gast )
- - - 21) Tekin Kutlubay 28.42 (8eM35 )
- - - 22) Mark Schwarze 29.10 (10e M50)
- - - 23) Tim v. Houten 30.06 (11e M50 )
- - - 24) Cees Zwaal 35.27 (12e M50 )
- - - 25) Rinze Tjeerdsma 38.25 (13e M50 )

 

0:16:59

© 2017-2018 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.