« nov 2017 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Baanatletiek: Quatrocross voor pupillen en D-Junioren
Sportblessurespreekuur
Clubcircuit 7
Kerst zaalvoetbaltoernooi voor de jeugd
Kerst zaalvoetbaltoernooi voor de jeugd
Kerst zaalvoetbaltoernooi voor de jeugd
Grote voetbal Quiz
Oliebollentoernooi
Nieuwjaarsreceptie Voorschoten '97
De Voorschotenloop
Internationaal - ZZF O12 -toernooi
Hoofdmenu

Programma



  

  VRIJDAG 24 NOVEMBER 2017    
20:00 UVS 35+2 Voorschoten'97 35+1 Sportpark  Kikkerpolder 1 UVS
20:30 Voorschoten'97 35+1 Rijnvogels 35+2 Sportpark  Kikkerpolder 1 UVS
21:00 Warmunda, SV 35+1 Voorschoten'97 35+1 Sportpark  Kikkerpolder 1 UVS
21:30 Voorschoten'97 35+1 Rijnvogels 35+1 Sportpark  Kikkerpolder 1 UVS
20:00 Voorschoten'97 35+2 Roodenburg 35+1 Sportpark  Kikkerpolder 1 UVS
20:30 Voorschoten'97 35+2 Lugdunum 35+1 Sportpark  Kikkerpolder 1 UVS
21:00 UVS 35+1 Voorschoten'97 35+2 Sportpark  Kikkerpolder 1 UVS
  ZATERDAG 25 NOVEMBER 2017  
14:30 Nieuwkoop 1 Voorschoten'97 1 M.Hooijer
12:00 Sportclub Monster 2 Voorschoten'97 2 J.Kaptein
12:15 DoCoS 2 Voorschoten'97 3  
12:30 Voorschoten'97 4 Ariston'80 2 R,Helder
  Voorschoten'97 5 LSVV'70 2 Uitgesteld
14:45 VVSB 2 Voorschoten'97 6  
14:15 Voorschoten'97 7 Koudekerk 4 P.de Jesus
15:15 SVC'08 5 Voorschoten'97 8  
13:00 Hillegom sv 5 Voorschoten'97 9  
14:30 DWO 7 Voorschoten'97 10  
12:30 Noordwijk 7 Voorschoten'97 11  
16:15 Voorschoten'97 12 RCL 7 W.Odding
14:45 VVSB 6 Voorschoten'97 13  
  Voorschoten'97 14 Haz. Boys 4 Uitgesteld
12:30 Voorschoten'97 15 Rijnsb.Boys 9 Th.Kraan
14:00 Rijnsb.Boys 11 Voorschoten'97 16  
16:15 Voorschoten'97 17 SJC 3 J.Neuteboom
14:30 Rijnvogels 9 Voorschoten'97 18  
16:15 Voorschoten'97 19 Rijnsb.Boys 13 C.Meijer
14:15 Voorschoten'97 VE1 SVC'08 VE3 W.Odding
14:15 Voorschoten'97 VE2 KSD-Marine VE1 K.de Bruijn
16.15 Voorschoten'97 VR1 Voorschoten'97 MO19-1 D.Ton
14:15 Voorschoten'97 JO19-1 Den Hoorn JO19-1 M.Ouwehand
14:15 Voorschoten'97 JO19-2 Blauw-Zwart JO19-1 D.Ton
13:30 GOL Sport JO19-1 Voorschoten'97 JO19-3  
12:00 Valken'68 JO19-2 Voorschoten'97 JO19-4  
10:30 Voorschoten'97 JO17-1 VVSB JO17-1 J.Bruinooge
16:15 Voorschoten'97 JO17-3 ASC JO17-2 J.v.d.Mark
12:45 Rijnvogels JO17-3 Voorschoten'97 JO17-5  
16:15 Voorschoten'97 JO17-6 Katwijk JO17-3 W.Witsmeer
14:15 Voorschoten'97 JO17-7 Lugdunum JO17-1 St.Bronmeijer
10:30 Voorschoten'97 JO15-1 ARC JO15-1 A.Ahmadkhan
08:45 Rijnvogels JO15-1 Voorschoten'97 JO15-2  
12:30 GDA JO15-2 Voorschoten'97 JO15-3  
08:30 Rijnsb.Boys JO15-3 Voorschoten'97 JO15-4  
11:00 Voorschoten'97 JO15-5 Foreholte JO15-6 Jo.Ton
08:30 Excelsior M JO15-3 Voorschoten'97 JO15-6  
  Voorschoten'97 JO15-7 ST Zwammerdam -  Uitgesteld
    Aarlanderveen JO15-1  
10:30 Bernardus JO15-2 Voorschoten'97 JO15-9  
12:30 Voorschoten'97 JO13-1 Zoetermeer JO13-1 Br.Ton
10:00 DWO JO13-1 Voorschoten'97 JO13-2  
08:30 Voorschoten'97 JO13-3 Noordwijk JO13-2 W.Smit
11:00 Stompwijk JO13-1 Voorschoten'97 JO13-4  
12:30 Voorschoten'97 JO13-5 Wilhelmus JO13-3 Mark v.Grol
      (Begeleider D.Ton)
08:45 Valken'68 JO13-2 Voorschoten'97 JO13-6  
10:00 Foreholte JO13-6G Voorschoten'97 JO13-7  
12:30 VUC JO13-3 Voorschoten'97 JO13-9  
08:45 Rijnvogels JO13-3 Voorschoten'97 JO13-10  
09:45 Voorschoten'97 JO13-11 Stompwijk JO13-3 M.du Pré
08:30 Voorschoten'97 JO11-1 Katwijk JO11-1 P. Westra
08:30 Voorschoten'97 JO11-2 Haagse Hout JO11-1  
10:00 Koudekerk JO11-1 Voorschoten'97 JO11-3  
10:00 Blauw-Zwart JO11-4 Voorschoten'97 JO11-4  
09:00 Alphense Boys JO11-4 Voorschoten'97 JO11-5  
11:30 Voorschoten'97 JO11-6 FC Lisse JO11-7  
11:30 Voorschoten'97 JO11-7 UVS JO11-7  
08:30 DoCoS JO11-6 Voorschoten'97 JO11-8  
10:00 Vredenburch JO11-9 Voorschoten'97 JO11-9  
08:45 Soccer Boys JO10-1 Voorschoten'97 JO10-1  
09:30 Voorschoten'97 JO10-2 Nootdorp JO10-2  
12:30 Voorschoten'97 JO10-3 DSO JO10-2  
09:30 Voorschoten'97 JO10-4 HVV JO10-4  
10:45 Leidschenveen JO10-4 Voorschoten'97 JO10-6  
12:30 Voorschoten'97 JO10-7 ASC JO10-3  
09:30 Voorschoten'97 JO9-1 Noordwijk JO9-1  
08:45 Rijnvogels JO9-1 Voorschoten'97 JO9-2  
09:30 Voorschoten'97 JO9-3 Wilhelmus JO9-2  
08:30 Meerburg JO9-4G Voorschoten'97 JO9-4  
09:00 GOL Sport JO9-1 Voorschoten'97 JO9-5  
09:30 Voorschoten'97 JO9-6 Quick Boys JO9-5  
09:30 Forum Sport JO9-6 Voorschoten'97 JO9-7  
08:30 Voorschoten'97 JO9-8 FC Lisse JO9-6  
08:30 Voorschoten'97, JO9-10M Gr. Willem II VAC, JO9-9M  
12:15 Gr.WII VAC JO8-1 Voorschoten'97 JO8-1  
08:45 Noordwijk JO8-2 Voorschoten'97 JO8-2  
08:30 Rijnsb.Boys JO8-5 Voorschoten'97 JO8-3  
08:30 Voorschoten'97 JO8-4 HVV JO8-4  
09:30 Meerburg JO8-4 Voorschoten'97 JO8-5  
08:30 Voorschoten'97 JO7-1 GDA JO7-2  
10:00 Koudekerk MO15-1 Voorschoten'97 MO15-1  
12:30 Altior MO15-1 Voorschoten'97 MO15-2  
08:30 Voorschoten'97 MO13-1 Rijnvogels MO13-1 K.Elert
      (Begeleider C.v.d.Werf)
09:45 RCL MO13-1 Voorschoten'97 MO13-2  
10:30 Voorschoten'97 MO11-1 Quick Boys MO11-1  
08:45 Rijnvogels MO11-2 Voorschoten'97 MO11-2  
08:30 Voorschoten'97 MO11-3 Alphense Boys MO11-1  
10:30 Voorschoten'97 MO11-4 Gr.WII VAC MO11-3  
12:00 Duindorp sv MO11-1 Voorschoten'97 MO11-5  
  ZONDAG 26 NOVEMBER 2017  
14:00 Voorschoten'97 1 Gr.WII VAC 1 R.Ditz
11:00 Zoetermeer 3 Voorschoten'97 2  
12:45 Meerburg 1 Voorschoten'97 3  
12:00 LVV Football Factory 1 Voorschoten'97 4  
10:45 Voorschoten'97 VE1 Haagse Hout VE1 R.Helder
10:45 Voorschoten'97 JO17-2 Leidschenveen JO17-1 J.Buist
10:45 Voorschoten'97 JO15-10 FC Lisse JO15-6 nnb
10:00 Meerburg JO10-9G Voorschoten'97 JO10-5  
  WOENSDAG 29 NOVEMBER 2017  
22:00 Voorschoten'97 VR1 RKAVV VR2 Vliethorst, de (Voorschoten)

  

 

  

    

 




© 2017-2018 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.