« aug 2018 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Teamkenninsmaking voor de ouders
Teamkenninsmaking voor de ouders
Start circuittraining
Teamkenninsmaking voor de ouders
Circuittraining
Circuittraining
Circuittraining
info-avond Paulides
5de clubcircuit 2017
Circuittraining
Circuittraining
Hoofdmenu

Trainingsschema

Trainingsschema A-categorie 2018-2019

(geldig tot 27-08-2018; let op start training in overleg met je selectietrainer)

 

 Maandag

   

Tijd

Groep

Veld

Kleedkamer

15.30 – 17.45

BSO

1b

 

16.45 – 17.45

 

1a

 

16.45 – 17.45

 

2ab

 

16.45 – 17.45

 

6ab

 

16.45 – 18.00

 

3ab

 

16.45 – 18.00

 

4ab

 

17.00– 18.00

 

5a

 

16.45 – 17.45

 

5b

 

17.45 – 18.45

JO8 - 1/2

1a

 

17.45 – 18.45

JO9 -1/2/3

1b

 

17.45 – 18.45

JO10 -1/2/3

2a

 

17.45 – 18.45

JO11 -1/2

2b

 

17.45 - 19.00

JO17-1/JO16-1

6ab

 

18.00 – 19.00

 

3

 

18.00 – 19.15

 

4a

 

18.00 – 19.15

 

4b

 

18.00 – 19.00

JO13-1/JO12-1

5ab

 

18.45 – 20.00

JO19-1

1ab

 

19.30 – 20.00

Zaterdagselectie

2a

 

19.30 – 20.00

Zaterdagselectie

2b

 

19.00 – 20.15

 

3a

 

19.00 – 20.15

 

3b

 

19.15 – 20.30

 

4a

 

19.15 – 20.30

 

4b

 

19.00 – 20.00

 

5ab

 

19.00 – 20.15

JO15-1

6a

 

19.00 – 20.15

JO 14-1

6b

 
       

20.00 – 21.30

Zaterdagselectie

1ab

 

20.00 – 21.30

Zaterdagselectie

2ab

 

20.00 – 21.30

 

3

 

20.15 – 21.30

 

4

 

20:00 – 21.15

 

5ab

 

20.15 – 21.30

 

6ab

 

Dinsdag

   

15.30 – 17.15

BSO

1b

 

17.15 – 18.00

 

1ab

 

17.00 – 18.00

 

2ab

 

17.00 – 18.00

 

3

 

17.00 – 20.30

Atletiek

4

 

17.00 – 18.00

 

5ab

 

17.00 – 18.00

 

6ab

 

18.00 – 19.15

JO17-1/JO16-1

1ab

 

18.30 – 19.30

 

2ab

 

18.00 – 19.15

 

3ab

 

18.00 – 19.00

 

5ab

 

18.00 – 19.15

JO13-1/JO12-1

6ab

 

19.00 – 20.15

 

5

 

19.15 – 20.15

 

3ab

 

19.15 – 20.15

 

6ab

 

19.30 – 20.45

Zaterdagselectie + keepers

1ab

 

19.30 – 21.00

Zaterdagselectie

2ab

 

20.30 – 22.00

 

4

 

20.15 – 21.30

 

5ab

 

20.15 – 21.30

 

6ab

 

20.45 - 22.00

Zondagselectie

1ab

 

Woensdag

    

 

12.00 – 16.00

Da Vinci College

2

 

14.00 – 15.00

 

1ab

 

14.30 – 17.15

 

4a

 

15.30 – 17.00

 

5a

 

15.00 – 16.00

 

1ab

 

16.00 – 17.00

 

1ab

 

17.00 – 18.00

 

1ab

 

18.00 – 19.00

 

1ab

 

18.00 – 19.00

 

2ab

 

18.00 – 19.00

 

3ab

 

18.00 – 19.00

 

4ab

 

18.00 – 19.15

JO11-1/2 

5ab

 

18.00 – 19.00

 

6a

 

18.00 – 19.00

 

6b

 

19.00 – 20.15

JO15-1 / JO14-1

1ab

 

19.00 – 20.15

 

2ab

 

19.00 – 22.00

Atletiek

4ab

 

19.15 – 20.15

 

5ab

 

19.00 – 20.15

 

6ab

 

19.30 – 20.30

 

3a

 

19.00 -20.30

 

3b

 

20.30 – 22.00

 

1ab

 

20.30 – 22.00

 

2ab

 

20.30 – 22.00

 

3ab

 

20.30 – 22.00

 

5ab

 

20.15 – 21.30

 

6ab

 

Donderdag

   

15.30 – 17.15

BSO

1b

 

17.00 – 18.00

 

1a

 

17.00 – 18.00

 

2a

 

17.00 – 18.00

 

2b

 

17.00 – 18.00

 

3ab

 

17.00 – 20.30

Atletiek

4ab

 

17.00 – 18.00

 

5ab

 

17.45 – 19.00

JO17-1

6ab

 

18.00 – 19.00

JO8-1/2 / JO9-1/2/3

1ab

 

18.00 – 19.00

JO10-1/2/3 // JO11-1

2a

 

18.00 – 19.00

JO12-1

2b

 

18.00 – 19.00

 

3ab

 

17.30 – 19.00

JO19-1

5ab

 

19.30 – 21.30

Zaterdagselectie

1ab

 

19.30 – 21.30

Zaterdagselectie

2ab

 

19.15 – 20.15

 

3a

 

19.00 – 20.15

 

3b

 

19.00 – 20.15

JO16-1 / JO13-1

5ab

 

19.00 – 20:15

JO15-1 / JO14-1

6ab

 

20.30 – 22.00

 

2a

 

20.15 – 21.30

 

3a

 

20.15 – 21.30

 

3b

 

20.15 – 21.30

 

5a

 

20.15 – 21.30

 

5b

 

20.15 – 21.30

Zondagselectie

6ab

 
       

Vrijdag

    

 

15.30 – 17.15

BSO

1b

 

17.00 – 18.00

 

1a

 

17.00 – 18.00

 

2ab

 

17.00 – 18.00

 

3ab

 

17.00 – 20.30

Atletiek

4ab

 

17.00 – 18.00

 

5ab

 

17.00 – 18.00

 

6ab

 

17.15 – 19.00

Play2Improve

2a

 

18.00 – 19.00

 

1ab

 

18.00 – 19.00

 

2ab

 

18.00 – 19.00

 

3ab

 

18.00 – 19.00

 

5ab

 

18.00 – 19:00

 

6ab

 

19.00 – 20.00

 

1ab

 

19.00 – 20.00

 

2ab

 

19.00 – 20.00

 

3ab

 

19.00 – 20.00

 

5ab

 

19.00 – 20.00

 

6ab

 

20.00 – 21.00

7 x7 heren/dames

1ab

 

20.00 – 21.00

7 x 7 heren/dames

 2ab

 

20.00 – 21.00

 

5ab

 

20.00 – 21.00

 

6ab

 

 

Veldhelft A is de kleedkamerzijde – veldhelft B is de Adm de Ruytersingel kant

  

© 2018-2019 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.