« jul 2017 »
ma di wo do vr za zo
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Nieuwe spelvormen JO8/JO9
Atletiekkamp
Clubkampioenschappen Atletiek
Baanatletiek: Quatrocross voor pupillen en D-Junioren
De Voorschotenloop
Atletiek: Regio pupillen wedstrijd
Clubkampioenschappen Atletiek
Hoofdmenu

Trainingsschema

Trainingsschema 2016-2017 (na oplevering veld 1)

 Maandag

    

Tijd

Groep

Veld

Kleedkamer

Trainer

15.30 – 17.15

BSO

   1b

   

16.30 – 17.30

JO11-13

1a

 

ErikP

16.15 -  17.15

Keeperstraining O9 &O11

6a

 

RobvDijk & assistenten

17.30 – 19.00

JO17-1//JO17-2

1ab

 

DjiriM/FabianG

17.00 – 18.00

JO13-7//JO13-10

2ab

 

LuciaP/JeffreyvV

17.00 – 18.00

JO9-15

3

 

LindeW

17.00 – 18.00

JO11-6 //

4

 

JeroenE//

17.00 – 18.00

JO9-1/2  // JO9-4/5

5ab

 

KevinZ/SjoerdO/SanderD/MaxvS

17.00 – 18.00

MO11-1/2

6b

 

MichelleG/Tycho

17.30 – 18.30

Keeperstraining O13 &O15

6a

 

RobvDijk & assistenten

18.00 – 19.00

JO9-9 //JO15-4

2

 

JaccoS/JeffreyvdM/ArnovD

18.00 – 19.00

 

3

   

18.00 – 19.15

JO15-9//

4

 

PaulaG

18.00 – 19.00

JO15-3

5a

   

18.00 – 19.00

JO11-1/2

5b

 

RickvdB/JurgenvdH

18.00 – 19.00

JO13-3/4

6ab

 

SemW/EvertZ/RichardB

19.00 – 20.00

MO17-1//JO13-5

1ab

   

19.00 – 20.00

JO13-1/2

2

 

DennisR/KaramM

19.00 – 20.00

 

3

   

19.15 – 20.30

JO15-1/2

4ab

 

BerryK/PatrickN

19.00 – 20.15

JO17-3//JO17-4

5ab

 

JeffreyvdM // PieterdeV

19.00 – 20.00

JO15-7//JO15-8

6ab

 

SandraH //MartinZ

20.00 – 21.30

Zaterdagselectie

1ab

 

AndréL/MarceldH

20.00 – 21.30

Zaterdagselectie/JO19-1

2ab

 

AndréL/MarceldH/Winston

20.00 – 21.30

 

3

   

20:15 – 21.15

Zat12 // JO19-4

5ab

 

JulesP //

20.00 – 21.15

JO19-2//

6ab

 

WimV //

Dinsdag

    

15.30 – 17.15

BSO

1b

   

17.15 – 18.15

JO13-6 // JO13-8

2ab

 

MaartenH//

17.00 – 20.30

Atletiek

4

   

17.00 – 18.00

JO11-7//JO13-12

5a

 

TaoufikM//DennisH

17.00 – 18.00

JO13-9//JO13-11

6ab

   

18.00 – 19.00

JO15-1/2

1ab

 

BerryK//PatrickN

18.15 – 19.15

JO11-1/2 // JO11-4/5

2ab

 

RickB/JurgenvdH/R+BVonk

18.00 – 19.15

JO9-3//

3ab

 

IbanD //

18.00 – 19.15

JO171//JO17-7

5ab

 

DjiriM//AllanN

18.00 – 19.15

JO13-1/2

6ab

 

DennisR//KaramM

19.15 – 21.00

 

3ab

   

19.15 – 20.30

JO17-5//JO17-6

5ab

 

XanderG// EdS

19.15 – 20.15

JO13-10//

6ab

   

19.30 – 20.45

Zaterdagselectie + keepers

1ab

 

AndréL/MarceldH

19.30 – 21.00

Zaterdagselectie

2a

 

AndréL/MarceldH

20.30 – 22.00

Zaterdag 3+4

2b

 

KasperKoel/HiddeDouna

20.30 – 22.00

 

4

   

20.30 – 22.00

Zaterdag 16+ Zat 18

5ab

 

Bram Segijn/Hans Boekhout

20.15 – 22.00

Zondagselectie

6

 

HuibO/JeffreyvV

Woensdag

    

12.00 – 16.00

Da Vinci College

2

   

13.30 – 14.30

JO9-circuit

1

 

MarceldeH en stagiairs

14.30 – 15.30

JO11-circuit

1

 

MarceldeH en stagiairs

14.30 – 17.15

BSO

4a

   

15.30 – 16.30

JO13-circuit

1

 

MarceldeH en stagiairs

16.00 – 17.00

// JO13-4

6ab

 

// EvertZ/RichardB

17.00 – 18.00

JO9-17//

1a

 

Dennis S.

17.00 – 18.00

JO9-1/2  // JO9-4/5

2ab

 

KevinZ/SjoerdO/SanderD/ MaxvS

17.00 -18.00

 

3

   

17.00 – 18.00

MO13-1/2

5ab

 

AllanN

17.00 – 18.00

JO17-8 // JO15-9

6ab

 

PetervanN // PaulaG

18.00 - 19.15

JO15-3// JO11-10

1ab

   

18.00 – 19.15

JO15-4 // JO15-5

2ab

 

JeffreyM // ?

18.00 – 19.15

 

3ab

   

18.00 – 19.00

JO13-3 // JO15-7

4ab

 

SemW // SandraH

18.00 – 19.00

MO15-1/2

5ab

 

AllanN

18.00 – 19.00

JO15-6 // JO15-11

6ab

   

19.15 – 20.30

JO15-8//

1ab

 

MartinZ

19.15 – 20.30

JO17-3 // JO17-4

2ab

 

JeffreyM // PieterdeV

19.00 – 22.00

Atletiek

4

   

19.15 – 20.30

VR1 // MO17-1

5ab

 

JoopK/BasD // HermanW

19.00 – 20.15

JO19-3//JO19-4

6ab

 

BenhanR/MatthewL

20.30 – 22.00

//Zat17

1ab

 

/DennisP

20.30 – 22.00

Zat7 – Zat15

2ab

 

JerrydeHaan/RobL

20.30 – 22.00

 

3ab

   

20.30 – 22.00

Zat11//Zat13

5ab

 

JanF/PeterM/RenéW

20.15 – 21.15

Overige sen + Zon VE1

6a

 

Cor van Ipenburg/Arie van Kuijk

20.30 – 22.00

Zaterdag 14

6b

 

Jesse de Kievit

Donderdag

    

15.30 – 17.15

BSO

1b

   

17.00 – 18.00

O11-1/2

1ab

 

RickB/JurgenvdH

17.00 – 18.00

JO9-6 // JO11-3

2ab

 

JeroenL // DebbieM

17.00 – 18.00

 

3

   

17.00 – 20.30

Atletiek

4

   

17.00 – 18.00

JO15-10

5a

 

Tychov/dH/ReindervZ

17.00 – 18.00

JO13-3//JO13-5

6ab

 

SemW//JustinA&QuintL

18.00 – 19.15

JO13-1/2

1ab

 

DennisR/KaramM

18.00 – 19.15

JO11-4/5//

2ab

 

Bart&RobbertV

18.00 – 19.00

 

3ab

   

17.45 – 19.00

JO17-1

5b

 

DjiriM

18.00 – 19.15

JO17-2

5a

 

FabianG

18.00 – 19.00

Keepers jeugd O17&O19

6a

 

RobvDijk & assistenten

18.00 – 19.00

JO13-12//13

6b

 

MarkV/

19.00 – 20.15

JO15-1/2

6ab

 

BerryK//PatrickvN

19.15 – 20.45

Zaterdagselectie

1

 

AndréL/MarceldH

19.15 – 20.45

Zaterdagselectie & JO19-1

2

 

AndréL/MarceldH/WinstonF

19.15 - 21.15

 

3

   

19.15 – 20.30

JO19-2//

5a

 

WimV//

20.30 – 22.00

Zaterdag 3-4

4ab

 

PaulvP

20.30 – 22.00

Zaterdag 6

5a

 

RypkeB

20.30 – 22.00

Zondag 3-4

5b

 

MarinusP / Bob van Aken

20.45 – 22.00

Zaterdag VE1+VE2

2a

 

Rob Kathmann / Johan Stijner

20.45 – 22.00

Zaterdag 5

2b

 

Ronald Rotteveel

20.15 – 21:45

Zondagselectie

6

 

HuibO / JeffreyvV

Vrijdag

    

15.30 – 17.15

BSO

1b

   

16.00 – 17.00

JO-9-13

2a

 

JeroenS

17.00 – 18.30

Futshball

2a

 

MarioK

17.15 – 18.00

JO9-10

2b

 

DerkM

17.00 – 20.30

Atletiek

4

   

17.00 – 18.00

JO13-7 //JO13-8

5ab

 

LuciaP //PeterB

16.30 – 18.00

JO9-8// JO9-9

6a

 

Fabian Iepenburg

17.00 – 18.00

JO11-8

6b

 

EddyW

18.30 – 19.30

JO13-12

2a

 

Johan vd Valk

18.00 – 19.00

JO11-15

2b

 

CarolineV

18.00 – 19.00

 

5ab

   

18.00 – 19:00

MO13-1/2

6ab

   

19.00 – 20.00

MO15-1/2

6ab

 

AllanN

20.00 – 21.00

JO17-7//

6ab

 

AllanN

20.00 – 21.00

7 x 7 heren/dames

2ab

 

SebastiaanS / TonnievG

 

Veldhelft A is de kleedkamerzijde – veldhelft B is de Adm de Ruytersingel kant

  

© 2017-2018 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.