« jul 2020 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Algemene Ledenvergadering
Hoofdmenu

Trainingsschema

Trainingsschema met ingang van 6 mei 2020

 

Schema 15 juni - 17 juli       
Maandag        
Tijd Groep/Team Veld Trainer  
15:30 - 17:45 BSO 1B vanaf 11 mei  
16:45 - 18:00  Selectie JO8  1A Sam Wijngaarde / Lars Beelen   
16:45 - 18:00  Selectie JO9  2A Jay Niersman   
16:45 - 18:00  Selectie JO10  2B Jan de Bruyn / Danny de Hoogt   
16:45 - 18:00  Atletiek  4A Atletiek   
16:45 - 18:00  Atletiek  4B Atletiek   
16:45 - 18:00  Selectie JO13 5A Sander Douw / Denis Reijling   
16:45 - 18:00  Selectie JO13 5B Sander Douw / Denis Reijling   
16:45 - 18:00    6A    
16:45 - 18:00    6B    
18:15 - 19:30  Selectie JO12 1A Justin Aschman/ Lars Beelen   
18:15 - 19:30  Selectie JO12 1B Justin Aschman/ Lars Beelen   
18:15 - 19:30  Selectie JO11 2A Danny de Hoogt/ Marcello Kortekaas / Peter Potters   
18:15 - 19:30  Selectie JO11 2B Danny de Hoogt/ Marcello Kortekaas / Peter Potters   
18:15 - 19:30  Atletiek  4A    
18:15 - 19:30  Atletiek  4B    
18:15 - 19:30  Selectie JO14 5A Remy / Stefan van der Niet  
18:15 - 19:30  Selectie JO14 5B Remy / Stefan van der Niet  
18:15 - 19:30  Selectie JO15  6A Evert van Zoelen / Marcel de Hooge  vanaf 22 juni 
18:15 - 19:30  Selectie JO15  6B  Evert van Zoelen / Marcel de Hooge  vanaf 22 juni 
19:45 - 21:00 Zaterdag selectie  1A Theo Ducaneaux   
19:45 - 21:00 Zaterdag selectie  1B Theo Ducaneaux   
19:45 - 21:00 Selectie JO17 2A Karam Mouchih/  Marcel Diek   
19:45 - 21:00 Selectie JO17 2B Karam Mouchih/  Marcel Diek   
19:45 - 21:00 Atletiek  4A    
19:45 - 21:00 Atletiek  4B    
19:45 - 21:00 Selectie JO16 5A Jon Joost Cornelissen   
19:45 - 21:00 Selectie JO16 5B Jon Joost Cornelissen   
19.45 - 21:00   6A    
19:45 - 21.00  Selectie JO19  6B Djiri Michel  vanaf 22 juni 
         
         
         
         
         
         
Dinsdag        
Tijd Groep/Team Veld Trainer  
14:00 - 15:00 Walking Football 5A Ed Zijl Peter Dubbeling
15:30 - 17:45 BSO 1B vanaf 11 mei  
17:00 - 21:00 Atletiek 4 Lisa Brink, Ties Wilde, Aisha Schnieder  
17:00 - 18:00   1A    
17:00 - 18:00   1B    
17:00 - 18:00   2A    
17:00 - 18:00   2B    
17:00 - 18:00 Atletiek  4A    
17:00 - 18:00 Atletiek 4B     
17:00 - 18:00   5A    
17:00 - 18:00   5B    
17:00 - 18:00   6A    
17:00 - 18:00   6B    
18:30 - 19:30   1A    
18:30 - 19:30 JO19 Selectie  1B Djiri Michel  Alleen 16 juni 
18:30 - 19:30 JO15 Selectie  2A Evert van Zoelen / Marcel de Hooge  Alleen 16 juni 
18:30 - 19:30 JO15 Selectie  2B Evert van Zoelen / Marcel de Hooge  Alleen 16 juni 
18:30 - 19:30 ATLETIEK 4A   ATLETIEK
18:30 - 19:30 ATLETIEK 4B   ATLETIEK
18:30 - 19:30   5A    
18:30 - 19:30   5B    
18:30 - 19:30   6A    
18:30 - 19:30   6B    
19:45 - 21:00 Zondag Selectie  1A Denis Luhulima / Jeffrey van Veen   
19:45 - 21:00 Zondag Selectie  1B Denis Luhulima / Jeffrey van Veen   
19:45 - 21:00 zaterdag 3  2A Thomas Altenburg  
19:45 - 21:00 zaterdag 4 2B Chris Riemers   
20:00 - 21:00 Atletiek 4A    
20:00 - 21:00 Atletiek 4B    
19:45 - 21:00 zaterdag veteranen 1 5A Johan Steijner   
19:45 - 21:00 Dames 7x7 1,2 & 3  5B Herman Wiegeraad   
19:45 - 21:00 Dames 7x7 1,2 & 3  6A Herman Wiegeraad  Vanaf dinsdag 23 juni 
19:45 - 21:00 Heren 7x7 2 6B Sebastiaan Smit  Vanaf dinsdag 23 juni 
         
         
         
Woensdag        
Tijd Groep/Team Veld Trainer  
14:30 - 17:15 BSO 4 vanaf 11 mei  
19:00 - 22:00 Atletiek 4    
13:30 - 14:15 Mini's    Marinus van der Peet   
14:15 - 15:00        
         
         
         
         
         
         
         
         
17:45 - 19:15   1A Onderlinge oefenwedstrijd overige jeugd   
17:45 - 19:15   1B Onderlinge oefenwedstrijd overige jeugd   
17:45 - 19:15   2A Onderlinge oefenwedstrijd overige jeugd   
17:45 - 19:15   2B Onderlinge oefenwedstrijd overige jeugd   
18:15 - 19:30  Atletiek 4A ATLETIEK  
18:15 - 19:30  Atletiek 4B ATLETIEK  
17:45 - 19:15   5A Onderlinge oefenwedstrijd overige jeugd   
17:45 - 19:15   5B Onderlinge oefenwedstrijd overige jeugd   
17:45 - 19:15   6A Onderlinge oefenwedstrijd overige jeugd   
17:45 - 19:15   6B Onderlinge oefenwedstrijd overige jeugd   
19:45 - 21:00 zaterdag vrouwen 1  1A Eva Vlak   
19:45 - 21:00 zaterdag 13  1B Matthias Hoefnagel  
19:45 - 21:00 zaterdag 9  2A Tjeerd de Vries   
19:45 - 21:00 zaterdag 5  2B Hoedayfa Aouir  
20:00 - 21:00 ATLETIEK 4A ATLETIEK ATLETIEK
20:00 - 21:00 ATLETIEK 4B ATLETIEK ATLETIEK
19:45 - 21:00 Zaterdag 14 5A Bosse  
19:45 - 21:00 Heren 7x7 2  5B Sebastiaan Smit  Alleen op Woensdag 17 
19:45 - 21:00 zaterdag 11  6A Rene Wouters   
19:45 - 21:00 zaterdag veteranen 2 6B Herman Wiegeraad / Paul Westra   
         
Donderdag        
Tijd Groep/Team Veld Trainer  
15:30 - 17:15 BSO 1B vanaf 11 mei  
17:00 - 21:00 Atletiek 4    
17:00 - 18:00   1A    
    1B     
17:00 - 18:00   2A    
17:00 - 18:00   2B    
17:00 - 18:00 Atletiek 4A Atletiek  
17:00 - 18:00 Atletiek 4B Atletiek  
17:00 - 18:00   5A    
17:00 - 18:00   5B    
    6A    
    6B     
18:15 - 19:30  Selectie JO14 1A Remy / Stefan van der Niet  
18:15 - 19:30  Selectie JO14 1B Remy / Stefan van der Niet  
18:15 - 19:30  Selectie JO15 2A Evert van Zoelen/ Marcel de Hooge   
18:15 - 19:30  Selectie JO15 3B Evert van Zoelen/ Marcel de Hooge   
18:15 - 19:30  Atletiek 4A Atletiek Atletiek
18:15 - 19:30  Atletiek 4B Atletiek Atletiek
18:15 - 19:30  Selectie JO13 5A Sander Douw/ Denis Reijling   
18:15 - 19:30  Selectie JO13 5B Sander Douw/ Denis Reijling   
18:15 - 19:30  Selectie JO16 6A Jon Joost Cornelissen   
18:15 - 19:30  Selectie JO16 6B  Jon Joost Cornelissen   
19:45 - 21:00 zaterdag selectie  1A Theo Ducaneaux  
19:45 - 21:00 zaterdag selectie  1B Theo Ducaneaux  
19:45 - 21:00 Zondag selectie  2A Denis Luhulima / Jeffrey van Veen   
19:45 - 21:00 Zondag selectie  2B Denis Luhulima / Jeffrey van Veen   
20:00 - 21:00 Atletiek 4A Atletiek Atletiek
20:00 - 21:00 Atletiek 4B Atletiek Atletiek
19:45 - 21:00 Selectie JO17 5A Karam Mouchih / Marcel Diek   
19:45 - 21:00 Selectie JO17 5B Karam Mouchih / Marcel Diek   
19:45 - 21:00   6A    
19:45 - 21:00 Selectie JO19  6B Djiri Michel   
         
         
         
Vrijdag        
Tijd Groep/Team Veld Trainer  
15:30 - 17:45 BSO 1B vanaf 11 mei  
16:00 - 17:00 Play2Improve 1A Kevin Compier, voetbalschool Play2Improve  vanaf 15/5  
16:00 - 17:00 Play2Improve 1B Kevin Compier, voetbalschool Play2Improve  vanaf 15/5  
17:00 - 20:30 Atletiek oudere jeugd 4    
         
         
         
         
17:00 - 18:00 Atletiek oudere jeugd 4A Atletiek   
17:00 - 18:00 Atletiek oudere jeugd 4B Atletiek   
         
         
         
         
         
         
         
         
18:30 - 19:30 Atletiek oudere jeugd 4A Atletiek   
18:30 - 19:30 Atletiek oudere jeugd 4B Atletiek   
         
         
         
         
         
         
         
         
20:00 - 21:00 Atletiek  4A Atletiek   
20:00 - 21:00 Atletiek  4B Atletiek   
         
         
         
         
         
         
Zaterdag        
Tijd Groep Veld Trainer  
10:45 - 13:15 Atletiek 4 voetbal t/m 31 mei  
09:30 - 10:30 Atletiek pupillen 4 Water Boon, Mathijs Dirks, Aisha Schnieder  
09:00 - 10:30   1A onderlinge oefenwedstrijd overige jeugd  
09:00 - 10:30   1B onderlinge oefenwedstrijd overige jeugd  
09:00 - 10:30   2A onderlinge oefenwedstrijd overige jeugd  
09:00 - 10:30   2B onderlinge oefenwedstrijd overige jeugd  
09:00 - 10:30   5A onderlinge oefenwedstrijd overige jeugd  
09:00 - 10:30   5B onderlinge oefenwedstrijd overige jeugd  
09:00 - 10:30   6A onderlinge oefenwedstrijd overige jeugd  
09:00 - 10:30   6B  onderlinge oefenwedstrijd overige jeugd  
         
         
         
Zondag        
Tijd Groep Veld Trainer  
10.30 - 11.45 zondagselectie 1A Denis Luhulima / Jeffrey van Veen  Optioneel 
10.30 - 11.45 zondagselectie 1B Denis Luhulima / Jeffrey van Veen  Optioneel 
10.30 - 11.45 zondag 4  2A Daniel Green / Marcel Gijzen   
10.30 - 11.45 zondag veteranen  2B Marco Spiegeler  
10.30 - 11.45   5A    
10.30 - 11.45   5B    
10.30 - 11.45   6A    
10.30 - 11.45   6B     
12.15 - 13.15 zondag dames  1A Jan-Michiel Keijzer / Joop Moespot   
12.15 - 13.15 zaterdag 6  1B Roy Versteegh   
12.15 - 13.15   2A    
12.15 - 13.15   2B    
12.15 - 13.15   5A    
12.15 - 13.15   5B    
12.15 - 13.15   6A    
12.15 - 13.15   6B     

© 2019-2020 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.