« sep 2017 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Sportblessurespreekuur
Sportblessurespreekuur
Schoolvoetbaltoernooi groep 8
5de clubcircuit 2017
Sportblessurespreekuur
Das Voorschotense Bierfest
Thema avond: Atletiekbaan
Sportblessurespreekuur
6de clubcircuit 2017
VTT toernooi
Algemene Ledenvergadering
Hoofdmenu

Trainingsschema

Trainingsschema 2017-2018 (m.i.v. 21-08-2017)

 Maandag

    

Tijd

Groep

Veld

Kleedkamer

Trainer

15.30 – 17.15

BSO

   1b

   

17.45 – 19.00

JO17-1/2

1ab

 

DjiriM/FabianG

17.00 – 18.00

MO9-1/MO11-1/2

2ab

 

SebasS/LindeW/IlseB/DesireevS

17.00 – 18.00

JO10-7

3

 

JaccoS/

17.00 – 18.00

MO11-3/4//JO13-5

4

 

KimvdM/BobvA//DickvdG

17.00 – 18.00

JO10-1/2// JO11-5

5ab

 

JandB/JurgenO//CarlR

17.00 – 18.00

JO13-7

6b

 

JeffvV/

17.00 – 18.00

Keeperstraining O9 &O11

6a

 

RobvDijk & assistenten

18.00 – 19.00

JO13-3//JO13-9

2ab

 

//JeroenE

18.00 – 19.00

MO15-2//JO15-7

3

 

Renzo/Antonio//PaulaG

18.00 – 19.15

JO13-1/2

4

 

RickvdB/Jurgenv/dH/RobbertV

18.00 – 19.00

JO9-1/2/3//JO8-1/2

5ab

 

MarcelH/BilalK/DannyH/JurgenO

18.00 – 19.00

JO11-1/2

6b

 

SanderD/JandB

18.15 – 19.15

Keeperstraining O17&O19

6a

 

RobvDijk & assistenten

19.00 – 20.00

JO15-5//JO15-6

1ab

 

MichielK/ErikK//TonnievG

19.00 – 20.00

JO15-3//JO15-4

2

 

//Sem

19.00 – 20.00

MO19-1//

3ab

 

EdwinvB//

19.15 – 20.30

JO15-1/2

4ab

 

DennisR/KaramM/Ralph

19.00 – 20.15

JO17-3//JO17-4

5ab

   

19.00 – 20.15

JO19-4

6b

 

AllanN

19.15 – 20.15

JO11-9/

6a

 

JohantH/

20.00 – 21.30

Zaterdagselectie

1ab

 

AndréL/MarceldH

20.00 – 21.30

Zaterdagselectie/JO19-1

2ab

 

AndréL/MarceldH/WinstonF

20.00 – 21.30

 

3

   

20.15 – 21.30

 

4

   

20:15 – 21.15

JO19-3

5ab

 

MatthewvL//

20.15 – 21.30

Zaterdag 12//Zaterdag 11

6ab

 

JulesP/AllanN// PeterM

Dinsdag

    

15.30 – 17.15

BSO

1b

   

17.15 – 18.15

JO15-8//

1ab

 

MaartenH//

17.00 – 18,00

 

2ab

   

17.00 – 18.00

 

3

   

17.00 – 20.30

Atletiek

4

   

17.00 – 18.00

 

5ab

   

17.00 – 18.00

 

6ab

   

18.15 – 19.15

JO13-2//JO13-4

1ab

 

RobbertV//EvertvZ

18.00 – 19.15

JO17-1/2

2ab

 

DjiriM//FabianG

18.00 – 19.00

 

3ab

   

18.00 – 19.00

JO13-6//JO10-3

5ab

 

//IbanD

18.00 – 19.00

JO13-11//JO15x

6ab

 

PimH

19.00 – 20.00

 

3ab

   

19.00 – 20.15

JO15-10//JO15-11

5ab

 

PeterB//LuciaG

19.00 – 20.15

JO15-1/2

6ab

 

DennisR/KaramM

19.30 – 20.45

Zaterdagselectie + keepers

1ab

 

AndréL/MarceldH

19.30 – 21.00

Zaterdagselectie//JO19-1

2ab

 

AndréL/MarceldH

20.00 – 21.00

Vrouwen 7x7-2//

3ab

 

BrigittevN//

20.30 – 22.00

 

4

   

20.30 – 22.00

Zaterdag13//Zaterdag18

5ab

 

Segijn//Boekhout

20.15 – 21.30

Zaterdag 3-4//Zaterdag 19

6ab

 

PaulvP//

20.45 - 22.00

zondagselectie

1ab

 

HuibO/JeffreyvV

Woensdag

    

12.00 – 16.00

Da Vinci College

2

   

13.30 – 14.30

JO9-circuit

1ab

 

MarceldeH en stagiairs

14.30 – 15.30

JO11-circuit

1ab

 

MarceldeH en stagiairs

14.30 – 17.15

BSO

4a

   

15.30 – 16.30

JO13-circuit

1ab

 

MarceldeH en stagiairs

16.00 – 17.00

JO10-4//

6ab

 

KarinvdG//

16.30 – 18.00

 

1ab

   

17.00 – 18.00

 

2ab

   

17.00 – 18.00

 

3ab

   

17.00 – 18.00

//JO10-1/2

5ab

 

/JandB/JurgenO

17.00 – 18.00

 

6ab

   

18.00 – 19.00

JO17-6//MO15-2

1ab

 

PetervN//Renzo/Antonio

18.00 – 19.00

JO13-3//JO13-5

2ab

 

RichardB/DickvdG

18.00 – 19.00

JO15-3//JO15-4

3ab

 

//Sem

18.00 – 19.00

MO13-1/2

4ab

 

JonasvO/TessavdL/EvaV

18.00 – 19.00

JO11-1/2//JO13-9

5ab

 

SanderD/MaxvS//JeroenE

18.00 – 19.00

JO15-7//JO15-9

6ab

 

PaulaG//

19.00 – 20.15

JO13-1//JO-17-8

1ab

 

RickvdB/JurgenvdH//

19.00 – 20.15

MO15-1//MO19-1

2ab

 

AllanN/JaccoS//ErikvdM/EdwinB

19.00 – 20.00

JO17-3//JO17-4

3ab

   

19.00 – 22.00

Atletiek

4ab

   

19.15 – 20.30

JO17-5//JO17-7

5ab

 

EdS//

19.00 – 20.15

JO19-2//JO19-3

6ab

 

HansD//

20.30 – 22.00

VE1/2//Zat 14

1ab

 

RobK/JohanS/DennisP/RickvdB

20.30 – 22.00

Zaterdag 6//Zaterdag 8

2ab

 

SjoerdO//Jerry de H

20.30 – 22.00

Zaterdag 12//

3ab

 

AllanN//

20.30 – 22.00

Zaterdag 17//zaterdag16

5ab

 

AllardE//MatthiasH

20.15 – 21.30

Cor//Zaterdag15//VEzon

6ab

 

CorvI//ThijsvdM//BjornC

Donderdag

    

15.30 – 17.15

BSO

1b

   

17.15 – 18.00

 

1ab

   

17.00 – 18.00

JO10-5//

2ab

 

JeroenL//

17.00 – 18.00

 

  3ab

   

17.00 – 20.30

Atletiek

4ab

   

17.30 – 18.30

JO9-1/2/3//JO8-1/2

5ab

 

MarceldH/BilalK/PaulW/DennisS

17.00 – 18.00

JO11-16/JO11-3//JO13-10

6ab

 

RoderickG/TaoufikM//MichalH

18.00 – 19.15

JO13-1/2

1ab

 

RickvdB/JurgenvdH/RobbertV

18.00 – 19.15

JO17-1/2

2ab

 

DjiriM/FabianG

18.00 – 19.00

JO11-8//JO13-4

3ab

 

//EvertvZ

18.30 – 19.45

JO19-1// Pupillentrainer

5ab

 

WinstonF//KNVB

18.00 – 19.00

Keepers jeugd O13&O15

6a

 

RobvDijk & assistenten

18.00 – 19.00

JO11-1/2

6b

 

SanderD/MaxvS

19.00 – 20.15

JO15-1/2

 6ab

 

DennisR/KaramM/Ralph

19.15 – 20.45

Zaterdagselectie

1ab

 

AndréL/MarceldH

19.15 – 20.45

Zaterdagselectie

2ab

 

AndréL/MarceldH/

19.00 – 20.15

JO15-5//JO15-6

3ab

 

MichielK/ErikK/JustinA/QuintL

19.45 – 21.00

Vr1//pupillentrainer

5ab

 

Bas/Joop//KNVB

20.15 – 21:45

Zaterdag 3/4//Zondag 3/4

6ab

   

20.30 – 22.00

 

3ab

   

20.30 – 22.00

 

4ab

   

21.00 – 22.00

 

  5ab

   

20.45 – 22.00

Zondag selectie

1ab

 

HuibO/JeffreyvV

20.45 – 22.00

Zaterdag 7//zaterdag 5

2ab

 

//RypkeB

Vrijdag

    

15.30 – 17.15

BSO

1b

   

17.00 – 18.00

JO11-4

1a

 

EddyW//

17.00 – 18.00

 

 2ab

   

17.00 – 18.00

 

 3ab

   

17.00 – 20.30

Atletiek

 4ab

   

17.00 – 18.00

 

 5ab

   

16.30 – 18.00

JO10-7/

 6ab

 

FabianI//

17.15 – 18.00

 

1b

   

18.00 – 19.00

MO13-1/2/3

 1ab

 

JonasvO/LindeW/EvaV

18.00 – 19.00

MO15-1// JO11-7

 2ab

 

AllanN// CarolienV

18.00 – 19.00

 

 3ab

   

18.00 – 19.00

 

 5ab

   

18.00 – 19:00

 

 6ab

   

19.00 – 20.00

JO15-11//

1ab

   

19.00 – 20.00

JO19-4

 2ab

 

AllanN

19.00 – 20.00

 

 3ab

   

19.00 – 20.00

 

 5ab

   

19.00 – 20.00

 

 6ab

   

20.00 – 21.00

 

 6ab

   

20.00 – 21.00

7 x 7 heren/dames

1ab

 

SebastiaanS / TonnievG

20.00 – 21.30

7 x 7 heren/dames

2ab

 

SebastiaanS / TonnievG

 

Veldhelft A is de kleedkamerzijde – veldhelft B is de Adm de Ruytersingel kant

  

© 2017-2018 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.