Zaterdag 27 mei: 2e competitie CD-junioren Leiden Atletiek


Zondag 28 mei: 2e competitie Vrouwen/
Mannen ARV Ilion - Zoetermeer


Zaterdag 3 jun: het 3e clubcircuit ( strandloop Wassenaar )


    
  

Hoofdmenu

 

Leden mutaties

Waar moeten uw mutaties heen?

Verandert uw e-mail adres?
Dat graag doorgeven aan Louise Schrijver (ledenadministratie atletiek) – louise.schrijver@gmail.com

 

Verandert uw achternaam en/of bankrekening nummer ?
Dat graag ook doorgeven aan Dick Zeldenrust ( contributie en ledenadministratie voetbal)

 

Inschrijving nieuwe leden: Ga naar clubinfo/Lid worden

 

Afmeldingen worden 'direct' vermeld maar wie voor het jaar/kwartaal betaald heeft blijft natuurlijk wel tot het eind van het seizoen/kwartaal lid. 


Als u onverhoopt wilt opzeggen voor het volgend jaar, doe het dan vóór 1 juli. 


17 apr 2017

Aanmeldingen:  

Twan Haverkort(pupil), Mathieu Hilgersom(wegatletiek), Dirk Broekhuizen (wegatletiek), 

Dominik Hurrelbrinck (pupil), Allisha Elaufi (pupil), Imme Zandstra (pupil)


Afmeldingen: 

Henk Wolters (wegatletiek), Leo Niersman (wegatletiek), Ronny Schepers (wegatletiek), Petra Ruijgrok (wegatletiek), Penny Gelauff (wegatletiek), Ingrid Grootes  (wegatletiek)

11 feb 2017

Aanmeldingen:  

Frank Snieder (wegatletiek), Miriam van den Heuvel (wegatletiek),  Maurice van den Heuvel (wegatletiek),

Jurre Glasbergen (pupil), Sasha (Alexander) de Dood (pupil), Maud Dernee  (pupil), Lucas Lambers  (pupil), 

Boaz van Baardwijk (junior), Annemarie Voskamp-Schepers (wegatletiek), Twan Haverkort (pupil)

 

Afmeldingen:

Ines Colijn (wegatletiek), Nicole Gras (wegatletiek), Melvin Schuchhard (Bjunior), Zaynul Andarabi (pupil), Tjalling Wolfenbuttel (pupil), Sarah den Outer (pupil A), Erica Verkerk-Dodd  (wegatletiek)

11 dec 2016

Aanmeldingen:   

Noa van der Woude (junior D), Mika van der Woude (pupil), Noah Haverkort (pupil),

Kris Vergouwen (Junior C), Josephine Smelik (Wandelaar)


Afmeldingen:

Arianne de Boer (senior), Jasper de Koning (junior D), Sanne van Brummel (wegatletiek)

Kirsten van Noord (Pupil A), Nico Deckers (wegatletiek), Fieke Hoefnagel (senior)

5 nov 2016

Aanmeldingen:  

Jelle van de Kroft (pupil), Ester Blom (wegatletiek), Jonas van Dijke (pupil),

Egbert-Jan de Bouvère (pupil), Ties Wilde (junior A), Robert Bogaart (pupil), Ben Otto (wegatletiek),

Bas Rijkens (pupil), Merel Rijkens (pupil)


Afmeldingen:

Linda Boele (wegatletiek), Marianne Verzijl (wegatletiek), Julia van Zoest (pupil), Sophie van Zoest (pupil),

Els Gren-Vreeburg (wegatletiek), René Regeer (wegatletiek), Simon van Aartsen (wegatletiek)  


22 sep 2016

Aanmeldingen:  

Marijn van Hattum (pupil), Waldo de Boer (wegatletiek), Sofie van der Zalm (mini pupil), 

Els de Graaff (wegatletiek), Angélique Nout (wegatletiek) , Kirsten Beelen (pupil b), Anne Zani (pupil b),

Adrian Geus (pupil b), Frank van der Baan (wegatletiek), Wouter Dollekamp (junior B)

 

Afmeldingen: 

Hotaka Stikkelorum, Lynn Eggink, Jet Paardenkooper 

27 jul 2016

Aanmeldingen:  

Tjalling Wolfenbuttel (junior), Frieda van der Sar (wandelaar), Maarten Bloem (wegatletiek), Simone Holdert (wegatletiek), Abel Zoet (pup), Peter Lancel (wegatletiek), René Asma

En vanuit de starterscursus VoorschotenLoop (tenminste) 16 aanmeldingen voor wegatletiek:

Linda Boele, Edwin Bronsgeest, Nanda van der Berg, Astrid Cortel, Yvonne Devilee, Linda Drupsteen, 

Thea Groenenwoud-Kralt, Fieke Hoefnagel, Martsje Idsardi, Bianca van Leeuwen, Lars Marijt, 

Erica Verkerk-Dodd, Amanda Wassenaar, Diane Wien, Eugenie Zwanenburg, Sam Paenmoan

 

Afmeldingen:

Victor Hermans (wegatletiek), Ronald de Lange (wegatletiek), Amélie Bekker (pup C), Elina Egberink (pup B)

12 jun 2016

Aanmeldingen: 

Sander van Velzen (Jun B), Marleen van der Geest (wegatletiek), 

Teun Jonker (pup C), Fiene Jonker (pup A), Peter Schrijver (jun C),

Marloes Scargo-Onderwater (wegatletiek)

 

Afmeldingen:

Henk Molenaar (wegatletiek), Arjen Monster (wegatletiek), Tosca Akerboom (wegatletiek),

Quint  van Breukelen,  Jop van Breukelen (pup A), Roeland Dirks (wegatletiek),

Lucas Wassenaar (pup B), Hanny Hanssen (wegatletiek), Richard Akerboom (sen),

Sarah Botter (jun D)

18 apr 2016

Aanmeldingen: 

Anton de Groot  (wegatletiek), Anita Remmerswaal-Englebert, 

Afmeldingen:

Annemee Lievegoed (jun C), Sandra Lijesen (wegatletiek), Micha van Os (jun C) ,

Jacqueline de Grijn (wegatletiek), Caroline van Rij, Michel Boldewijn (jun D),

Conchita Mulder (wegatletiek), Niek Vogelaar (pup A), Kaja van Mingelen (pup B)

21 feb 2016

Aanmeldingen: 

Ankie Schwarze-Maat (wegatletiek), Jasja van Ark (wegatletiek), Lena Zwetsloot (Pupil baanatletiek)

Afmeldingen:

Monique de Bruin (wegatletiek) , Jasper Vermaase (D2), Jelle Nuij (C), mw V. Laurens-de Vos (wandelgroep)

© 2016-2017 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.