Zat 28 sep: Halve van Katwijk

 

Zon 29 sep: Berlin Marathon

 

Hoofdmenu

 

Uitslagen OVAK 9 oktober 2016

Vereniging is vermeld zover bekend 

Meisjes Pupil Mini

#NaamVereniging40m600mBalVerPtn
1 Femke van Zoest Voorschoten '97 7,9 2:35,0 9,53 2,10 838
2 Julia van Zoest Voorschoten '97 8,4 2:45,0 13,52 2,16 785
3 Arlette van Paassen - 8,3 3:07,0 13,15 2,38 723
4 Sofie van der Zalm Voorschoten '97 9,5 2:50,0 9,45 1,98 503
5 Lotte Borsboom Voorschoten '97 10,1 3:12,0 7,45 1,82 255
6 Feline Linotte - 9,5 3:23,0 4,51 1,75 206
7 Myrthe Borsboom - 10,3 3:45,0 4,65 1,80 135
8 Rose - --- 3:53,0 --- 1,67 52

Jongens Pupil Mini

#NaamVereniging40m600mBalVerPtn
1 Xinian Vermond Leiden Atletiek 7,6 2:03,0 23,00 2,92 1538
2 Thijs Walraven Voorschoten '97 7,9 2:31,0 19,75 2,97 1211
3 Olliver Könst AV Haarlem 8,2 2:53,0 15,25 2,39 845
4 Judy - --- 2:58,0 22,19 2,21 598
5 Steven van der Torre Voorschoten '97 9,0 3:01,0 6,53 2,23 491
6 Rutger van Laar - 9,1 DNS 10,75 1,58 364
7 Floor Borsboom - 10,4 3:51,0 5,51 1,52 94
8 Eljahro Tyrone Philipsen AV Feniks DNS DNS DNS DNS 0

Meisjes Pupil C

#NaamVereniging40m600mBalVerPtn
1 Laura Marchand Voorschoten '97 8,1 2:38,0 11,17 2,29 858
2 Isabel Borsboom - 8,0 2:47,0 10,12 2,14 768
3 Fien Sannen - 8,3 2:48,0 10,33 2,13 718
4 Xue van Dril Voorschoten '97 8,1 DNS 6,94 2,31 569

Jongens Pupil C

#NaamVereniging40m600mBalVerPtn
1 Robert Bogaart - 7,8 2:33,0 19,20 2,73 1158
2 Victor Hillebrink Voorschoten '97 7,7 2:34,0 12,16 2,69 1047
3 Orlando van Leeuwen - 7,7 2:37,0 13,46 2,47 1006
4 Florian Scheffer - 8,4 2:37,0 16,09 2,20 884
5 John Michael Paulo Leiden Atletiek 8,3 2:53,0 16,02 2,30 824
6 Mika van der Woude - 8,7 2:48,0 11,75 2,55 772

Meisjes Pupil B

#NaamVereniging40m1000mBalVerPtn
1 Lotte Aerts AV Generaal Michaelis 7,5 3:58,0 22,22 3,11 1515
2 Chiara Kolfin Voorschoten '97 7,2 4:17,0 17,98 3,11 1426
3 Ricky van het Maalpad - 7,1 4:34,0 18,88 2,76 1323
4 Olivia Scheffer - 8,3 4:32,0 20,00 2,78 1142
5 Sarah den Outer Voorschoten '97 7,7 4:22,0 10,52 2,87 1141
6 Kirsten Beelen Voorschoten '97 7,7 4:45,0 16,90 2,53 1097
7 Sophie van Zoest Voorschoten '97 7,7 4:52,0 14,49 2,68 1065
8 Floor van der Ploeg Voorschoten '97 7,7 4:39,0 10,06 2,44 982
9 Fenna Berg Voorschoten '97 7,8 5:48,0 11,57 2,83 875
10 Anais Bénier Voorschoten '97 8,7 4:55,0 11,35 2,25 761

Jongens Pupil B

#NaamVereniging40m1000mBalVerPtn
1 Manne Baan Leiden Atletiek 6,6 4:07,0 25,79 3,75 1831
2 Stan Berger Voorschoten '97 7,2 4:12,0 27,74 3,35 1626
3 Xander Engelbert Voorschoten '97 7,2 4:35,0 20,07 3,26 1416
4 Joost Oostwoud - 7,5 4:16,0 21,94 2,67 1342
5 Senna Bouman AV Haarlem 7,6 4:16,0 16,80 2,78 1272
6 Sil Kuijpers - 7,2 4:56,0 14,48 2,92 1192
7 Otto Zoet - 8,0 4:23,0 15,97 2,89 1186
8 Robin van Paassen Voorschoten '97 7,4 DNS 17,47 2,86 993
9 Arne Blonski - 9,2 5:02,0 15,14 2,19 729
10 Chivano Pocorni Phanos 8,0 DNS 0,01 DNS 318

Meisjes Pupil A1

#NaamVereniging60m1000mKogelVerPtn
1 Luna Pedemonte AV Olympus `70 10,3 4:17,0 5,82 3,18 1486
2 Rosa den Outer Voorschoten '97 10,2 4:01,0 4,27 3,06 1443
3 Saskia Otten AV Olympus `70 10,7 4:32,0 5,74 3,06 1345
4 Anne Zani Voorschoten '97 10,4 4:58,0 4,18 3,25 1227
5 Lauren Goseling AV Rijnsoever 10,2 4:48,0 4,19 2,80 1198
6 Rosa Slob Voorschoten '97 10,8 4:27,0 3,78 2,81 1164
7 Iris van der Ploeg Voorschoten '97 11,1 5:20,0 4,80 2,28 923
8 Willemijn Kuin - 10,4 DNS 2,44 2,98 836
9 Anique Koolmoes - 11,4 5:29,0 3,12 2,68 817
10 Kirsten van Noort Voorschoten '97 12,3 5:10,0 3,12 2,31 699
11 Suzanne Happée - 11,0 DNS 2,93 2,33 674
12 Carlijn van Laar Voorschoten '97 12,3 5:32,0 2,92 2,18 597

Jongens Pupil A1

#NaamVereniging60m1000mKogelVerPtn
1 Steijn van der Horst Voorschoten '97 10,2 3:52,0 5,58 3,30 1625
2 Marijn van Paassen Voorschoten '97 10,2 4:24,0 5,62 3,50 1523
3 Tommie Friedhoff Voorschoten '97 10,2 4:01,0 4,25 3,19 1467
4 Adrian Geus Voorschoten '97 10,8 4:56,0 5,00 2,94 1177
5 Ilja Koval - DNS DNS 0,01 2,17 152
6 Dennis Burggraaf - DNS DNS DNS 0,01 0

Meisjes Pupil A2

#NaamVereniging60m1000mKogelVerPtn
1 Nikki Docter AV Sparta 9,9 4:03,0 5,62 3,62 1682
2 Jasmijn Bakker AV Sparta 10,4 4:05,0 6,00 3,46 1593
3 Jette Sannen - 10,9 4:24,0 5,09 2,88 1272
4 Noa van der Woude - 10,4 5:41,0 4,80 3,02 1108
5 Julie Swinkels - 11,4 4:27,0 4,12 2,74 1105
6 Pauline Happée - 11,0 DNS DNS 2,77 580
7 Shalomy Karreman Rotterdam Atletiek DNS DNS DNS 0,01 0

Jongens Pupil A2

#NaamVereniging60m1000mKogelVerPtn
1 Yannick Rolvink AV Olympus `70 9,5 3:45,0 10,44 4,37 2246
2 Maurits van Scheijndel AV Olympus `70 9,2 3:47,0 7,76 3,62 2000
3 Tymo Bouman AV Haarlem 9,2 4:02,0 7,01 3,56 1870
4 Joshua Adriaanse AV Olympus `70 9,6 3:53,0 5,10 3,66 1750
5 Jelle Zoet Voorschoten '97 10,3 3:59,0 6,78 3,49 1688
6 Julian ter Harmsel AV Rijnsoever 11,0 4:07,0 6,30 3,07 1446
7 Stefan Berg Voorschoten '97 10,7 4:04,0 4,19 3,01 1346
8 Till Blonski Voorschoten '97 11,2 4:39,0 5,31 2,75 1169
9 Thijs van der Torre Voorschoten '97 13,0 5:20,0 5,74 2,30 796

Meisjes Junior D

#NaamVereniging60m600mKogelSpeerVerPtn
1 Aisha Snieder Voorschoten '97 9,0 2:05,0 7,37 20,70 3,67 1952
2 Linde Berger Voorschoten '97 10,0 2:24,0 6,65 14,69 2,91 1305
3 Mayke van Laar Voorschoten '97 10,0 2:01,0 5,21 7,09 3,09 1263
4 Fé van Santen U-Track 9,7 2:24,0 6,05 8,38 3,36 1244
5 Lotte de Ruiter Voorschoten '97 DNS DNS 0,01 20,70 DNS 337
6 Paula Lots U-Track DNS DNS 0,01 DNS DNS 0

Jongens Junior D

#NaamVereniging80m600mKogelSpeerVerPtn
1 Gijs Jansen AV De Spartaan 10,8 2:00,0 7,79 20,88 4,82 2373
2 Stijn Hooijman AV De Spartaan 11,9 1:57,0 7,56 22,23 3,99 2086
3 Erick Könst AV Haarlem 12,4 2:08,0 9,01 31,30 3,50 2032
4 Melle de Fuijk Sassenheim 11,5 2:34,0 6,21 17,14 4,12 1662
5 Finn Damhoff AV Haarlem 12,1 2:21,0 7,76 16,71 3,46 1625
6 Job van Leeuwen AV De Spartaan 12,4 2:12,0 5,91 18,23 3,40 1575
7 Julius van Muijlwijk - 12,0 2:14,0 4,62 11,17 3,81 1447
8 Stijn Sannen Voorschoten '97 13,3 2:25,0 5,31 15,34 3,02 1187
9 Thijs van Tol Voorschoten '97 DNS DNS 7,01 23,56 3,08 989

Jongens Junior C

#NaamVereniging100m600mKogelSpeerVerPtn
1 Ruben Rolvink AV Olympus '70 14,1 1:56,0 11,98 35,61 4,56 2688
2 Daan Hooij Voorschoten '97 14,1 1:57,0 7,33 19,49 3,62 1993
3 Boaz van Baardwijk Voorschoten '97 14,5 2:09,0 7,98 21,82 4,02 1978
4 Peter Schrijver Voorschoten '97 15,2 2:20,0 7,42 16,90 3,29 1532

Meisjes Junior B

#NaamVereniging100m600mKogelSpeerVerPtn
1 Lisa Brink Voorschoten '97 14,6 2:23,0 9,78 21,27 3,52 1938
2 Emma van Beek - 18,1 2:22,0 5,75 13,38 2,82 850

Meisjes Junior C

#NaamVereniging80m600mKogelSpeerVerPtn
1 Anna Kuin - 7,9 DNS 7,08 9,49 0,01 1712

Jongens Junior B

#NaamVereniging100m600mKogelSpeerVerPtn
1 Ties Wild - 13,7 1:59,0 7,55 19,55 4,53 1076

Jongens Junior A

#NaamVereniging100m600mKogelSpeerVerPtn
1 Dennis Huijssteden-deWit Voorschoten '97 12,7 2:00,0 7,95 37,65 4,50 1579

© 2019-2020 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.