Nieuwe spelvormen JO8/JO9
Atletiekkamp
Clubkampioenschappen Atletiek
Baanatletiek: Quatrocross voor pupillen en D-Junioren
Hoofdmenu

Contact

Adres:

Voetbal- en Atletiekvereniging Voorschoten '97

Sportpark Adegeest
Weddeloop 6
2253 ST Voorschoten

 

Routebeschrijving:

Ga naar menu: clubinfo >> routebeschrijving of klik hier

  

Algemeen correspondentieadres Voorschoten '97:

Secretaris

Weddeloop 6

2253 ST Voorschoten

 

Rekeningnummer:

(Rabobank Den Haag en omgeving) NL84 RABO 0155 0881 57, t.n.v  Voorschoten '97

 

Telefoonnummers Voorschoten '97:

Telefoonnummer bestuurskamer

071-5621455

Telefoonnummer kantine

071-5614863

 

Wedstrijdsecretariaat en toernooien:

Ga naar menu: organisatie >> wedstrijdsecretariaat of klik hier

 

Jeugdgroepsleiders:

Ga naar menu: organisatie >>Jeugd coördinatie commissie of klik hier

 

E-mail adressen Voorschoten '97:

Secretariaat

Peter Dubbeling

secretaris@voorschoten97.nl

Ledenadministratie 

Dick Zeldenrust

ledenadministratie@voorschoten97.nl

Jeugdsecretaris

Leo van Grol

jeugd@voorschoten97.nl

Jeugdnieuws Astrid Waaijer jeugdnieuws@voorschoten97.nl

Website

Fons Schrijver

webmaster@voorschoten97.nl

Technische commisie jeugd zie organisatie pagina tcj@voorschoten97.nl
PR Martin Witsmeer pr@voorschoten97.nl
Kledingplan Menno Geltink kledingplan@voorschoten97.nl
Sponsoring Sponsorcommissie sponsoring@voorschoten97.nl

  

Overige nummers: Zie de verschillende organisatie pagina's: organisatie >> of klik hier

© 2017-2018 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.