Blessurespreekuur
Rendierenloop
Rendierenloop
Hoofdmenu

Jeugd bestuur

Organisatie Jeugd

 

Org-Chart-Jeugdbestuur

 

Contact informatie Jeugd
Jeugdvoorzitter Richard Backx jeugdvoorzitter@voorschoten97.nl

Commissie 11x11

JO19 t/m JO13

MO19 t/m MO13

Paul van Wijlen 11x11@voorschoten97.nl
Leo van Grol 11x11@voorschoten97.nl
Mark Verhoef 11x11@voorschoten97.nl
Clemens Braun  11x11@voorschoten97.nl
Annelies Den Outer 11x11@voorschoten97.nl
Freddy Blommers 11x11@voorschoten97.nl

Commissie Pupillen

JO12 t/m JO6

MO11 t/m MO9

Sebastiaan Smit pupillen@voorschoten97.nl of sebastiaan@voorschoten97.nl
Eddy Wessels pupillen@voorschoten97.nl of eddy@voorschoten97.nl
Andre van Loenen pupillen@voorschoten97.nl of andre@voorschoten97.nl
Guust Hamerlinck pupillen@voorschoten97.nl of guust@voorschoten97.nl

Commissie Keepers

Alle jeugdteams

Jeroen Vlak jeugdkeepers@voorschoten97.nl
Stephan Bronmeijer jeugdkeepers@voorschoten97.nl

Hoofd Jeugdopleiding

Selectie 11x11 teams

(JO19 t/m JO13)

Theo Ducaneaux tzj@voorschoten97.nl

Hoofd Jeugdopleiding

Selectie pupillen teams

(JO12 t/m JO7)

Marcel de Hoogt tzj@voorschoten97.nl

Hoofd Jeugdopleiding

Recreatie (Breedtesport) teams

Jacco Scholts tzj@voorschoten97.nl

Wedstrijdsecretaris

JO19 t/m JO13

MO19 t/m MO9

Maarten Hillenaar wedstrijdzakenjeugd.abcm@voorschoten97.nl

Wedstrijdsecretaris

JO12 t/m JO7

Nanja van Doesburg wedstrijdzakenjeugd.def@voorschoten97.nl

Commissie Toernooien

Alle jeugdteams

nvt toernooi@voorschoten97.nl

© 2020-2021 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.