Belangrijke stap naar onze nieuwe baan

Vrijdagmorgen op een rustig sportpark Adegeest. De rijp ligt nog op het veld en voorzitter Joost is al vroeg uit de veren.
En niet zonder reden. Vandaag is de nieuwe baan ingemeten. Een belangrijke stap naar het definitieve ontwerp van onze nieuwe atletiekbaan.
Zodra de metingen zijn verwerkt, ontvangen we de laatste ontwerptekeningen en kunnen we deze ook met jullie delen. Nog heel even geduld dus.

Nieuwe actiepagina
We zijn achter de schermen ook hard bezig om de actiepagina ‘we gaan voor de baan’ om te zetten naar ‘de baan komt eraan’. Op deze pagina vind je straks alle informatie over de nieuwe baan, de planning en openingsacties.
Uiteraard besteden we daar ook aandacht aan de door jullie gekochte meters. Want dat geld heeft keurig op een aparte rekening gewacht tot het eindelijk kan worden uitgegeven aan de nieuwe baan. Denk bijvoorbeeld aan een mooie nieuwe hoogspringmat, een stuk extra kunststof voor oefeninen, elektronische tijdwaarneming en andere materialen waar al onze leden gebruik van kunnen maken.

 

f46ff302-effe-495a-91a8-190113d7878f (1)

 

Za 5 apr: 1e Competitie Junioren U14 en U16 bij AV '47 (Locatie AAV '36)

 

Zo 6 apr: Braassemloop, Roelofarendsveen

 

Za 12 apr: 1e ZHM pupillen bij ARV Ilion (Zoetermeer)

 

Za 12 apr: 1e ZHM Junioren U14 en U16 bij Leiden Atletiek

 

Zo 13 apr: Rotterdam marathon

 

Zo 13 apr: Enschede Marathon

 

 

DSC_0318

DSC_0434

DSC_0728

DSC_0804

DSC_0859

 

© 2024-2025 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.