Programma
DINSDAG 7 MEI 2024 | |||
20:15 | Blauw-Zwart 3 | Voorschoten'97 5 | |
WOENSDAG 8 MEI 2024 | |||
20:00 | Voorschoten'97 1 (zaal) | Rijneveen 1 | Vliethorst, de |
VRIJDAG 10 MEI 2024 | |||
19:30 | Voorschoten'97 35+1 | Quick Boys 35+1 | Sportpark De Krom |
20:30 | EMM 35+3 | Voorschoten'97 35+1 | Sportpark De Krom |
21:00 | Voorschoten'97 35+1 | MMO 35+1 | Sportpark De Krom |
21:30 | Katwijk 35+1 | Voorschoten'97 35+1 | Sportpark De Krom |
20:00 | Voorschoten'97 35+2 | EMM 35+2 | Sportpark Lisserbroek |
21:00 | Quick Boys 35+5 | Voorschoten'97 35+2 | Sportpark Lisserbroek |
21:30 | Voorschoten'97 35+2 | Valken'68 35+1 | Sportpark Lisserbroek |
22:00 | Kagia 35+1 | Voorschoten'97 35+2 | Sportpark Lisserbroek |
20:00 | Rijnvogels 35+1 | Voorschoten'97 35+3 | Sportpark Noord |
20:30 | Voorschoten'97 35+3 | Quick Boys 35+4 | Sportpark Noord |
21:00 | FC Oegstgeest 35+2 | Voorschoten'97 35+3 | Sportpark Noord |
21:30 | Voorschoten'97 35+3 | Roodenburg 35+1 | Sportpark Noord |
20:00 | Rijnsb.Boys 45+1 | Voorschoten'97 45+1 | Sportpark 't Duyfrak |
20:30 | Voorschoten'97 45+1 | RCL 45+1 | Sportpark 't Duyfrak |
21:00 | Noordwijk 45+2 | Voorschoten'97 45+1 | Sportpark 't Duyfrak |
21:30 | Voorschoten'97 45+1 | Valken'68 45+1 | Sportpark 't Duyfrak |
ZATERDAG 11 MEI 2024 | |||
14:30 | Voorschoten'97 1 | Wippolder 1 | Thomas Groenendijk |
12:00 | Voorschoten'97 2 | Verburch 2 | Nadine Vaillant |
14:15 | Voorschoten'97 3 | DWO 3 | Wouter van Veldhuijsen |
12:30 | Voorschoten'97 4 | Forum Sport 5 | Wim Odding |
16:15 | Quick Boys 5 | Voorschoten'97 5 | |
15:30 | RCL 8 | Voorschoten'97 6 | |
14:30 | Ter Leede 7 | Voorschoten'97 7 | |
16:15 | Voorschoten'97 8 | Sporting Leiden 7 | Johan v.d.Woude |
11:45 | Meerburg 3 | Voorschoten'97 9 | |
16:30 | LSVV'70 5 | Voorschoten'97 10 | |
16:15 | Voorschoten'97 11 | Rijnsb.Boys 8 | Roy George |
16:15 | Voorschoten'97 12 | Valken'68 6 | Rob de Koning |
16:15 | Voorschoten'97 13 | Gr.WII VAC 4 | Luca Lodder |
14:15 | Voorschoten'97 14 | Naaldwijk 7 | Hans Wesselman |
14:15 | Voorschoten'97 35+1 | ODB 35+1 | Andy Verwoerd |
15:30 | Rijnsb.Boys 35+1 | Voorschoten'97 35+2 | |
14:15 | Voorschoten'97 VR1 | SJZ VR1 | Paul van Wijlen |
14:45 | FC Oegstgeest VR3 | Voorschoten'97 VR2 | |
11:00 | RKAVV JO19-1 | Voorschoten'97 JO19-1 | Sedat Bugdaci |
12:30 | Voorschoten'97 JO19-3 | Valken'68 JO19-1 | Martijn van Driel |
12:15 | ARC JO19-2 | Voorschoten'97 JO19-4 | |
11:00 | VVSB JO19-2 | Voorschoten'97 JO19-5 | |
16:45 | Wilhelmus JO17-1 | Voorschoten'97 JO17-1 | Elhoussaine Bougafer |
11:15 | FC Lisse JO17-2 | Voorschoten'97 JO17-2 | |
10:15 | EMM JO17-2 | Voorschoten'97 JO17-3 | |
14:15 | Voorschoten'97 JO17-4 | Concordia JO17-3 | Sadik Fathi |
(Begeleider Hans Alblas) | |||
13:00 | GSC ESDO JO16-1 | Voorschoten'97 JO16-1 | Ronald Buijt |
16:15 | Voorschoten'97 JO16-2 | Concordia JO16-2 | Henry van Belkum |
16:15 | Voorschoten'97 JO16-3 | Woerden JO16-2 | Stefan Berg |
12:00 | HVV JO16-3 | Voorschoten'97 JO16-4 | |
12:30 | Voorschoten'97 JO15-1 | Nootdorp JO15-1 | Tim van Duijn |
09:45 | Voorschoten'97 JO15-2 | Woerden JO15-1JM | Mohamed Montacir |
(Begeleider Hans Alblas) | |||
12:00 | S.V. Kickers '69 JO15-1 | Voorschoten'97 JO15-4 | |
10:15 | Voorschoten'97 JO14-1 | PVCV JO14-1 | Arie Nijhuis |
12:30 | Voorschoten'97 JO14-2JM | Meerburg JO14-2 | Ilya Sigida |
12:15 | Meerburg JO14-5 | Voorschoten'97 JO14-5 | |
08:30 | Zwaluwen JO13-1 | Voorschoten'97 JO13-1 | |
11:15 | Voorschoten'97 JO13-2 | BSC '68 JO13-2 | Cock v.d.Goes |
10:15 | DoCoS JO13-2 | Voorschoten'97 JO13-3 | |
10:15 | Stompwijk JO13-1 | Voorschoten'97 JO13-4 | |
12:30 | Rijnvogels MO17-1 | Voorschoten'97 MO17-2 | |
10:30 | FC Oegstgeest MO15-1 | Voorschoten'97 MO15-1 | |
10:30 | Hillegom sv MO15-1 | Voorschoten'97 MO15-2 | |
12:30 | Voorschoten'97 MO15-3 | RKAVV MO15-2 | Johan Stam |
08:30 | Rijnsb.Boys MO13-1 | Voorschoten'97 MO13-2 | |
08:30 | Voorschoten'97 MO13-3 | ASC MO13-2 | Rodney Kroon |
08:30 | Voorschoten'97 MO13-4 | RCL MO13-2 (9-tal) | Ilya Sigida |
08:30 | Leidschenveen MO11-1 | Voorschoten'97 MO11-1 | |
08:30 | Voorschoten'97 MO11-3 | RCL MO11-1 | Jacob de Vaal |
(Begeleider Stefan Berg) | |||
10:15 | Voorschoten'97 MO20-1 | S.V. Kickers '69 MO20-1 (9-tal) | Wessel Smit |
09:00 | Blauw-Zwart JO12-1 | Voorschoten'97 JO12-1 | |
08:30 | Meerburg JO12-6 | Voorschoten'97 JO12-4 | |
09:45 | Voorschoten'97 JO12-5 | Koudekerk JO12-2JM | Sil van Arkel |
(Begeleider Jan Smit) | |||
09:45 | Voorschoten'97 JO11-2 | Katwijk JO11-4 | |
10:30 | RCL JO11-3JM | Voorschoten'97 JO11-3 | |
09:45 | SJZ JO11-2 | Voorschoten'97 JO11-4 | |
09:45 | Quick Boys JO11-10 | Voorschoten'97 JO11-5 | |
08:30 | Voorschoten'97 JO11-6 | Foreholte JO11-4JM | |
08:30 | DoCoS JO10-1 | Voorschoten'97 JO10-2 | |
10:45 | Voorschoten'97 JO10-3 | ASC JO10-3 | |
10:45 | Voorschoten'97 JO10-4 | Katwijk MO10-1 | |
09:00 | RKAVV JO10-2 | Voorschoten'97 JO10-5 | |
08:30 | Voorschoten'97 JO9-1 | FC Lisse JO9-1 | |
08:45 | Valken'68 JO9-4JM | Voorschoten'97 JO9-2 | |
09:45 | Voorschoten'97 JO9-3 | UVS JO9-3 | |
09:00 | Blauw-Zwart JO9-3 | Voorschoten'97 JO9-4 | |
09:45 | Voorschoten'97 JO9-5JM | Quick Boys JO9-6 | |
09:45 | UVS JO9-5 | Voorschoten'97 JO9-6 | |
10:45 | Voorschoten'97 JO9-7 | ASC MO9-1 | |
08:30 | Voorschoten'97 JO8-1 | ASC JO8-1 | |
08:45 | Lugdunum JO8-2 | Voorschoten'97 JO8-2 | |
08:30 | Meerburg JO8-2JM | Voorschoten'97 JO8-3 | |
09:15 | FC Oegstgeest JO8-3 | Voorschoten'97 JO8-4 | |
09:00 | Blauw-Zwart JO8-3 | Voorschoten'97 JO8-5 | |
09:45 | Voorschoten'97 JO8-6 | FC Oegstgeest JO8-5 | |
09:45 | Voorschoten'97 JO8-7 | Meerburg JO8-4 | |
08.30 | Voorschoten'97 JO7-4 | EMM JO7-1 | Sportpark Adegeest |
08.30 | Voorschoten'97 JO7-6 | Meerburg JO7-1JM | Sportpark Adegeest |
08.30 | Blauw Zwart JO7-2JM | Voorschoten'97 JO7-2 | Sportpark Adegeest |
08.30 | Oegstgeest JO7-1 | Voorschoten'97 JO7-3 | Sportpark Adegeest |
08:50 | Meerburg JO7-1JM | Voorschoten'97 JO7-4 | Sportpark Adegeest |
08:50 | Voorschoten'97 JO7-6 | EMM JO7-1 | Sportpark Adegeest |
08:50 | Blauw Zwart JO7-2JM | Oegstgeest JO7-1 | Sportpark Adegeest |
08:50 | Voorschoten'97 JO7-2 | Voorschoten'97 JO7-3 | Sportpark Adegeest |
09:10 | Voorschoten'97 JO7-4 | Voorschoten'97 JO7-6 | Sportpark Adegeest |
09:10 | EMM JO7-1 | Meerburg JO7-1JM | Sportpark Adegeest |
09:10 | Voorschoten'97 JO7-3 | Blauw Zwart JO7-2JM | Sportpark Adegeest |
09:10 | Voorschoten'97 JO7-2 | Oegstgeest JO7-1 | Sportpark Adegeest |
09:05 | BSC '68 JO7-1 | Voorschoten'97 JO7-1 | Sportpark Gruttolaan |
09:25 | Voorschoten'97 JO7-1 | Koudekerk JO7-1 | Sportpark Gruttolaan |
08:30 | Blauw-Zwart JO7-5 | Voorschoten'97 JO7-5 | Sportpark Alkemade Oost |
08:50 | EMM JO7-4 | Voorschoten'97 JO7-5 | Sportpark Alkemade Oost |
09:10 | Voorschoten'97 JO7-5 | Sporting Leiden JO7-3 | Sportpark Alkemade Oost |
ZONDAG 12 MEI 2024 | |||
14:30 | Ankaraspor 1 | Voorschoten'97 1 | Rob Floor |
12:00 | HBS 3 | Voorschoten'97 2 | Vlad-Stefan Graure |
10:45 | Voorschoten'97 3 | Wippolder 2 | Menno Bruning |
10:45 | Voorschoten'97 4 | Lugdunum 5 | Henry van Belkum |
10:45 | Voorschoten'97 35+1 | RKAVV 35+1 | Maarten Kriek |
MAANDAG 13 MEI 2024 | |||
20:00 | SEV 2 | Voorschoten'97 1 (zaal) | Kastelenring-hal |
19:00 | Voorschoten'97 MO15-1 | VCS MO15-1 | Ilya Sigida |
DINSDAG 14 MEI 2024 | |||
19:00 | Voorschoten'97 JO13-1 | Jodan Boys JO13-1 | Jos Rombouts |
WOENSDAG 15 MEI 2024 | |||
19:00 | Nieuwerkerk JO14-1 | Voorschoten'97 JO14-1 | Herman Schippers |
18:00 | SVC'08 JO12-3 | Voorschoten'97 JO12-3 | |
18:30 | Voorschoten'97 JO11-1 | VVSB JO11-1 | |
VRIJDAG 17 MEI 2024 | |||
19:00 | ASC VR30+1 | Voorschoten'97 VR30+1 | Sportpark De Krom |
19:30 | Voorschoten'97 VR30+1 | Katwijk VR30+1 | Sportpark De Krom |
20:00 | SJC VR30+1 | Voorschoten'97 VR30+1 | Sportpark De Krom |