Blessurespreekuur
Blessurespreekuur
Blessurespreekuur
Blessurespreekuur

Spaar mee voor onze club!

Spaar mee voor onze club!

Hoofdmenu

EINDSTANDEN VOETBAL seizoen 2018/'19

 

0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

2e klasse C

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Voorschoten '97 1 26 16 4 6 52 71 39 -
DSO 1 26 16 4 6 52 62 33 -
Valken'68 1 26 12 7 7 43 48 38 -
UVS 1 26 12 7 7 43 34 24 -
Soccer Boys 1 26 11 7 8 40 38 28 -
RCL 1 26 10 7 9 37 34 45 -
VELO 1 26 9 9 8 36 58 51 -
Berkel 1 26 10 6 10 36 43 39 -
Te Werve 26 10 4 12 34 48 47 -
HVC'10 1 26 9 7 10 34 40 47 -
SVC'08 1 26 9 6 11 33 47 56 -
DoCoS 1 26 7 6 13 27 41 55 -
Sportclub Monster 1 26 5 7 14 22 29 49 -
TAVV 1 26 3 5 18 14 24 66 -

 

0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

1e klasse A

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Katwijk 2 24 18 1 5 55 68 20 -
Quick Boys 3 24 17 4 3 55 65 33 -
Voorschoten '97 2 24 15 4 5 49 60 28 -
Scheveningen 2 24 15 3 6 48 80 48 -
BVCB 2 24 12 7 5 43 60 45 -
Honselersdijk 2 24 12 3 9 39 42 43 -
Sportclub Monster 2 24 9 8 7 35 40 38 -
Verburch 2 24 7 2 15 23 36 64 -
FC Lisse 3 24 6 3 15 21 42 60 -
RCL 2 24 6 3 15 21 43 63 -
Valken'68 2 24 6 3 15 21 47 86 -
LYRA 2 24 4 5 15 17 35 57 -
Nootdorp 2 24 4 4 16 16 35 68 -

3e klasse A

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Kagia 3 22 15 5 2 50 72 33 -
VVSB 2 22 14 5 3 47 66 27 -
Sporting Leiden 2 22 10 4 8 34 62 52 -
Voorschoten '97 3 22 9 4 9 31 51 37 -
Koudekerk 3 22 8 6 8 30 57 63 -
SEV 2 22 6 11 5 29 45 45 -
Rijnvogels, fc 3 22 8 5 9 29 39 44 -
Katwijk 4 22 7 6 9 27 46 49 -
Valken'68 3 22 7 4 11 25 52 52 -
Meerburg 2 22 6 7 9 25 49 58 -
Rohda '76 2 22 7 4 11 25 33 55 -
BSC '68 2 22 3 3 16 12 26 83 -

3e klasse C

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Duindorp sv 2 20 14 2 4 42 67 32 2
DWO 2 20 12 3 5 39 74 36 -
Quick Steps 2 20 11 6 3 39 62 31 -
Scheveningen 3 20 10 6 4 36 73 30 -
OVV 2 20 11 1 8 34 56 43 -
Die Haghe 3 20 9 2 9 26 64 52 3
Voorschoten '97 4 20 8 2 10 26 49 54 -
Werve, Te 2 20 7 3 10 24 47 77 -
DUNO 2 20 7 1 12 22 44 72 -
Oosterheem 2 20 6 0 14 18 38 88 -
Vredenburch 2 20 2 0 18 3 31 89 3

5e klasse 03

TeamGSGWGLVLPTVTMin
ASC 1 26 18 5 3 59 69 33 -
Ter Leede 5 26 17 5 4 56 90 40 -
Voorschoten '97 5 26 16 3 7 51 80 46 -
FC Oegstgeest 6 24 13 2 9 41 75 60 -
Quick Boys 9 25 12 4 9 40 75 81 -
SJC 2 26 13 1 12 40 79 75 -
Teylingen 1 (zat) 25 11 4 10 37 66 56 -
RCL 6 26 11 4 11 37 81 70 -
Noordwijk 6 24 11 3 10 36 79 63 -
WVC 1 26 9 6 11 33 57 62 -
Foreholte 1 26 8 7 11 31 61 75 -
VVSB 4 26 8 1 17 25 54 95 -
Sporting Leiden 6 26 3 5 18 14 47 96 -
Hillegom sv 5 26 4 0 22 12 46 107 -

5e klasse 07

TeamGSGWGLVLPTVTMin
KSD-Marine 2 20 16 2 2 50 61 22 -
Forum Sport 4 20 15 1 4 46 75 28 -
RKAVV 2 20 13 2 5 41 48 30 -
Oliveo 2 20 10 3 7 33 43 37 -
DSO 10 20 12 0 8 32 65 52 4
Blauw-Zwart 4 20 7 5 8 26 53 38 -
Ariston'80 6 19 7 2 10 23 41 46 -
Voorschoten '97 7 20 6 4 10 22 46 57 -
Oosterheem 3 20 5 3 12 18 33 52 -
DVC 3 19 5 0 14 15 36 64 -
Laakkwartier 2 20 2 0 18 6 25 98 -

5e klasse 10

TeamGSGWGLVLPTVTMin
ASC 2 22 17 4 1 55 79 30 -
Rijnvogels, fc 5 22 13 3 6 42 67 50 -
Valken'68 5 22 12 4 6 40 70 39 -
DSO 9 21 10 2 9 32 48 52 -
Sporting Leiden 7 22 9 4 9 31 52 53 -
FC Oegstgeest 7 22 9 1 12 28 48 64 -
UVS 4 22 9 0 13 27 60 59 -
LSVV 70 3 22 8 2 12 26 49 62 -
VVSB 5 21 7 4 10 25 51 62 -
SJZ 2 21 7 3 11 24 42 63 -
RCL 5 22 7 2 13 23 37 50 -
Voorschoten '97 6 21 6 3 12 21 40 59 -

6e klasse 04

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Quick Boys 15 21 16 2 3 50 89 38 -
Voorschoten '97 8 22 16 2 4 50 68 36 -
SEV 5 22 12 5 5 41 63 44 -
VUC 1 22 13 1 8 40 66 50 -
SVC'08 6 22 12 3 7 39 48 31 -
Oosterheem 5 22 11 1 10 34 72 73 -
KSD-Marine 3 21 10 2 9 32 50 45 -
DSO 11 22 10 1 11 31 56 66 -
Haagse Hout 3 22 7 3 12 24 49 66 -
Blauw-Zwart 6 22 7 2 13 23 51 54 -
Forum Sport 6 22 3 3 16 12 41 68 -
DWO 7 22 1 1 20 4 35 117 -

7e klasse 01

TeamGSGWGLVLPTVTMin
SJC 4 20 16 4 0 52 85 30 -
Noordwijk 8 20 13 2 5 41 69 52 -
Voorschoten '97 12 20 11 4 5 37 56 43 -
Sporting Leiden 11 20 10 6 4 36 61 43 -
Quick Boys 16 20 8 4 8 27 90 84 1
VVSB 7 20 8 1 11 25 57 58 -
Rijnsburgse Boys 9 20 6 5 9 23 54 57 -
FC Lisse 8 20 6 3 11 21 42 55 -
Katwijk 6 20 6 2 12 20 51 70 -
Football Factory 5 20 5 5 10 20 42 63 -
ASC 5 20 1 4 15 7 36 89 -

7e klasse 03

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Wippolder 1 22 18 4 0 58 124 22 -
Werve, Te 3 22 17 1 4 52 90 45 -
Voorschoten '97 11 22 14 3 5 45 78 48 -
SEV 6 22 12 3 7 39 85 42 -
Forum Sport 8 22 11 4 7 37 87 64 -
Wilhelmus 4 22 10 4 8 34 53 47 -
LYRA 10 22 10 3 9 33 54 63 -
DSVP 6 22 7 4 11 25 47 60 -
DWO 9 22 7 1 14 22 38 68 -
Nootdorp 6 22 6 2 14 20 43 79 -
Ariston'80 12 22 2 3 17 9 28 107 -
RKAVV 4 22 1 2 19 5 28 110 -

7e klasse 06

TeamGSGWGLVLPTVTMin
RKAVV 3 22 19 1 2 58 91 26 -
Voorschoten '97 9 22 17 1 4 52 85 36 -
Haagse Hout 4 22 11 6 5 39 66 47 -
Forum Sport 9 22 11 3 8 36 62 49 -
DWO 8 22 9 4 9 31 65 69 -
KSD-Marine 4 21 8 6 7 30 54 64 -
Wilhelmus 3 22 8 4 10 28 50 59 -
SVC'08 7 21 8 3 10 27 48 53 -
Forum Sport 7 22 6 2 14 20 36 59 -
SEV 7 22 6 2 14 20 42 66 -
Sporting Leiden 9 22 4 5 13 17 40 71 -
Ariston'80 11 22 4 3 15 15 28 68 -

7e klasse 14

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Valken'68 6 26 23 1 2 70 147 31 -
SJZ 3 26 23 1 2 70 147 36 -
Katwijk 7 26 19 3 4 60 96 52 -
LSVV 70 7 26 14 2 10 44 96 54 -
DoCoS 6 26 13 5 8 44 62 57 -
Rijnsburgse Boys 10 26 13 1 12 40 74 71 -
Sporting Leiden 10 25 12 3 10 38 58 67 1
Quick Boys 18 26 11 0 15 33 67 112 -
FC Oegstgeest 10 25 8 4 13 28 65 86 -
Rijnsburgse Boys 8 26 9 1 16 28 46 94 -
RCL 8 26 7 2 17 23 49 92 -
Football Factory 4 26 5 5 16 20 38 84 -
Voorschoten '97 10 26 4 3 19 15 33 89 -
ABF 1 26 4 1 21 13 41 95 -

8e klasse 01

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Voorschoten '97 14 20 15 3 2 48 82 39 -
DoCoS 7 20 14 3 3 45 88 46 -
Wassenaar, s.v. 3 20 11 3 6 36 65 36 -
Valken'68 7 20 11 3 6 36 59 49 -
Football Factory 7 20 10 4 6 34 55 43 -
VVSB 9 19 7 4 8 25 50 54 -
Leidsche Boys 1 19 6 5 8 23 62 73 -
RCL 10 20 6 5 9 23 51 58 -
Rijnvogels, fc 9 20 5 3 12 18 49 69 -
Quick Boys 19 20 3 3 14 12 49 86 -
Quick Boys 20 20 1 4 15 7 51 108 -

8e klasse 16

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Kagia 6 22 19 2 1 59 113 27 -
Katwijk 9 22 18 1 3 55 105 34 -
Voorschoten '97 15 22 16 1 5 49 73 37 -
FC Lisse 11 22 15 3 4 48 99 59 -
Ter Leede 7 22 9 6 7 33 59 48 -
Quick Boys 21 22 10 1 11 31 74 67 -
VVSB 11 22 9 3 10 30 79 73 -
LSVV 70 6 22 7 4 11 25 71 85 -
Rijnvogels, fc 8 22 5 3 14 18 45 96 -
Rijnsburgse Boys 11 22 4 3 15 15 38 88 -
SJC 6 22 4 2 16 14 34 83 -
Football Factory 6 22 1 1 20 4 26 119 -

 

216 Vrouwen Zaterdag

4e klasse A

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Forum Sport VR1 22 19 1 2 58 118 25 -
Zevenhoven VR2 22 18 2 2 56 95 26 -
Voorschoten '97 VR1 22 15 0 7 45 69 38 -
SVC'08 VR1 22 12 4 6 40 56 35 -
FC Lisse VR1 22 12 2 8 38 76 61 -
Blauw-Zwart VR1 22 11 1 10 34 60 62 -
LSVV 70 VR1 22 10 2 10 32 55 34 -
Noordwijk VR1 22 9 3 10 30 62 62 -
Katwijk VR1 22 4 4 14 16 31 68 -
SJZ VR1 22 4 3 15 15 27 84 -
FC Oegstgeest VR2 22 4 1 17 13 25 85 -
RKAVV VR2 22 2 1 19 7 17 111 -

 

0291 Veteranen Zaterdag

3e klasse 3

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Wilhelmus VE1 25 20 3 2 63 85 20 -
Rijnsburgse Boys VE1 26 20 2 4 62 100 48 -
Forum Sport VE2 25 17 5 3 56 89 45 -
Voorschoten '97 VE1 26 16 2 8 50 86 55 -
Haagse Hout VE1 25 17 1 7 49 129 71 3
DUNO VE2 26 13 4 9 43 67 59 -
Blauw-Zwart VE2 25 12 2 11 38 63 66 -
Voorschoten '97 VE2 26 10 2 14 32 78 71 -
KSD-Marine VE1 26 9 2 15 29 52 80 -
Semper Altius VE4 25 8 2 15 26 61 93 -
Graaf W II VAC VE2 25 6 2 17 20 50 86 -
SEV VE1 22 4 3 15 15 27 70 -
SVC'08 VE4 25 4 1 20 13 34 93 -
Graaf W II VAC VE1 25 3 3 19 12 41 105 -

 

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

3e klasse Q1

TeamGSGWGLVLPTVTMin
DIOS sv. 1 14 9 4 1 31 34 18 -
Sporting Leiden 1 14 9 1 4 28 39 19 -
ASC 1 14 8 3 3 27 21 14 -
Nicolaas Boys 1 14 8 1 5 25 24 12 -
RKDES 1 14 7 4 3 25 29 21 -
Voorschoten '97 1 14 7 3 4 24 39 27 -
Van Nispen 1 14 6 4 4 22 29 26 -
Graaf W II VAC 1 14 6 4 4 22 28 30 -
SJZ 1 14 5 5 4 20 22 24 -
WVC 1 14 6 1 7 19 36 22 -
Alphen 1 14 5 3 6 18 30 34 -
FC Aalsmeer 1 14 4 2 8 14 21 31 -
Bernardus 1 14 2 1 11 7 11 37 -
MMO 1 14 1 3 10 6 10 30 -
Warmunda, sv 1 14 1 3 10 6 17 45 -

 

0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

2e klasse A

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Hillegom sv 4 22 17 1 4 52 76 24 -
RKDES 2 22 16 3 3 51 65 25 -
Voorschoten '97 2 22 12 2 8 38 49 52 -
ROAC 2 22 10 3 9 33 49 38 -
Sporting Leiden 2 22 10 2 10 32 46 43 -
WVC 2 22 8 6 8 30 58 44 -
VEP 1 22 8 4 10 28 34 49 -
SJC 3 22 7 7 8 25 36 40 3
SJZ 2 22 8 1 13 25 35 56 -
Foreholte 3 22 6 4 12 22 38 68 -
Nicolaas Boys 2 22 5 4 13 19 36 63 -
KDO sv 2 22 5 3 14 18 27 47 -

3e klasse A

TeamGSGWGLVLPTVTMin
DOSR 3 20 16 0 4 48 68 21 -
Foreholte 4 20 14 3 3 45 56 21 -
fc Boshuizen 3 20 14 0 6 42 56 37 -
Van Nispen 2 20 12 3 5 39 56 37 -
HVV 3 20 12 3 5 39 46 29 -
ASC 2 20 8 2 10 26 57 45 -
Wilhelmus 4 20 8 2 10 23 59 64 3
Alphen 2 20 7 0 13 21 39 59 -
Altior 2 20 4 6 10 18 34 48 -
Voorschoten '97 3 20 2 3 15 9 24 63 -
Zoetermeer, fc 3 20 1 2 17 5 19 90 -

6e klasse 5

TeamGSGWGLVLPTVTMin
VUC 6 19 15 2 2 47 108 48 -
Graaf W II VAC 4 20 13 2 5 41 58 33 -
RKAVV 4 20 11 1 8 34 69 46 -
HDV 2 20 10 4 6 34 64 56 -
Quick 10 20 9 2 9 29 50 53 -
Haagse Hout 1 20 9 2 9 29 62 66 -
Voorschoten '97 4 20 9 1 10 28 54 50 -
HBS 11 20 8 3 9 27 42 43 -
HMSH 9 20 7 1 12 21 53 86 1
VUC 5 20 6 0 14 18 75 85 -
TAC'90 4 19 3 0 16 9 37 108 -

 

0591 Veteranen Zondag

2e klasse 3

TeamGSGWGLVLPTVTMin
TAC'90 VE1 19 16 2 1 50 77 23 -
HMSH VE2 20 14 2 4 44 82 51 -
Wanica Star VE2 20 14 1 5 43 74 49 -
HMSH VE1 20 12 1 7 37 85 76 -
WIK VE1 20 9 2 9 29 64 80 -
ODB VE1 20 8 3 9 27 76 69 -
Sporting Leiden VE1 19 7 2 10 23 51 69 -
SVH VE1 18 6 3 9 21 55 54 -
RKAVV VE1 20 4 4 12 16 75 103 -
Ster, De VE1 20 3 3 14 12 41 67 -
Voorschoten '97 VE1 20 2 3 15 9 54 93 -

 

0296 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)

1e klasse 2

TeamGSGWGLVLPTVTMin
HBS 35+1 19 11 6 2 39 29 11 -
Rijnvogels, fc 35+1 19 8 6 5 30 24 18 -
Rijnvogels, fc 35+2 19 6 4 9 22 21 30 -
Voorschoten '97 35+1 19 5 4 10 19 17 28 -
Voorschoten '97 35+2 16 2 8 6 14 10 14 -

 

219 Vrouwen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)

1e klasse 3

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Kagia VR30+1 19 11 7 1 40 29 5 -
FC Oegstgeest VR30+1 19 10 6 3 36 22 7 -
Voorschoten '97 VR30+2 19 4 4 11 16 8 23 -
Voorschoten '97 VR30+4 16 2 9 5 15 9 17 -
ASC VR30+1 19 2 8 9 14 7 23 -

 

1101 Mannen Zaal (landelijk)

5e klasse 09

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Sporting Leiden 4 24 19 2 3 59 193 113 -
RKDEO 6 24 12 5 7 41 108 87 -
Haagse Hout 3 24 12 3 9 39 141 103 -
Lugdunum 12 24 12 3 9 39 113 129 -
SVC'08 1 24 11 5 8 38 114 112 -
Voorschoten '97 1 24 11 2 11 35 120 97 -
VUC 1 24 11 2 11 35 101 128 -
RKAVV 5 24 10 4 10 34 87 101 -
zvv Den Haag 16 24 9 3 12 30 90 98 -
Sporting Leiden 5 24 8 5 11 29 118 101 -
Forum Sport 2 24 8 3 13 27 125 131 -
zvv Den Haag 17 24 7 1 16 22 83 144 -
SEV 3 24 6 2 16 20 83 132 -

 

0220 Onder 19 competitie (district A-cat)

4e divisie C

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Den Hoorn JO19-1 22 16 5 1 53 52 26 -
TOGB JO19-1 22 15 3 4 48 63 29 -
FC 's-Gravenzande JO19-1 22 11 8 3 41 60 32 -
RKDEO JO19-1 22 12 4 6 40 46 37 -
Spijkenisse JO19-1 22 11 3 8 36 52 45 -
Capelle JO19-1 22 10 4 8 34 42 37 -
VFC JO19-1 21 7 1 13 22 33 44 -
Voorschoten '97 JO19-1 21 7 5 9 22 27 47 4
HBS JO19-1 22 5 3 14 18 39 50 -
Zwaluwen JO19-1 22 3 7 12 16 31 47 -
VOC JO19-1 22 4 4 14 16 32 57 -
Spartaan'20 JO19-2 22 4 5 13 16 34 60 1

 

0226 Onder 19 competitie (voorjaar A-cat)

1e klasse 3

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Meerburg JO19-1 9 7 1 1 22 29 10 -
Wilhelmus JO19-1 9 7 0 2 21 30 8 -
DoCoS JO19-1 9 5 1 3 16 18 14 -
Voorschoten '97 JO19-2 9 5 0 4 15 22 17 -
Quick JO19-2 9 5 0 4 15 22 22 -
ASC JO19-1 9 4 2 3 14 21 17 -
VCS JO19-1 9 4 1 4 12 13 25 1
Die Haghe JO19-1 9 3 1 5 10 19 26 -
HBS JO19-2 9 1 0 8 3 19 36 -
SVC'08 JO19-1 9 1 0 8 3 8 26 -

 

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

4e klasse 1

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Wassenaar, s.v. JO19-2 10 9 0 1 27 41 9 -
Rijnsburgse Boys JO19-4 10 6 1 3 19 35 24 -
VVSB JO19-3 10 5 3 2 18 30 15 -
Blauw-Zwart JO19-3 10 5 3 2 18 27 15 -
Rijnvogels, fc JO19-2 10 5 3 2 18 29 18 -
FC Oegstgeest JO19-3 10 4 2 4 14 35 33 -
HVV JO19-6 9 4 0 5 12 25 19 -
ARC JO19-8 9 3 1 5 10 26 28 -
RCL JO19-4 8 2 2 4 8 16 24 -
Foreholte JO19-5 10 1 1 8 4 14 38 -
Voorschoten '97 JO19-5 10 1 0 9 3 18 73 -

4e klasse 2

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Foreholte JO19-3 10 8 1 1 25 43 26 -
UVS JO19-2 9 6 0 3 18 25 21 -
Zoetermeer, fc JO19-2 10 5 2 3 17 30 20 -
ARC JO19-4 8 5 1 2 16 15 15 -
Voorschoten '97 JO19-3 10 5 1 4 16 27 20 -
Stompwijk'92 JO19-2 10 4 2 4 14 19 16 -
FC Oegstgeest JO19-4 10 4 1 5 13 32 28 -
BVCB JO19-4 9 3 1 5 10 31 40 -
RKDEO JO19-4 9 3 0 6 9 27 28 -
RCL JO19-3 10 3 0 7 9 24 30 -
DWO JO19-2 7 0 1 6 1 4 33 -

5e klasse 1

TeamGSGWGLVLPTVTMin
SJC JO19-3 11 8 1 2 25 47 25 -
FC Lisse JO19-4 11 7 2 2 23 34 19 -
ROAC JO19-2 10 6 2 2 20 29 17 -
Voorschoten '97 JO19-4 11 6 1 4 19 40 20 -
SJZ JO19-2 11 5 3 3 18 30 23 -
Meerburg JO19-3 9 4 4 1 16 35 20 -
Foreholte JO19-4 11 5 1 5 16 34 30 -
Kagia JO19-2 11 3 3 5 12 29 40 -
Quick Boys JO19-6 10 2 4 4 10 24 35 -
Quick Boys JO19-5 11 2 3 6 9 26 32 -
Wilhelmus JO19-3 11 1 3 7 6 18 41 -
Graaf W II VAC JO19-2 11 1 1 9 4 16 60 -

 

0231 Onder 17 competitie (A-cat)

Hoofdklasse D

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Voorschoten '97 JO17-1 18 12 3 3 39 41 23 -
Wilhelmus JO17-1 18 10 3 5 33 39 26 -
RCL JO17-1 18 10 2 6 32 50 26 -
Rijnsburgse Boys JO17-1 18 9 5 4 32 36 21 -
Ter Leede JO17-1 18 9 2 7 29 42 38 -
Foreholte JO17-1 18 7 3 8 24 41 44 -
HBS JO17-1 18 5 7 6 22 36 28 -
VVSB JO17-1 18 4 5 9 17 16 29 -
Noordwijk JO17-1 18 5 0 13 15 33 52 -
Vredenburch JO17-1 18 3 2 13 11 19 66 -

 

0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

2e klasse 2*

TeamGSGWGLVLPTVTMin
ASC JO17-2 11 8 2 1 26 33 13 -
Voorschoten '97 JO17-2 11 7 0 4 21 30 10 -
Blauw-Zwart JO17-2 11 6 3 2 21 35 20 -
S.V. Kickers'69 JO17-1 11 7 0 4 21 27 20 -
Quick Boys JO17-3 10 5 3 2 18 31 21 -
Foreholte JO17-2 11 5 3 3 18 20 15 -
Roodenburg JO17-1 10 5 2 3 17 30 25 -
FC Oegstgeest JO17-3 11 3 4 4 13 13 20 -
Meerburg JO17-2 11 3 2 6 11 15 22 -
Valken'68 JO17-1 11 3 0 8 9 16 35 -
DoCoS JO17-2 11 2 1 8 7 11 22 -
DWO JO17-2 11 0 2 9 2 14 52 -

3e klasse 2

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Forum Sport JO17-3 11 7 2 2 23 34 17 -
Vredenburch JO17-2 11 6 3 2 21 37 26 -
Wilhelmus JO17-3 11 6 3 2 21 28 19 -
Rijnsburgse Boys JO17-2 11 6 1 4 19 26 18 -
RKDEO JO17-3 11 5 3 3 18 22 15 -
RKAVV JO17-2 11 4 4 3 16 16 13 -
Wassenaar, s.v. JO17-1 11 5 1 5 16 19 20 -
HVV JO17-3 11 5 0 6 15 26 25 -
Voorschoten '97 JO17-3 11 3 4 4 13 17 20 -
Graaf W II VAC JO17-2 11 2 4 5 10 11 20 -
SVC'08 JO17-2 11 2 2 7 8 22 43 -
Quick JO17-4 11 1 1 9 4 8 30 -

5e klasse 02

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Voorschoten '97 JO17-4 10 10 0 0 30 49 14 -
Lugdunum JO17-1 11 8 0 3 24 52 21 -
Blauw-Zwart JO17-4 11 7 2 2 23 41 15 -
Valken'68 JO17-2 11 6 2 3 20 43 33 -
Ter Leede JO17-4 9 5 0 4 15 32 24 -
FC Oegstgeest JO17-6 11 4 2 5 14 29 36 -
DoCoS JO17-3 10 3 4 3 13 33 33 -
UVS JO17-3 11 2 4 5 10 24 25 -
Quick Boys JO17-6 11 3 1 7 10 34 43 -
RCL JO17-5 11 3 1 7 10 31 56 -
Meerburg JO17-5 11 2 1 8 7 24 51 -
Foreholte JO17-6 11 1 3 7 6 20 61 -

5e klasse 04**

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Sporting Leiden JO17-2 10 9 0 1 27 41 14 -
Voorschoten '97 JO17-5 10 8 1 1 25 52 9 -
VVSB JO17-4 10 5 1 4 16 20 22 -
FC Lisse JO17-7 10 3 1 6 10 23 24 -
Meerburg JO17-6 10 2 2 6 8 16 42 -
UVS JO17-4 10 0 1 9 1 8 49 -

 

235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

1e klasse 1

TeamGSGWGLVLPTVTMin
RCL MO17-1 11 11 0 0 33 46 10 -
RKAVV MO17-1 11 9 0 2 27 50 15 -
Graaf W II VAC MO17-1 11 7 2 2 23 27 20 -
Quick Boys MO17-1 11 7 1 3 22 37 21 -
Voorschoten '97 MO17-1 11 5 1 5 16 15 13 -
SJC MO17-2 11 5 1 5 16 20 23 -
RKDEO MO17-1 11 4 2 5 14 17 29 -
VVSB MO17-1 11 3 2 6 11 13 33 -
ST Ter Leede/Teylingen MO17-1 11 2 3 6 9 17 25 -
WVC MO17-1 11 2 3 6 9 11 21 -
Forum Sport MO17-1 11 1 4 6 7 18 31 -
SJC MO17-1 11 0 1 10 1 12 42 -

 

0240 Onder 15 competitie (district A-cat)

3e divisie C

TeamGSGWGLVLPTVTMin
TOGB JO15-1 22 19 1 2 58 82 15 -
Westlandia JO15-1 22 18 2 2 56 60 20 -
XerxesDZB JO15-1 22 18 1 3 55 80 21 -
HBS JO15-1 22 10 5 7 35 24 24 -
Meern De JO15-1 22 10 4 8 34 30 24 -
ARC JO15-1 22 8 3 11 27 36 41 -
Barendrecht JO15-1 22 7 4 11 25 33 37 -
VELO JO15-1 22 7 3 12 24 42 49 -
HVV JO15-1 22 6 5 11 23 34 53 -
Excelsior M. JO15-1 22 5 3 14 18 28 50 -
Voorschoten '97 JO15-1 22 4 3 15 15 12 56 -
Capelle JO15-1 22 2 2 18 8 20 91 -

 

0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

2e klasse 02

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Alphense Boys JO15-3 11 10 1 0 31 56 7 -
Floreant JO15-1 11 7 2 2 23 39 23 -
RCL JO15-2 11 7 1 3 22 45 14 -
SJZ JO15-1 11 7 1 3 22 33 23 -
Voorschoten '97 JO15-2 11 6 1 4 19 21 15 -
ROAC JO15-1 11 5 2 4 17 19 14 -
Alphia JO15-1 11 4 0 7 12 22 51 -
Meerburg JO15-2G 11 3 2 6 11 17 28 -
Woubrugge JO15-1 11 3 2 6 11 17 30 -
Hazerswoudse Boys JO15-1 11 2 3 6 9 10 21 -
Alphen JO15-1 11 2 1 8 7 17 48 -
WVC JO15-1 11 2 0 9 6 15 37 -

2e klasse 10

TeamGSGWGLVLPTVTMin
FC Lisse JO15-2 11 11 0 0 33 30 7 -
Wilhelmus JO15-6 11 8 0 3 24 24 18 -
Rijnvogels, fc JO15-1 10 7 0 3 21 19 12 -
VUC JO15-1 10 6 1 3 19 20 13 -
RKAVV JO15-3 11 6 1 4 19 20 18 -
UVS JO15-2 11 5 2 4 17 19 25 -
Roodenburg JO15-1 9 4 0 5 12 21 16 -
Teylingen JO15-1 11 3 2 6 11 16 21 -
Voorschoten '97 JO15-5 11 3 1 7 10 10 21 -
Valken'68 JO15-1 11 3 0 8 9 18 24 -
Graaf W II VAC JO15-2 11 2 2 7 8 20 30 -
Quick Boys JO15-3 11 1 1 9 4 12 24 -

3e klasse 5

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Voorschoten '97 JO15-3 10 10 0 0 30 45 16 -
Stompwijk'92 JO15-1 10 8 1 1 25 57 19 -
Bernardus JO15-1 10 8 1 1 25 44 13 -
Quick Boys JO15-4 10 6 0 4 18 43 21 -
RCL JO15-3 10 5 0 5 15 30 23 -
Meerburg JO15-3 10 3 2 5 11 15 28 -
DSO JO15-4 10 3 0 7 9 17 46 -
FC Oegstgeest JO15-2 10 2 2 6 8 12 27 -
ASC JO15-2 10 2 2 6 8 20 38 -
Sporting Leiden JO15-1 10 2 1 7 7 4 31 -
Koudekerk JO15-1 10 1 1 8 4 12 37 -

5e klasse 04

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Voorschoten '97 JO15-6 11 10 1 0 31 38 7 -
Stompwijk'92 JO15-2 11 7 1 3 22 41 28 -
FC Lisse JO15-5 11 7 0 4 21 27 18 -
Meerburg JO15-6 10 5 1 4 16 39 31 -
Hazerswoudse Boys JO15-2 10 5 1 4 16 21 16 -
SJZ JO15-2 11 4 3 4 15 17 17 -
Foreholte JO15-4 11 4 2 5 14 37 31 -
FC Oegstgeest JO15-4 11 4 1 6 13 22 33 -
SVC'08 JO15-3 11 3 3 5 12 18 26 -
Valken'68 JO15-2 11 3 2 6 11 18 28 -
Blauw-Zwart JO15-3 11 2 3 6 9 26 42 -
Rijnsburgse Boys JO15-4 11 2 0 9 6 16 43 -

 

241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)

1e klasse 1

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Hillegom sv MO15-1 10 9 0 1 27 41 6 -
Rijnsburgse Boys MO15-1 10 8 1 1 25 43 14 -
Foreholte MO15-1 10 7 2 1 23 36 13 -
FC Lisse MO15-1 10 6 1 3 19 35 18 -
Voorschoten '97 MO15-1 10 6 0 4 18 18 18 -
Rijnvogels, fc MO15-1 10 5 0 5 15 23 19 -
Katwijk MO15-2 10 4 2 4 14 17 15 -
Altior MO15-2 10 3 0 7 9 17 38 -
WVC MO15-1 10 2 2 6 8 12 20 -
FC Oegstgeest MO15-2 10 1 0 9 3 9 33 -
Quick Boys MO15-2 10 0 0 10 0 2 59 -

2e klasse 5

TeamGSGWGLVLPTVTMin
KMD MO15-2 10 7 2 1 23 30 13 -
Maasdijk MO15-1 10 7 1 2 22 29 13 -
SV Leidschenveen MO15-2 10 7 1 2 22 26 22 -
Concordia MO15-1 10 4 4 2 16 15 10 -
DSVP MO15-2 10 5 0 5 15 15 15 -
FC 's-Gravenzande MO15-2 10 4 2 4 14 17 19 -
SVH MO15-1 10 3 2 5 11 9 14 -
Graaf W II VAC MO15-2 10 3 2 5 11 14 21 -
Laakkwartier MO15-2 10 3 1 6 10 26 29 -
Voorschoten '97 MO15-2 10 2 2 6 7 12 13 1
Forum Sport MO15-2 10 1 1 8 4 10 32 -

 

0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

1e klasse 4

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Rijnsburgse Boys JO14-1 11 9 1 1 28 38 5 -
Katwijk JO14-1 11 9 0 2 27 35 17 -
Voorschoten '97 JO14-1 11 6 0 5 18 25 24 -
DoCoS JO14-1 11 4 3 4 15 21 19 -
FC Lisse JO14-2 11 4 2 5 14 27 33 -
Rijnvogels, fc JO14-1 11 4 1 6 13 29 36 -
Ter Leede JO14-1 11 3 1 7 10 13 30 -
UVS JO14-2 11 0 2 9 2 16 40 -

3e klasse 2

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Rijnsburgse Boys JO14-2 8 8 0 0 24 48 8 -
DOSR JO14-1 8 3 1 4 10 21 26 -
Quick Boys JO14-2 8 3 1 4 10 18 27 -
Voorschoten '97 JO14-2 8 3 0 5 9 20 21 -
MMO JO14-1G 8 1 2 5 5 12 37 -

4e klasse 2

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Rijnvogels, fc JO14-2 9 9 0 0 27 43 10 -
HBS JO14-2 10 7 1 2 22 27 12 -
Voorschoten '97 JO14-3 10 4 2 4 14 32 29 -
HVV JO14-4 9 3 1 5 10 24 37 -
Graaf W II VAC JO14-4 9 1 2 6 5 22 34 -
Quick Boys JO14-1 9 1 0 8 3 12 38 -

4e klasse 3

TeamGSGWGLVLPTVTMin
VELO JO14-3 10 9 0 1 27 52 15 -
Voorschoten '97 JO14-4 10 8 1 1 25 51 18 -
Westlandia JO14-2 10 4 3 3 15 41 20 -
SVH JO14-1 10 3 1 6 10 19 40 -
Rijnvogels, fc JO14-3 10 2 3 5 9 14 28 -
HBS JO14-4 10 0 0 10 0 9 65 -

4e klasse 6

TeamGSGWGLVLPTVTMin
SV Leidschenveen JO14-3 10 9 0 1 27 79 9 -
Concordia JO14-2 10 9 0 1 27 66 8 -
DSO JO14-5 11 8 0 3 24 58 29 -
RKDEO JO14-4 11 5 1 5 16 33 40 -
DHL JO14-3 11 4 0 7 12 43 50 -
Voorschoten '97 JO14-5 10 3 1 6 10 25 70 -
HVV JO14-5 10 2 1 7 7 21 46 -
Rijnvogels, fc JO14-4 11 0 1 10 1 10 83 -

 

0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

1e klasse 6

TeamGSGWGLVLPTVTMin
ADO Den Haag JO13-2M 11 8 1 2 25 23 8 -
Voorschoten '97 JO13-1 11 8 1 2 25 21 12 -
VVSB JO13-1 11 8 1 2 25 26 20 -
ASC JO13-1 11 6 2 3 20 13 8 -
Wilhelmus JO13-3 11 4 2 5 14 15 12 -
SJZ JO13-1 11 3 5 3 14 20 21 -
ESTO JO13-1 11 4 1 6 13 17 21 -
VEP JO13-1 11 3 3 5 12 19 18 -
SVC'08 JO13-1 11 3 1 7 10 21 22 -
Rijnsburgse Boys JO13-1 11 3 1 7 10 17 23 -
DUNO JO13-1 11 2 3 6 9 10 19 -
SEV JO13-1G 11 2 3 6 9 15 33 -

2e klasse 6

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Stompwijk'92 JO13-1 11 8 2 1 26 34 12 -
Valken'68 JO13-1 11 8 1 2 25 39 21 -
Haagse Hout JO13-1 11 8 1 2 25 22 13 -
Kagia JO13-1 11 7 0 4 21 28 20 -
SV Leidschenveen JO13-1 11 5 3 3 18 29 15 -
HVV JO13-2 11 5 1 5 16 18 19 -
Voorschoten '97 JO13-2 11 4 3 4 15 15 25 -
Meerburg JO13-2 11 4 2 5 14 12 14 -
VVSB JO13-2 11 3 2 6 11 16 25 -
RCL JO13-2 11 0 5 6 5 11 20 -
VUC JO13-1 11 0 5 6 5 13 35 -
Foreholte JO13-2G 11 1 1 9 4 13 31 -

4e klasse 3

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Van Nispen JO13-1 11 9 0 2 27 52 15 -
Meerburg JO13-3 11 9 0 2 27 53 18 -
FC Lisse JO13-2 11 8 2 1 26 48 11 -
Teylingen JO13-1 11 6 2 3 20 29 16 -
Noordwijk JO13-2 11 6 1 4 19 38 41 -
Sporting Leiden JO13-1 11 6 0 5 18 27 31 -
UVS JO13-2 11 5 0 6 15 24 18 -
Voorschoten '97 JO13-3 11 3 4 4 13 20 25 -
Quick Boys JO13-4 11 3 1 7 10 25 24 -
RCL JO13-3M 11 3 1 7 10 21 47 -
Katwijk JO13-3 10 1 1 8 4 10 49 -
Rijnsburgse Boys JO13-2 10 0 0 10 0 7 59 -

7e klasse 4

TeamGSGWGLVLPTVTMin
DOSR JO13-3 11 11 0 0 33 73 9 -
SJZ JO13-3 11 9 1 1 28 56 17 -
Blauw-Zwart JO13-3 11 8 1 2 25 62 26 -
Foreholte JO13-4 11 7 2 2 23 38 17 -
Ter Leede JO13-2 11 5 1 5 16 35 48 -
ASC JO13-3 11 5 0 6 15 20 31 -
Quick Boys JO13-5 11 5 0 6 15 37 49 -
Stompwijk'92 JO13-2 11 4 1 6 13 37 42 -
HVV JO13-4 10 3 0 7 9 22 35 -
SEV JO13-3 10 2 0 8 6 11 32 -
Haagse Hout JO13-3 11 2 0 9 6 14 57 -
Voorschoten '97 JO13-4 11 1 0 10 3 10 52 -

 

247 Meiden Onder 13 competitie (voorjaar)

1e klasse 1

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Quick Boys MO13-1 11 9 2 0 29 50 7 -
Nieuwkoop MO13-1 11 8 1 2 25 40 20 -
WVC MO13-1 11 6 3 2 21 39 18 -
Cabauw MO13-1 11 5 3 3 18 26 18 -
Rijnsburgse Boys MO13-1 10 5 2 3 17 30 23 -
FC Lisse MO13-1 11 5 2 4 17 28 22 -
Rijnvogels, fc MO13-1 11 5 1 5 16 24 21 -
SJC MO13-1 11 5 1 5 16 21 27 -
Voorschoten '97 MO13-1 10 4 1 5 13 37 29 -
FC Oudewater MO13-1 11 2 2 7 8 19 46 -
Floreant MO13-1 11 0 3 8 3 13 39 -
Graaf W II VAC MO13-2 11 0 1 10 1 8 65 -

2e klasse 2*

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Koudekerk MO13-1 10 7 1 2 22 18 9 -
Voorschoten '97 MO13-2 10 7 0 3 21 22 10 -
Graaf W II VAC MO13-3 10 6 2 2 20 36 12 -
Quick Boys MO13-2 10 6 1 3 19 28 12 -
RCL MO13-1 10 6 1 3 19 23 16 -
WVC MO13-2 10 6 0 4 18 23 14 -
Valken'68 MO13-1 10 5 1 4 16 30 32 -
FC Oegstgeest MO13-2 10 3 1 6 10 12 30 -
Rijnvogels, fc MO13-2 10 2 1 7 7 10 29 -
Rijnsburgse Boys MO13-2 10 1 2 7 5 17 27 -
VVSB MO13-1 10 1 0 9 3 6 34 -

2e klasse 6*

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Kethel Spaland, vv MO13-1 10 8 2 0 26 45 9 -
KMD MO13-1 10 8 0 2 24 46 9 -
Zwaluwen MO13-1 10 7 2 1 23 44 11 -
Duindorp sv MO13-1 10 6 2 2 20 31 12 -
VDL MO13-2 10 5 1 4 16 23 14 -
Die Haghe MO13-2 10 4 2 4 14 22 12 -
FC 's-Gravenzande MO13-3 10 4 0 6 12 28 32 -
GDA MO13-1 10 3 2 5 11 19 25 -
RKAVV MO13-2 10 3 0 7 9 9 60 -
DHL MO13-1 10 1 0 9 3 6 49 -
Voorschoten '97 MO13-3 10 0 1 9 1 8 48 -

 

0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

2e klasse 8

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Graaf W II VAC jo12-2 9 9 0 0 27 68 13 -
Quick Boys JO12-2 10 8 1 1 25 61 24 -
ARC JO12-3 9 6 1 2 19 37 29 -
HVV JO12-2 9 6 0 3 18 42 17 -
Voorschoten '97 JO12-1 10 5 1 4 16 32 34 -
Nootdorp JO12-1 10 4 2 4 14 26 33 -
Meerburg JO12-2G 10 4 2 4 14 42 56 -
RKDEO JO12-2 9 2 1 6 7 23 40 -
Wilhelmus JO12-2 10 1 3 6 6 28 40 -
DWO JO12-3 10 1 2 7 5 24 43 -
RKAVV JO12-2 10 0 1 9 1 20 74 -

3e klasse 2

TeamGSGWGLVLPTVTMin
DHL JO12-4 11 10 1 0 31 53 19 -
Oosterheem JO12-1 11 9 1 1 28 49 21 -
DWO JO12-4 11 8 0 3 24 74 21 -
Forum Sport JO12-3 11 7 1 3 22 55 34 -
DSO JO12-3 11 6 1 4 19 44 36 -
HVV JO12-4 11 5 3 3 18 45 18 -
DSVP JO12-1 11 5 1 5 16 37 46 -
Voorschoten '97 JO12-5 11 4 0 7 12 40 68 -
RKDEO JO12-3 11 2 1 8 7 23 50 -
SV Leidschenveen JO12-2 11 2 1 8 7 26 62 -
HBS JO12-4 11 2 0 9 6 29 50 -
Graaf W II VAC JO12-4 11 1 0 10 3 26 76 -

3e klasse 4

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Sportlust '46 JO12-3 11 10 0 1 30 102 21 -
Voorschoten '97 JO12-2 11 10 0 1 30 86 36 -
Alphia JO12-2 11 7 2 2 23 49 33 -
Woubrugge JO12-2 11 7 2 2 23 39 31 -
VVSB JO12-2 11 5 2 4 17 39 32 -
Alphense Boys JO12-3 11 5 1 5 16 35 42 -
ASC JO12-2 11 5 0 6 15 35 37 -
Foreholte JO12-4 11 4 0 7 12 26 40 -
DSO JO12-7M 11 3 1 7 10 35 42 -
FC Lisse JO12-4 10 2 1 7 7 24 62 -
RCL JO12-4G 11 2 0 9 6 44 66 -
Olympia JO12-3 10 0 1 9 1 13 85 -

3e klasse 5

TeamGSGWGLVLPTVTMin
TAC'90 JO12-1 11 10 0 1 30 60 15 -
Scheveningen JO12-2 11 8 1 2 25 62 27 -
HBS JO12-3 11 8 0 3 24 54 26 -
SVH JO12-2 11 7 1 3 22 43 27 -
DHL JO12-2 11 5 1 5 16 48 34 -
Westlandia JO12-2 10 5 0 5 15 26 28 -
DUNO JO12-1 11 5 0 6 15 42 39 -
Verburch JO12-2 11 4 0 7 12 40 63 -
HVV JO12-3 11 3 2 6 11 32 34 -
SVC'08 JO12-2 10 3 1 6 10 19 38 -
Voorschoten '97 JO12-4 11 3 0 8 9 40 69 -
Vredenburch JO12-3 9 0 0 9 0 15 81 -

3e klasse 7

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Foreholte JO12-2 11 9 1 1 28 52 24 -
Meerburg JO12-3 11 8 1 2 25 52 24 -
UVS JO12-2 11 7 2 2 23 68 45 -
RCL JO12-2G 11 7 2 2 23 42 26 -
Katwijk JO12-2 11 7 0 4 21 65 52 -
Rijnsburgse Boys JO12-3 11 5 1 5 16 48 35 -
Voorschoten '97 JO12-3 11 5 1 5 16 48 50 -
FC Lisse JO12-3 11 3 1 7 10 28 45 -
Foreholte JO12-3 11 3 0 8 9 35 50 -
FC Oegstgeest JO12-2 11 3 0 8 9 38 63 -
VVSB JO12-3 11 2 2 7 8 22 54 -
ASC JO12-3 11 1 1 9 4 25 55 -

4e klasse 6

TeamGSGWGLVLPTVTMin
SVC'08 JO12-3 11 8 2 1 26 59 22 -
Meerburg JO12-4G 11 8 1 2 25 66 28 -
Quick Boys JO12-3 11 7 2 2 23 76 36 -
Wilhelmus JO12-3 10 6 1 3 19 49 38 -
Forum Sport JO12-4 11 6 1 4 19 68 45 -
Voorschoten '97 JO12-7 11 6 1 4 19 52 39 -
HVV JO12-5 11 6 0 5 18 56 42 -
Graaf W II VAC JO12-6 10 3 2 5 11 45 44 -
DWO JO12-5 11 3 2 6 11 37 49 -
BSC '68 JO12-3 11 3 0 8 9 42 50 -
SV Leidschenveen JO12-3 11 3 0 8 9 31 62 -
Wippolder JO12-3 11 0 0 11 0 8 134 -

5e klasse 4

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Quick Boys JO12-4 11 9 1 1 28 62 26 -
Nicolaas Boys JO12-1 11 9 0 2 27 50 18 -
ARC JO12-4 11 8 1 2 25 49 17 -
Noordwijk JO12-4 11 7 1 3 22 40 29 -
RCL JO12-3 11 6 0 5 18 41 27 -
Voorschoten '97 JO12-6 11 5 1 5 16 31 21 -
Lugdunum JO12-2 11 5 0 6 15 27 48 -
DoCoS JO12-3 11 4 2 5 14 30 47 -
Valken'68 JO12-3 11 4 0 7 12 28 38 -
Altior JO12-1 11 3 0 8 9 42 66 -
Katwijk JO12-3 11 2 2 7 8 26 55 -
Alphense Boys JO12-5 11 0 0 11 0 15 49 -

 

0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Hoofdklasse E

TeamGSGWGLVLPTVTMin
SV Leidschenveen JO11-1 11 10 0 1 30 70 18 -
RKDEO JO11-1 11 10 0 1 30 67 16 -
TOGB JO11-1 11 8 1 2 25 35 19 -
Forum Sport JO11-1 11 6 1 4 19 44 34 -
Graaf W II VAC JO11-1 11 6 0 5 18 41 32 -
Voorschoten '97 JO11-1 11 5 2 4 17 41 30 -
Oosterheem JO11-1 11 5 2 4 17 31 28 -
Quick Boys JO11-2 11 5 0 6 15 38 47 -
Rijnvogels, fc JO11-1 11 3 1 7 10 22 39 -
Wilhelmus JO11-2 11 3 0 8 9 22 42 -
Oliveo JO11-1 11 0 2 9 2 18 63 -
Katwijk JO11-2 11 0 1 10 1 24 85 -

1e klasse 2

TeamGSGWGLVLPTVTMin
VVSB JO11-1 11 10 0 1 30 102 16 -
DoCoS JO11-1 11 9 0 2 27 68 21 -
Alphense Boys JO11-2 11 8 1 2 25 75 30 -
Meerburg JO11-1 11 8 0 3 24 43 34 -
FC Oegstgeest JO11-1 11 5 2 4 17 41 41 -
Voorschoten '97 JO11-2 11 5 0 6 15 41 63 -
Koudekerk JO11-1 11 4 1 6 13 39 52 -
Foreholte JO11-2 11 4 0 7 12 32 63 -
Alphia JO11-1 11 3 2 6 11 29 53 -
Kagia JO11-1 11 3 0 8 9 44 53 -
UVS JO11-2 11 2 0 9 6 26 64 -
RCL JO11-2 11 2 0 9 6 32 82 -

1e klasse 4

TeamGSGWGLVLPTVTMin
RKAVV JO11-1 11 10 0 1 30 69 25 -
DSO JO11-2 11 9 0 2 27 66 22 -
Laakkwartier JO11-1 11 8 1 2 25 67 55 -
SVC'08 JO11-1 11 8 0 3 24 79 44 -
Blauw-Zwart JO11-1 11 7 0 4 21 61 37 -
Forum Sport JO11-2 11 5 0 6 15 51 48 -
Voorschoten '97 JO11-3 11 4 0 7 12 40 59 -
Graaf W II VAC JO11-2 11 3 1 7 10 41 59 -
Quick JO11-2 11 3 0 8 9 37 54 -
HVV JO11-2 11 3 0 8 9 42 68 -
Meerburg JO11-2G 11 3 0 8 9 38 66 -
VUC JO11-1 11 2 0 9 6 39 93 -

4e klasse 4

TeamGSGWGLVLPTVTMin
SJZ JO11-1 10 10 0 0 30 78 4 -
Roodenburg JO11-2 10 6 3 1 21 48 23 -
Koudekerk JO11-2G 10 6 1 3 19 48 21 -
ROAC JO11-1 10 6 1 3 19 40 19 -
Ter Leede JO11-2 10 6 0 4 18 49 31 -
Katwijk JO11-3 10 5 0 5 15 60 56 -
SJC JO11-2 10 3 1 6 10 35 30 -
BSC '68 JO11-2 9 3 0 6 9 20 39 -
Voorschoten '97 JO11-5 10 3 0 7 9 24 42 -
Altior JO11-1 10 2 0 8 6 16 85 -
Quick Boys JO11-5 9 1 0 8 3 10 78 -

6e klasse 1

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Foreholte JO11-3 11 11 0 0 33 100 19 -
Alphen JO11-4 11 8 0 3 24 60 44 -
Rijnsburgse Boys JO11-5 11 7 1 3 22 41 38 -
Voorschoten '97 JO11-6 11 7 0 4 21 77 39 -
HVV JO11-6 11 7 0 4 21 69 35 -
Teylingen JO11-1 11 6 0 5 18 63 56 -
Stompwijk'92 JO11-3 10 5 0 5 15 45 34 -
Blauw-Zwart JO11-4 10 4 0 6 12 40 70 -
SVC'08 JO11-3 11 4 0 7 12 41 48 -
Rijnvogels, fc JO11-3 11 2 1 8 7 40 72 -
Meerburg JO11-7 11 2 0 9 6 29 102 -
SJC JO11-3 11 1 0 10 3 18 66 -

7e klasse 09

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Quick Boys JO11-7 11 10 0 1 30 72 30 -
DoCoS JO11-4G 11 9 1 1 28 39 19 -
Voorschoten '97 JO11-7 11 8 0 3 24 53 23 -
Katwijk JO11-4 11 6 1 4 19 44 34 -
FC Lisse JO11-4 11 6 0 5 18 42 35 -
Blauw-Zwart JO11-3 11 6 0 5 18 37 34 -
VVSB JO11-3 11 6 0 5 18 28 30 -
ASC JO11-4 11 5 1 5 16 40 38 -
Noordwijk JO11-5 11 2 1 8 7 29 53 -
Valken'68 JO11-2 11 2 1 8 7 33 64 -
RCL JO11-4G 11 1 3 7 6 29 48 -
UVS JO11-5 11 0 2 9 2 24 62 -

 

254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar)

1e klasse 1

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Graaf W II VAC MO11-1 11 8 1 2 25 58 32 -
Voorschoten '97 MO11-1 11 7 2 2 23 35 17 -
Meerburg MO11-1 11 7 1 3 22 58 24 -
Katwijk MO11-2 11 7 1 3 22 50 29 -
ARC MO11-1 11 6 2 3 20 57 23 -
FC Oudewater MO11-1 11 5 3 3 18 27 26 -
FC Lisse MO11-2 11 5 2 4 17 25 23 -
WVC MO11-1 11 5 1 5 16 36 42 -
Warmunda, sv MO11-1 11 2 2 7 8 24 56 -
RKAVV MO11-1 11 2 1 8 7 20 70 -
Rohda '76 MO11-1 11 2 0 9 6 28 48 -
FC Oegstgeest MO11-2 11 2 0 9 6 22 50 -

2e klasse 1

TeamGSGWGLVLPTVTMin
DSO MO11-1 11 10 0 1 30 68 19 -
Quick Boys MO11-3 11 8 2 1 26 47 15 -
BSC '68 MO11-1 11 8 0 3 24 50 38 -
Blauw-Zwart MO11-1 11 7 2 2 23 41 20 -
Graaf W II VAC MO11-3 11 5 4 2 19 54 28 -
FC Lisse MO11-1 11 6 1 4 19 42 35 -
Rijnvogels, fc MO11-2 11 5 0 6 15 37 39 -
Katwijk MO11-3 11 4 1 6 13 37 45 -
Voorschoten '97 MO11-2 11 3 0 8 9 34 41 -
Forum Sport MO11-2 11 2 0 9 6 19 47 -
Rijnsburgse Boys MO11-1 11 1 1 9 4 9 49 -
S.V. Kickers'69 MO11-1 11 1 1 9 4 14 76 -

2e klasse 2*

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Graaf W II VAC MO11-2 12 11 1 0 34 93 16 -
DSO MO11-2 11 9 1 1 28 68 29 -
Alphense Boys MO11-1 12 8 1 3 25 66 46 -
SJZ MO11-1 12 7 2 3 23 37 25 -
VVSB MO11-1 12 6 3 3 21 57 32 -
Altior MO11-1 12 7 0 5 21 56 35 -
Blauw-Zwart MO11-2 12 5 1 6 16 27 28 -
FC Oegstgeest MO11-3 11 5 0 6 15 35 41 -
Quick Boys MO11-2 12 4 0 8 12 37 57 -
SVC'08 MO11-1 11 3 1 7 10 27 48 -
Foreholte MO11-1 10 2 0 8 6 23 63 -
Voorschoten '97 MO11-3 12 2 0 10 6 11 62 -
LYRA MO11-1 11 1 0 10 3 22 77 -

 

0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Hoofdklasse A

TeamGSGWGLVLPTVTMin
VUC JO10-1 11 7 3 1 24 66 39 -
TOGB JO10-1 11 7 1 3 22 73 54 -
Smitshoek JO10-1 11 7 0 4 21 68 48 -
DWO JO10-1 11 5 3 3 18 66 55 -
Charlois, sv JO10-1 11 5 2 4 17 51 42 -
Forum Sport JO10-1 11 5 2 4 17 72 67 -
Sparta (AV) JO10-1 11 5 1 5 16 51 55 -
Voorschoten '97 JO10-1 11 4 3 4 15 57 44 -
Rijnsburgse Boys JO10-1 11 3 4 4 13 51 56 -
Nootdorp JO10-1 11 4 0 7 12 48 58 -
VOC JO10-1 11 2 2 7 8 62 91 -
FC Oegstgeest JO10-1 11 1 1 9 4 40 96 -

1e klasse 6

TeamGSGWGLVLPTVTMin
SJC JO10-1 10 10 0 0 30 93 35 -
Katwijk JO10-1 10 8 0 2 24 83 44 -
Rijnvogels, fc JO10-1 10 6 2 2 20 95 48 -
HVV JO10-2 10 6 1 3 19 74 58 -
RKAVV JO10-2 10 6 0 4 18 57 61 -
VUC JO10-2 10 5 0 5 15 56 50 -
Voorschoten '97 JO10-2 10 3 1 6 10 54 70 -
DoCoS JO10-1 9 3 0 6 9 34 47 -
Wassenaar, s.v. JO10-1 10 3 0 7 9 48 83 -
Graaf W II VAC JO10-2 8 1 0 7 3 42 84 -
Noordwijk JO10-2 9 0 0 9 0 22 78 -

2e klasse 02

TeamGSGWGLVLPTVTMin
VEP JO10-1 11 11 0 0 33 116 45 -
Quick Boys JO10-1 11 10 0 1 30 117 57 -
Valken'68 JO10-1 11 8 0 3 24 97 54 -
DSO JO10-3 11 8 0 3 24 82 54 -
DWO JO10-4 11 7 1 3 22 97 70 -
RCL JO10-3 11 5 1 5 16 74 70 -
Rijnvogels, fc JO10-2 11 4 0 7 12 67 79 -
BSC '68 JO10-2 11 4 0 7 12 60 88 -
Meerburg JO10-3G 11 3 0 8 9 55 82 -
Voorschoten '97 JO10-8 11 3 0 8 9 48 106 -
Hazerswoudse Boys JO10-2 11 2 0 9 6 48 93 -
ARC JO10-3 11 0 0 11 0 55 118 -

3e klasse 03

TeamGSGWGLVLPTVTMin
HVV JO10-4 11 9 1 1 28 89 44 -
Vredenburch JO10-1 10 9 0 1 27 96 25 -
SVC'08 JO10-3 11 7 1 3 22 71 50 -
Wilhelmus JO10-4 11 6 3 2 21 79 41 -
ASC JO10-3 11 6 1 4 19 72 51 -
RKDEO JO10-4 11 5 2 4 17 72 59 -
Graaf W II VAC JO10-4 11 5 1 5 16 54 65 -
SV Leidschenveen JO10-4 11 3 3 5 12 43 69 -
DSO JO10-4 11 3 1 7 10 48 70 -
Voorschoten '97 JO10-4 10 2 1 7 7 33 58 -
SEV JO10-2 11 2 0 9 6 42 97 -
DWO JO10-3 11 1 0 10 3 34 104 -

3e klasse 07

TeamGSGWGLVLPTVTMin
FC Oegstgeest JO10-2 11 11 0 0 33 169 37 -
Meerburg JO10-4G 11 8 2 1 26 86 60 -
DoCoS JO10-3 11 7 1 3 22 78 67 -
Voorschoten '97 JO10-5 11 7 1 3 22 63 52 -
UVS JO10-3 11 7 0 4 21 104 52 -
Sporting Leiden JO10-1 11 6 0 5 18 59 53 -
RCL JO10-5 11 3 3 5 12 55 77 -
MMO JO10-1 11 3 0 8 9 52 75 -
DOSR JO10-1 11 3 0 8 9 31 69 -
FC Lisse JO10-5 11 2 1 8 7 39 84 -
Koudekerk JO10-1 11 2 1 8 7 34 89 -
ASC JO10-5 11 1 3 7 6 29 84 -

3e klasse 09

TeamGSGWGLVLPTVTMin
FC Lisse JO10-3 11 10 1 0 31 121 27 -
Voorschoten '97 JO10-3 11 9 0 2 27 105 50 -
VVSB JO10-3 11 8 0 3 24 90 60 -
Rijnsburgse Boys JO10-3 11 7 1 3 22 66 42 -
Kagia JO10-1 11 6 1 4 19 76 72 -
Blauw-Zwart JO10-2 11 5 1 5 16 62 58 -
Hillegom sv JO10-5 11 3 3 5 12 59 64 -
Noordwijk JO10-3 11 3 2 6 11 57 74 -
Katwijk JO10-3 11 2 2 7 8 49 97 -
Ter Leede JO10-3 11 2 1 8 7 51 99 -
Teylingen JO10-1 11 2 1 8 7 39 102 -
Quick Boys JO10-3 11 1 3 7 6 47 77 -

3e klasse 10

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Rotterdam United JO10-1 10 10 0 0 30 125 29 -
GHVV'13 JO10-1G 10 8 0 2 24 103 45 -
Maense, FC JO10-3 11 7 2 2 23 100 43 -
Zestienhoven JO10-3 11 7 2 2 23 82 50 -
VFC JO10-3 11 7 1 3 22 102 61 -
Alexandria'66 JO10-5 11 6 1 4 19 65 83 -
XerxesDZB JO10-3 10 3 2 5 11 59 76 -
Blijdorp JO10-3 11 3 0 8 9 77 124 -
Kethel Spaland, vv JO10-4 11 3 0 8 9 57 122 -
TOGB JO10-8 11 2 1 8 7 61 122 -
FC 's-Gravenzande JO10-9 11 2 0 9 6 68 99 -
HBSS JO10-2 10 1 1 8 4 51 96 -

4e klasse 03

TeamGSGWGLVLPTVTMin
FC Oegstgeest JO10-3 11 9 1 1 28 119 52 -
Foreholte JO10-4G 11 9 1 1 28 96 63 -
ROAC JO10-2G 11 6 2 3 20 72 69 -
Valken'68 JO10-2 10 6 1 3 19 84 48 -
Meerburg JO10-5G 11 6 1 4 19 82 61 -
ARC JO10-8 11 5 1 5 16 79 74 -
Lugdunum JO10-1 11 5 1 5 16 72 93 -
UVS JO10-4 11 3 3 5 12 65 89 -
RCL JO10-6 11 3 1 7 10 83 92 -
Woubrugge JO10-4 11 3 1 7 10 48 82 -
Quick Boys JO10-6 11 2 3 6 9 68 83 -
Voorschoten '97 JO10-6 10 0 0 10 0 41 103 -

4e klasse 09

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Rijnvogels, fc JO10-3 11 11 0 0 33 125 50 -
Wassenaar, s.v. JO10-2 11 8 1 2 25 67 39 -
VVSB JO10-4 11 8 0 3 24 73 49 -
DoCoS JO10-4 11 7 1 3 22 66 49 -
Foreholte JO10-3 11 7 1 3 22 72 65 -
Voorschoten '97 JO10-7 11 4 2 5 14 40 43 -
Valken'68 JO10-3 10 3 3 4 12 61 47 -
Quick Boys JO10-5 9 3 1 5 10 25 37 -
Blauw-Zwart JO10-3 11 3 1 7 10 49 57 -
ARC JO10-6 10 2 1 7 7 51 93 -
FC Oegstgeest JO10-6 11 2 1 8 7 39 75 -
Katwijk JO10-5 11 0 0 11 0 44 108 -

 

0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Hoofdklasse E

TeamGSGWGLVLPTVTMin
SJC JO9-1 11 10 0 1 30 96 33 -
Quick Boys JO9-1 11 9 0 2 27 123 36 -
Voorschoten '97 JO9-1 11 8 1 2 25 81 32 -
UVS JO9-1 11 7 1 3 22 74 41 -
Ter Leede JO9-1 11 7 0 4 21 59 53 -
RCL JO9-1 11 6 0 5 18 67 76 -
Katwijk JO9-1 11 5 2 4 17 81 65 -
FC Lisse JO9-1 11 5 0 6 15 55 69 -
Meerburg JO9-1 11 2 1 8 7 34 97 -
Noordwijk JO9-1 11 2 0 9 6 43 95 -
ASC JO9-1 11 1 1 9 4 35 79 -
Valken'68 JO9-1 11 1 0 10 3 28 100 -

1e klasse 1

TeamGSGWGLVLPTVTMin
RKAVV JO9-1 11 8 1 2 25 65 46 -
Sparta (AV) JO9-1 9 8 0 1 24 100 37 -
Berkel JO9-1 11 7 1 3 22 68 44 -
Forum Sport JO9-1 11 6 1 4 19 72 41 -
Concordia JO9-2 11 5 2 4 17 57 50 -
Wilhelmus JO9-2 11 5 2 4 17 50 61 -
Wippolder JO9-1 11 5 0 6 15 45 54 -
RKDEO JO9-2 11 4 0 7 12 58 81 -
Voorschoten '97 JO9-2 10 3 2 5 11 43 50 -
Oliveo JO9-1 11 3 2 6 11 52 71 -
HVV JO9-3 11 2 1 8 7 41 71 -
Nootdorp JO9-2 10 2 0 8 6 35 80 -

4e klasse 6

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Rijnsburgse Boys JO9-4 11 8 1 2 25 74 45 -
Voorschoten '97 JO9-3 11 7 1 3 22 95 54 -
VVSB JO9-2 11 7 0 4 21 74 57 -
HVV JO9-7 11 6 3 2 21 52 45 -
Ter Leede JO9-2 10 6 2 2 20 45 38 -
Roodenburg JO9-1 11 6 2 3 20 58 36 -
Foreholte JO9-3 11 6 1 4 19 64 40 -
UVS JO9-3 11 6 0 5 18 44 38 -
Meerburg JO9-4 11 3 2 6 11 54 66 -
ASC JO9-3 11 2 0 9 6 42 74 -
Noordwijk JO9-3 10 1 0 9 3 29 94 -
Kagia JO9-1G 11 1 0 10 3 45 89 -

5e klasse 03

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Quick Boys JO9-4 11 10 0 1 30 86 27 -
Rijnsburgse Boys JO9-6 11 9 1 1 28 61 30 -
Blauw-Zwart JO9-4 11 8 0 3 24 85 54 -
Van Nispen JO9-1 11 7 0 4 21 70 53 -
Katwijk JO9-3 11 7 0 4 21 87 71 -
Stompwijk'92 JO9-3 11 5 1 5 16 63 56 -
UVS JO9-4 11 5 1 5 16 62 66 -
Voorschoten '97 JO9-5 11 4 0 7 12 46 64 -
Meerburg JO9-8G 11 3 1 7 10 66 80 -
Graaf W II VAC JO9-4 11 2 3 6 9 42 57 -
FC Lisse JO9-3 11 2 1 8 7 53 89 -
RCL, JO9-8G 11 0 0 11 0 29 103 -

6e klasse 05

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Blauw-Zwart JO9-3 9 8 1 0 25 71 22 -
Zoetermeer, fc JO9-4 11 8 1 2 25 80 38 -
Wilhelmus JO9-7 10 8 0 2 24 64 36 -
SJZ JO9-3 11 6 1 4 19 58 56 -
Voorschoten '97 JO9-4 11 6 0 5 18 49 54 -
RKDEO JO9-8 10 5 2 3 17 76 39 -
FC Oegstgeest JO9-5 9 5 0 4 15 60 27 -
Meerburg JO9-3G 11 4 1 6 13 60 57 -
Nootdorp JO9-5 11 3 2 6 11 43 73 -
SVC'08 JO9-3 11 2 1 8 7 63 97 -
VUC JO9-3G 11 1 3 7 6 37 60 -
FC Oegstgeest JO9-8 11 1 0 10 3 28 130 -

 

0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Hoofdklasse 08

TeamGSGWGLVLPTVTMin
FC Oegstgeest JO8-1 7 7 0 0 21 46 12 -
Ter Leede JO8-1 6 4 0 2 12 26 19 -
Voorschoten '97 JO8-1 8 4 0 4 12 30 32 -
Warmunda, sv JO8-1 7 3 0 4 9 33 34 -
VVSB JO8-1 8 0 0 8 0 18 56 -

2e klasse 6

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Noordwijk JO8-1 9 9 0 0 27 77 15 -
RCL JO8-2 10 8 0 2 24 77 38 -
Meerburg JO8-2G 11 7 1 3 22 62 42 -
Nootdorp JO8-2 10 6 0 4 18 57 51 -
SVC'08 JO8-2 8 5 0 3 15 44 33 -
Voorschoten '97 JO8-3 11 5 0 6 15 43 61 -
Meerburg JO8-7 8 4 0 4 12 37 43 -
Wilhelmus JO8-4 8 3 2 3 11 38 33 -
DWO JO8-2 9 3 0 6 9 32 65 -
Wilhelmus JO8-3 11 3 0 8 9 47 62 -
Lugdunum JO8-1 10 1 1 8 4 36 69 -
RKDEO JO8-3 9 1 0 8 3 27 65 -

3e klasse 03

TeamGSGWGLVLPTVTMin
VELO JO8-4 10 10 0 0 30 135 20 -
RKDEO JO8-4 10 9 0 1 27 78 40 -
HVV JO8-6 8 6 0 2 18 77 23 -
DSO JO8-5 10 5 0 5 15 51 77 -
RKAVV JO8-2 10 4 0 6 12 49 54 -
Voorschoten '97 JO8-5 10 4 0 6 12 59 70 -
SV Leidschenveen JO8-4 10 3 2 5 11 51 71 -
SV Leidschenveen JO8-3 7 3 1 3 10 44 42 -
LYRA JO8-3 7 2 0 5 6 24 47 -
Wilhelmus JO8-5 10 1 1 8 4 23 111 -
Nootdorp JO8-4 8 1 0 7 3 39 75 -

3e klasse 04

TeamGSGWGLVLPTVTMin
FC Oegstgeest JO8-2 10 9 0 1 27 95 38 -
Graaf W II VAC JO8-3 9 8 1 0 25 53 19 -
DoCoS JO8-3 10 6 3 1 21 45 41 -
Voorschoten '97 JO8-4 10 5 2 3 17 50 43 -
Wassenaar, s.v. JO8-1 11 5 1 5 16 65 50 -
Valken'68 JO8-2 11 4 3 4 15 78 62 -
Rijnsburgse Boys JO8-5 10 3 4 3 13 38 36 -
RCL JO8-4 11 4 1 6 13 45 59 -
Roodenburg jo8-1 10 3 2 5 11 20 26 -
UVS JO8-4 10 2 0 8 6 40 72 -
Meerburg JO8-4G 11 1 1 9 4 43 86 -
Valken'68 JO8-5 5 0 0 5 0 12 52 -

3e klasse 05

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Rijnsburgse Boys JO8-2 11 10 1 0 31 95 28 -
Voorschoten '97 JO8-2 11 8 1 2 25 80 35 -
RCL JO8-3 11 7 1 3 22 79 52 -
Katwijk JO8-4 11 7 0 4 21 89 44 -
ASC JO8-2 10 5 1 4 16 54 39 -
FC Lisse JO8-4 11 5 1 5 16 59 58 -
Ter Leede JO8-4 9 4 3 2 15 45 46 -
Noordwijk JO8-2 11 5 0 6 15 42 65 -
Rijnvogels, fc JO8-1 11 4 1 6 13 59 63 -
Quick Boys JO8-6 11 2 1 8 7 39 89 -
DoCoS JO8-2 10 2 0 8 6 33 76 -
Foreholte JO8-4G 11 0 0 11 0 23 102 -

 

0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

1e klasse 06

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Voorschoten '97 JO7-1 10 6 3 1 21 187 97 -
ROAC JO7-1 10 1 8 1 11 31 29 -
SVC'08 JO7-1 10 1 8 1 11 23 30 -
DoCoS JO7-1 10 1 7 2 10 43 70 -
ROAC JO7-2 10 0 9 1 9 34 46 -
Altior JO7-1 10 1 5 4 8 24 70 -

2e klasse 1

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Voorschoten '97 JO7-2 11 10 1 0 31 243 112 -
SV Leidschenveen JO7-3 12 8 0 4 24 164 116 -
BSC '68 JO7-2 11 7 2 2 23 167 70 -
BVCB JO7-3 11 4 4 3 16 70 65 -
BVCB JO7-4 8 2 3 3 9 78 132 -
Nootdorp JO7-1 10 2 1 7 7 116 143 -
Wilhelmus JO7-3 11 1 2 8 5 87 209 -
Groeneweg JO7-1 10 1 1 8 4 52 130 -

2e klasse 2

TeamGSGWGLVLPTVTMin
Voorschoten '97 JO7-3 9 9 0 0 27 290 60 -
Wilhelmus JO7-4 10 5 3 2 18 183 111 -
SV Leidschenveen JO7-4 10 3 3 4 12 165 235 -
RKAVV JO7-2 11 3 1 7 10 169 206 -
RVC Celeritas JO7-1 4 2 2 0 8 63 37 -
GSC ESDO JO7-2 7 1 5 1 8 131 135 -
SV Leidschenveen JO7-5 9 0 0 9 0 59 276 -

© 2020-2021 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.