het was een super gezellige Super Sunday

een geslaagde Super Sunday 

 

Om 10.45 uur trapte onze eigen teams eerst af , Onze Zondag 2 speelde kraker tegen Laakwartier om de koppositie te verstevigen. Uitslag mooie 3-1 overwinning! . Zondag 35+ wacht nog steeds op hun eerste overwinning maar komen steeds dichterbij helaas een 3-5 nederlaag tegen DoCos. 

 
Na afloop van de wedstrijden liep de kantine langzaam vol, want om 14.30 stond de klassieker op het programma. De keuken was ook nu weer geopend voor lekker hapjes en de kantinevrijwillgers waren dan ook druk bezig met het opnemen van de bestellingen 
supersunday1
Rond 14.30 uur zat iedereen, van jong tot oud, klaar voor klassieker en het was echt lekker druk! Een spannende wedstrijd en gezelligheid zorgde ervoor dat de eerste editie van de Super Sunday geslaagd is.
 
Dank aan alle vrijwillgers die dit mogelijk hebben gemaakt en natuurlijk alle mensen die op zondag langsgekomen zijn! 
 
Houd de website en andere socials in de gaten! De super sunday was leuk maar we gaan nog veel meer leuke activiteiten op de zondag organiseren. Blijf ook op zondag naar de club komen om onze teams te supporten en / of zelf lekker potje mee te voetballen. 
 
Heb je zelf nou ideeën of wil je komen helpen op de club of je wilt voetballen op zondag mailen kan naar senioren@voorschoten97.nl  
 
Met sportieve groet, 
 
 
Stef Hendriks
Bestuurslid senioren 
Senioren@voorschoten97.nl 
De Voorschotenloop

 

© 2024-2025 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.