Oliebollentoermooi 2026 op 3 januari
Afgelopen zaterdag was het de 38ste keer dat Voorschoten '97 het welbekende Verhoog's oliebollentoernooi organiseerde.
Maar liefst 23 teams hadden zich dit jaar ingeschreven. Een toernooi, waarbij meedoen belangrijker is dan winnen. Dit bleek ook uit de gemoedelijke sfeer tijdens de wedstrijden, die gespeeld werden zonder scheidsrechter.
Met 4 of 5 teams per poule werden de wedstrijden afgewerkt.
Alvast voor in de agenda: Verhoog's oliebollentoernooi 2026 op zaterdag 3 januari, hopelijk met nog meer inschrijvingen!
Namens het bestuur en senioren activiteitencommisie gaat onze dank uit naar iedereen die gezellig heeft meegedaan !!
Ook grote dank naar veteranen van Voorschoten '97 en de senioren activiteitencommisie , na oprichting van deze commisie hebben aantal enthousiaste vrijwillgers zich opgegeven en dit medemogelijk gemaakt dit belooft veel moois voor in de toekomst!
Iedereen nogmaals een gezond en sportief 2025 gewenst.
Stef Hendriks
Bestuurslid senioren