« jul 2020 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Hoofdmenu

Trainingsschema

Trainingsschema met ingang van seizoen 2020-2021

Dag Team Start Einde Veld
maandag BSO 15:30 17:45 1b
maandag JO8-1 +2 16:45 17:45 2a
maandag JO9-1 + 2 16:45 17:45 2b
maandag JO10 1 + 2 16:45 17:45 1a
maandag   16:45 17:45 3a
maandag   16:45 17:45 3b
maandag   16:45 17:45 4a
maandag   16:45 17:45 4b
maandag   16:45 17:45 5a
maandag   16:45 17:45 5b
maandag   16:45 17:45 6a
maandag   16:45 17:45 6b
maandag JO12-1 17:45 18:45 1a 
maandag JO12-2 17:45 18:45 1b
maandag optioneel kwart veld  17:45 18:45 1b
maandag JO11-1 17:45 18:45 2a 
maandag JO11-2 17:45 18:45 2b
maandag optioneel kwart veld  17:45 18:45 2b
maandag JO13-1 17:45 19:00 3a
maandag JO14-1 17:45 19:00 3b
maandag MO17-2 17:45 19:00 4a
maandag MO15-3 17:45 19:00 4b
maandag MO11-1 + 2 + 3 / MO9-1 + 2 18:00 19:00 5a
maandag MO11-1 + 2 + 3 / MO9-1 + 2 18:00 19:00 5b
maandag MO15-1  18:00 19:00 6a 
maandag MO15-2 18:00 19:00 6b
maandag JO19-1 18:45 20:00 1a 
maandag JO19-2 18:45 20:00 1b
maandag JO17-1 18:45 20:00 2a 
maandag JO17-2 18:45 20:00 2b
maandag JO15-1 19:00 20:00 3a
maandag JO15-2 19:00 20:00 3b
maandag   19:00 20:00 4a
maandag O17-4 19:00 20:00 4b
maandag JO16-1 19:00 20:15 5a
maandag JO16-2 19:00 20:15 5b
maandag MO17-1 19:00 20:00 6a 
maandag   19:00 20:00 6b
maandag Keepers za. + 016-019 selectie 20:00 21:30 1a 
maandag Zaterdag selectie 20:00 21:30 1b
maandag Zaterdag selectie 20:00 21:30 2a 
maandag Zaterdag selectie 20:00 21:30 2b
maandag   20:00 21:00 3a
maandag   20:00 21:00 3b
maandag   20:00 21:00 4a
maandag   20:00 21:00 4b
maandag Zaterdag 6  20:00 21:30 5a
maandag MO19-1 20:00 21:00 5b
maandag Vrouwen zaterdag 1 20:00 21:30 6a 
maandag JO19-3 20:00 21:30 6b
dinsdag Walking Football 14:00 15:00 2
dinsdag BSO 15:30 17:00 1b
dinsdag JO9-7 17:00 18:00 1a 
dinsdag   17:00 18:00 1b
dinsdag   17:00 18:00 2a 
dinsdag   17:00 18:00 2b
dinsdag   17:00 18:00 3a
dinsdag   17:00 18:00 3b
dinsdag Atletiek 17:00 18:00 4a
dinsdag Atletiek 17:00 18:00 4b
dinsdag   17:00 18:00 5a
dinsdag   17:00 18:00 5b
dinsdag   17:00 18:00 6a 
dinsdag   17:00 18:00 6b
dinsdag JO14-1 18:00 19:00 1a 
dinsdag JO14-2 18:00 19:00 1b
dinsdag JO14-3 18:00 19:00 2a 
dinsdag JO14-4 18:00 19:00 2b
dinsdag JO19-1 18:00 19:00 3a
dinsdag JO15-1 18:00 19:00 3b
dinsdag Atletiek 18:00 19:00 4a
dinsdag Atletiek 18:00 19:00 4b
dinsdag JO13-4 18:00 19:00 5a
dinsdag   18:00 19:00 5b
dinsdag JO13-1 18:00 19:15 6a 
dinsdag JO13-2 18:00 19:15 6b
dinsdag Zaterdag selectie 19:15 20:00 1a 
dinsdag Zaterdag selectie 19:15 20:00 1b
dinsdag Zaterdag selectie  19:15 20:00 2a 
dinsdag Zondag selectie keepers 19:15 20:15 2b
dinsdag JO17-1 19:00 20:15 3a
dinsdag   19:00 20:15 3b
dinsdag Atletiek 19:00 20:00 4a
dinsdag Atletiek 19:00 20:00 4b
dinsdag JO19-4 19:00 20:00 5a
dinsdag MO15-4 19:00 20:00 5b
dinsdag JO17-3 19:15 20:15 6a 
dinsdag JO17-5 19:15 20:15 6b
dinsdag Zaterdag selectie 20:00 21:00 1a 
dinsdag Zaterdag selectie 20:00 21:00 1b
dinsdag Zaterdag selectie 20:00 21:00 2a 
dinsdag zaterdag 3/4  20:15 21:00 2b
dinsdag Zaterdag 14  20:00 21:00 3a
dinsdag Zaterdag 15 20:00 21:00 3b
dinsdag Zaterdag 3 /4 20:00 21:00 4a
dinsdag Zaterdag 8 20:00 21:00 4b
dinsdag Zaterdag 10 20:15 21:00 5a
dinsdag Vrouwen Zondag 1 20:15 21:00 5b
dinsdag Zondag selectie 20:15 21:00 6a 
dinsdag Zondag selectie 20:15 21:00 6b
dinsdag Zaterdag selectie 21:00 21:30 1a 
dinsdag Zaterdag selectie 21:00 21:30 1b
dinsdag Zaterdag selectie 21:00 21:30 2a 
dinsdag zaterdag 3/4  21:00 21:30 2b
dinsdag   21:00 22:00 3a
dinsdag   21:00 22:00 3b
dinsdag   21:00 22:00 4a
dinsdag Zaterdag 8 21:00 22:00 4b
dinsdag Zaterdag 10 21:00 21:30 5a
dinsdag Vrouwen Zondag 1 21:00 21:30 5b
dinsdag Zondag selectie 21:00 21:45 6a 
dinsdag Zondag selectie 21:00 21:45 6b
woensdag Circuit Mini's + 07 13:30 14:15 1a 
woensdag Circuit Mini's + 07 13:30 14:15 1b
woensdag Circuit 08 + 09 14:15 15:00 1a 
woensdag Circuit 08 + 09 14:15 15:00 1b
woensdag Circuit  010 + 011 15:00 16:00 1a 
woensdag Circuit  010 + 011 15:00 16:00 1b
woensdag Circuit 012 + 013 16:00 17:00 1a 
woensdag Circuit 012 + 013 16:00 17:00 1b
woensdag Da Vinci College 12:00 16:00 2a 
woensdag Da Vinci College 12:00 16:00 2b
woensdag   13:30 16:45 3a
woensdag   13:30 16:45 3b
woensdag BSO 14:30 17:00 4a
woensdag   13:30 16:45 4b
woensdag   13:30 16:45 5a
woensdag   13:30 16:45 5b
woensdag   13:30 16:45 6a 
woensdag   13:30 16:45 6b
woensdag Keeperstraining 08 - 012 17:00 18:00 1a 
woensdag   17:00 18:00 1b
woensdag   17:00 18:00 2a 
woensdag   17:00 18:00 2b
woensdag   17:00 18:00 3a
woensdag   17:00 18:00 3b
woensdag   17:00 18:00 4a
woensdag   17:00 18:00 4b
woensdag   17:00 18:00 5a
woensdag   17:00 18:00 5b
woensdag   17:00 18:00 6a 
woensdag   17:00 18:00 6b
woensdag Keeperstraining 08 - 012 18:00 19:00 1a 
woensdag MO17-1 18:00 19:00 1b
woensdag JO15-3 18:00 19:00 2a 
woensdag JO15-4 18:00 19:00 2b
woensdag   18:00 19:00 3a
woensdag   18:00 19:00 3b
woensdag   18:00 19:00 4a
woensdag   18:00 19:00 4b
woensdag JO13-5 18:00 19:00 5a
woensdag JO13-3 18:00 19:00 5b
woensdag Keeperstraining 012 - 016 18:00 19:00 6a 
woensdag   18:00 19:00 6b
woensdag MO19-1 19:00 20:15 1a 
woensdag JO17-4 19:00 20:15 1b
woensdag 016-2 19:00 20:00 2a 
woensdag 016-3 19:00 20:00 2b
woensdag 016-1 19:00 20:15 3a
woensdag 017-2 19:00 20:00 3b
woensdag Atletiek 19:00 20:00 4a
woensdag Atletiek 19:00 20:00 4b
woensdag 016-4 19:00 20:00 5a
woensdag MO17-2 19:00 20:00 5b
woensdag JO19-2 19:00 20:15 6a 
woensdag JO19-3 19:00 20:15 6b
woensdag Zaterdag 11 20:15 21:00 1a 
woensdag Zaterdag 35+ 1/2 20:15 21:00 1b
woensdag Zaterdag 5 20:00 21:00 2a 
woensdag Zaterdag 9 20:00 21:00 2b
woensdag Zaterdag 7 20:00 21:00 3a
woensdag   20:00 21:00 3b
woensdag Atletiek 20:00 21:00 4a
woensdag Atletiek 20:00 21:00 4b
woensdag Zaterdag 12 20:00 21:00 5a
woensdag Zaterdag 13 20:00 21:00 5b
woensdag Zondag 35+1 / Groep Ome Cor  20:15 21:00 6a 
woensdag Vrouwen Zaterdag 1 20:15 21:00 6b
woensdag Zaterdag 11 21:00 21:30 1a 
woensdag Zaterdag 35+ 1/2 21:00 21:30 1b
woensdag Zaterdag 5 21:00 21:30 2a 
woensdag Zaterdag 9 21:00 21:30 2b
woensdag Zaterdag 7 21:00 22:00 3a
woensdag   21:00 22:00 3b
woensdag Atletiek 21:00 22:00 4a
woensdag Atletiek 21:00 22:00 4b
woensdag Zaterdag 12 21:00 21:30 5a
woensdag Zaterdag 13 21:00 21:30 5b
woensdag Zondag 35+1 / Groep Ome Cor  21:00 21:30 6a 
woensdag Vrouwen Zaterdag 1 21:00 21:30 6b
donderdag BSO 15:30 17:00 1b
donderdag JO9-4 15:45 16:45 1a 
donderdag JO8-1 +2 16:45 17:45 2a
donderdag JO9-1 + 2 16:45 17:45 2b
donderdag JO10 -1 + 2 16:45 17:45 1a
donderdag   17:00 18:00 3a
donderdag   17:00 18:00 3b
donderdag Atletiek 17:00 18:00 4a
donderdag Atletiek 17:00 18:00 4b
donderdag   17:00 18:00 5a
donderdag   17:00 18:00 5b
donderdag JO9-5 17:00 18:00 6a 
donderdag   17:00 18:00 6b
donderdag JO12-1 17:45 18:45 1a 
donderdag JO12-2 17:45 18:45 1b
donderdag optioneel kwart veld  17:45 18:45 1b
donderdag JO11-1 17:45 18:45 2a 
donderdag JO11-2 17:45 18:45 2b
donderdag JO9-5 17:45 18:45 2b
donderdag Atletiek 18:00 19:00 4a
donderdag Atletiek 18:00 19:00 4b
donderdag 013-1 18:00 19:00 5a
donderdag 014-2 18:00 19:00 5b
donderdag 019-1 17:45 19:00 6a 
donderdag 013-2 18:00 19:00 6b
donderdag Zaterdag selectie 19:15 20:00 1a 
donderdag Zaterdag selectie 19:15 20:00 1b
donderdag Zaterdag selectie 19:15 20:00 2a 
donderdag Keepers za. + 016-019 selectie 19:15 20:00 2a 
donderdag Zondag selectie keepers 19:15 20:15 2b
donderdag MO15-4 2e training 19:00 20:15 3a
donderdag JO17-3 2e training 19:00 20:15 3b
donderdag Atletiek 19:00 20:00 4a
donderdag Atletiek 19:00 20:00 4b
donderdag JO17-1 19:00 20:15 5a
donderdag JO16-1 19:00 20:15 5b
donderdag JO15-1 19:00 20:15 6a 
donderdag JO14-1 19:00 20:15 6b
donderdag Zaterdag selectie + keepers 20:00 21:00 1a 
donderdag Zaterdag selectie 20:00 21:00 1b
donderdag Zaterdag selectie 20:00 21:00 2a 
donderdag Zondag 4 20:15 21:00 2a 
donderdag   20:00 21:00 3a
donderdag   20:00 21:00 3b
donderdag   20:15 21:00 4a
donderdag Zaterdag 6  20:15 21:00 4b
donderdag Zondag 3  20:15 21:00 5a
donderdag Zaterdag 3 / 4  20:15 21:00 5b
donderdag Zondag selectie 20:00 21:00 6a 
donderdag Zondag selectie 20:00 21:00 6b
donderdag Zaterdag selectie 21:00 21:30 1a 
donderdag Zaterdag selectie 21:00 21:30 1b
donderdag Zaterdag selectie 21:00 21:30 2a 
donderdag Zondag 4  21:00 21:30 2b
donderdag   21:00 22:00 3a
donderdag   21:00 22:00 3b
donderdag   21:00 22:00 4a
donderdag Zaterdag 6  21:00 22:00 4b
donderdag Zondag 3  21:00 21:30 5a
donderdag Zaterdag 3/4  21:00 21:30 5b
donderdag Zondag selectie 21:00 21:30 6a 
donderdag Zondag selectie 21:00 21:30 6b
vrijdag BSO 15:30 17:00 1b
vrijdag Play 2 Improve regulier 16:00 17:00 1a 
vrijdag Play 2  Improve techniek meiden 17:00 18:00 1b
vrijdag JO11-4 17:00 18:00 2a 
vrijdag JO11-5 17:00 18:00 2b
vrijdag   17:00 18:00 3a
vrijdag   17:00 18:00 3b
vrijdag Atletiek 17:00 18:00 4a
vrijdag Atletiek 17:00 18:00 4b
vrijdag   17:00 18:00 5a
vrijdag   17:00 18:00 5b
vrijdag   17:00 18:00 6a 
vrijdag   17:00 18:00 6b
vrijdag Play 2 Improve techniek meiden 18:00 19:00 1a 
vrijdag   18:00 19:00 1b
vrijdag JO11-4 18:00 19:00 2a 
vrijdag   18:00 19:00 2b
vrijdag   18:00 19:00 3a
vrijdag   18:00 19:00 3b
vrijdag Atletiek 18:00 19:00 4a
vrijdag Atletiek 18:00 19:00 4b
vrijdag   18:00 19:00 5a
vrijdag   18:00 19:00 5b
vrijdag JO13-5 18:00 19:00 6a 
vrijdag JO14-5 18:00 19:00 6b
vrijdag JO16-4 19:00 20:00 1a 
vrijdag JO15-2 19:00 20:00 1b
vrijdag   19:00 20:00 2a 
vrijdag   19:00 20:00 2b
vrijdag   19:00 20:00 2b
vrijdag   19:00 20:00 3a
vrijdag   19:00 20:00 3b
vrijdag Atletiek 19:00 20:00 4a
vrijdag Atletiek 19:00 20:00 4b
vrijdag   19:00 20:00 5a
vrijdag   19:00 20:00 5b
vrijdag   19:00 20:00 6a 
vrijdag   19:00 20:00 6b
vrijdag 7x7 heren / dames 20:00 21:00 1a
vrijdag 7x7 heren / dames 20:00 21:00 1b
vrijdag 7x7 heren / dames 20:00 21:00 2a
vrijdag 7x7 heren / dames 20:00 21:00 2b
vrijdag Vrouwen 1 ZON 20:00 21:00 5a
vrijdag   20:00 21:00 3b
vrijdag Atletiek 20:00 21:00 4a
vrijdag Atletiek 20:00 21:00 4b
vrijdag Vrouwen 1 ZON 20:00 21:00 5a
vrijdag   20:00 21:00 5b
vrijdag   20:00 21:00 6a 
vrijdag   20:00 21:00 6b
vrijdag   21:00 22:00 1a 
vrijdag   21:00 22:00 1b
vrijdag   21:00 22:00 2a 
vrijdag   21:00 22:00 2b
vrijdag   21:00 22:00 3a
vrijdag   21:00 22:00 3b
vrijdag   21:00 22:00 4a
vrijdag   21:00 22:00 4b
vrijdag   21:00 22:00 5a
vrijdag   21:00 22:00 5b
vrijdag   21:00 22:00 6a 
vrijdag   21:00 22:00 6b

© 2019-2020 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.