« mei 2019 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Blessurespreekuur
Blessurespreekuur
Baanatletiek: Quatrocross pupillen en D-Junioren
Blessurespreekuur
De Rendierenloop
Circuit-toernooi
De Voorschotenloop
Circuit-toernooi
Hoofdmenu

Programma



  

 

WOENSDAG 13 NOVEMBER 2019
22:00 Voorschoten'97 2 SVC'08 1 Vliethorst, de (Voorschoten)
DONDERDAG 14 NOVEMBER 2019
20:00 Rijnvogels o23 Voorschoten'97 1 (zon) (LAVCup)
VRIJDAG 15 NOVEMBER 2019
19:00 Voorschoten'97 35+1 DOSR 35+1 Sportpark Duinwetering
20:00 Kagia 35+1 Voorschoten'97 35+1 Sportpark Duinwetering
20:30 Voorschoten'97 35+1 Quick Boys 35+1 Sportpark Duinwetering
21:00 Noordwijk 35+1 Voorschoten'97 35+1 Sportpark Duinwetering
20:00 RCL VR30+2 Voorschoten'97 VR30+2 Sportpark  Kikkerpolder 1 UVS
20:20 Voorschoten'97 VR30+2 Lugdunum VR30+1 Sportpark  Kikkerpolder 1 UVS
20:40 Quick Boys VR30+2 Voorschoten'97 VR30+2 Sportpark  Kikkerpolder 1 UVS
21:00 Voorschoten'97 VR30+2 UVS VR30+1 Sportpark  Kikkerpolder 1 UVS
20:00 FC Oegstgeest VR30+1 Voorschoten'97 VR30+3 Sportpark Overveer
20:20 Voorschoten'97 VR30+3 ASC VR30+1 Sportpark Overveer
20:40 Lugdunum VR30+2 Voorschoten'97 VR30+3 Sportpark Overveer
21:00 Voorschoten'97 VR30+3 ASC VR30+2 Sportpark Overveer
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
12:30 Rijnvogels 3 Voorschoten'97 3 Hans Rosenveldt
12:30 Voorschoten'97 4 Te Werve 2 Dirk-Jan den Hertog
13:00 Blauw-Zwart 4 Voorschoten'97 6  
12:30 Voorschoten'97 7 Van Nispen 2 Jason Ton
14:15 DoCoS 5 Voorschoten'97 8  
16:15 Voorschoten'97 10 Warmunda, SV 3 Koos de |Bruijn
14:15 Voorschoten'97 11 Katwijk 7 Wim Odding
16:15 Voorschoten'97 12 SVC'08 8 Cees Meijer
12:00 Valken'68 9 Voorschoten'97 13  
14:15 Voorschoten'97 VE1 Te Werve VE1 Fred Veldman
15:40 Semper Altius VE4 Voorschoten'97 VE2  
14:15 Voorschoten'97 VR1 FC Lisse VR1 NNB
14:15 RKDEO JO19-1 Voorschoten'97 JO19-1 Arno van Slobbe
16:15 Voorschoten'97 JO19-2 Wilhelmus JO19-2 Tim van Doorn
13:00 Oliveo JO19-2 Voorschoten'97 JO19-3  
14:55 Blauw-Zwart JO19-2 Voorschoten'97 JO19-4  
12:00 RKDEO JO17-1 Voorschoten'97 JO17-1 Clemens Simonis
12:30 Voorschoten'97 JO17-2 SJZ JO17-1 Wim Odding
16:15 Voorschoten'97 JO17-3 VVSB JO17-3 Jan Neuteboom
11:45 Voorschoten'97 JO16-1 ASC JO16-1G Robin de Vries
14:15 Voorschoten'97 JO16-2 FC Oegstgeest JO16-1 Dick Beelen
13:30 Gr.WII VAC JO16-2 Voorschoten'97 JO16-3  
10:00 Rijnsb.Boys JO16-2 Voorschoten'97 JO16-4  
16:15 Voorschoten'97 JO16-5 Nicolaas Boys JO16-1 Rob de Koning
10:00 Ter Leede JO15-1G Voorschoten'97 JO15-1 Ercan Kaynar
12:30 Voorschoten'97 JO15-2 svWassenaar JO15-1 Paul Straver
14:15 Voorschoten'97 JO15-3 SJZ JO15-1 Ton Zeilstra
12:30 Voorschoten'97 JO15-4 Rijnvogels JO15-2 Wessel Smit
11:30 FC Lisse JO14-1 Voorschoten'97 JO14-1  
11:00 Voorschoten'97 JO14-2 Laakkwart. JO14-1 Maurice Plandsoen
08:30 Foreholte JO14-2 Voorschoten'97 JO14-3  
10:00 Foreholte JO14-4 Voorschoten'97 JO14-4  
09:45 Voorschoten'97 JO13-1 Foreholte JO13-1 Hotze de Vries
08:30 Voorschoten'97 JO13-2 Kagia JO13-1 Stephan Bronmeijer
08:30 Voorschoten'97 JO13-3 SEV JO13-1 Koen Elert
11:00 Voorschoten'97 JO13-4 DoCoS JO13-2 Wout Peeters
10:30 UVS JO13-5 Voorschoten'97 JO13-5  
11:00 Voorschoten'97 JO12-1 FC Lisse JO12-1 Sander de Graaf
      (Begeleider Wessel Smit
09:45 DSO JO12-2 Voorschoten'97 JO12-2  
15:45 Meerburg JO12-5 Voorschoten'97 JO12-4  
09:45 Voorschoten'97 JO12-5 Blauw-Zwart JO12-4  
08:30 Voorschoten'97 JO12-6 Gr.WII VAC JO12-3  
08:30 UVS JO12-3 Voorschoten'97 JO12-7  
11:00 RCL JO11-1G   Voorschoten'97 JO11-1  
09:45 Voorschoten'97 JO11-2 DoCoS JO11-1  
10:00 Noordwijk JO11-2 Voorschoten'97 JO11-3  
11:00 Voorschoten'97 JO11-5 Rijnvogels, fc JO11-3G Sem Smit
      (Begeleider Wessel Smit)
10:30 Voorschoten'97 JO11-6 Stompwijk JO11-2  
09:45 RCL JO11-5G Voorschoten'97 JO11-7  
10:15 DOSR JO11-3 Voorschoten'97 JO11-8M  
08:30 Meerburg JO10-1 Voorschoten'97 JO10-1  
09:00 DOSR JO10-1 Voorschoten'97 JO10-2  
08:30 Voorschoten'97 JO10-3 SJC JO10-2  
12:15 FC Oegstgeest JO10-4 Voorschoten'97 JO10-4  
10:30 Voorschoten'97 JO10-5 RCL JO10-6  
08:30 Voorschoten'97 JO10-6 Quick Boys JO10-8  
08:30 DoCoS JO9-1 Voorschoten'97 JO9-1  
08:30 Katwijk JO9-4 Voorschoten'97 JO9-2  
09:30 Voorschoten'97 JO9-3 HVV JO9-3  
10:30 Voorschoten'97 JO9-4 SJC JO9-5  
08:30 DoCoS JO9-4 Voorschoten'97 JO9-5  
10:15 DOSR JO9-3 Voorschoten, JO9-6M  
09:30 Voorschoten'97 JO9-7 ASC JO9-6  
08:30 Voorschoten, JO9-8M FC Lisse, JO9-7M  
09:30 Voorschoten'97 JO8-1 UVS JO8-1  
09:30 Voorschoten'97 JO8-2 ASC JO8-2  
08:30 Voorschoten'97 JO8-3 DWO JO8-2  
12:15 UVS JO8-5 Voorschoten'97 JO8-4  
08:45 Valken'68 JO8-2 Voorschoten'97 JO8-5  
08:30 SJZ JO8-1 Voorschoten'97 JO8-6  
10:30 Rijnvogels JO8-4 Voorschoten'97 JO8-7  
08:30 SV Leidschenveen, JO7-1a Voorschoten, JO7-1a Sportpark Leidschenveen
08:50 Voorschoten, JO7-1a SV Leidschenveen, JO7-1b Sportpark Leidschenveen
08:30 Voorschoten, JO7-2a SEV, JO7-1a Sportpark Adegeest
08:50 Voorschoten, JO7-2a SEV, JO7-1b Sportpark Adegeest
08:30 SV Leidschenveen, JO7-1b Voorschoten, JO7-1b Sportpark Leidschenveen
08:50 SV Leidschenveen, JO7-1a Voorschoten, JO7-1b Sportpark Leidschenveen
09:10 Voorschoten, JO7-1b Voorschoten, JO7-1a Sportpark Leidschenveen
08:30 Voorschoten, JO7-2b SEV, JO7-1b Sportpark Adegeest
08:50 SEV, JO7-1a Voorschoten, JO7-2b Sportpark Adegeest
09:10 Voorschoten, JO7-2b Voorschoten, JO7-2a Sportpark Adegeest
09:10 SEV JO7-1B SEV JO7-1A Sportpark Adegeest
10:45 KMD MO17-1 Voorschoten'97 MO17-1  
13:45 KMD MO15-1 Voorschoten'97 MO15-1  
11:00 ROAC MO15-1 Voorschoten'97 MO15-2  
09:45 Voorschoten'97 MO15-3 Rijnvogels MO15-2 St.Berg
10:00 Forum Sport MO13-1 Voorschoten'97 MO13-1  
09:45 Voorschoten'97 MO13-2 FC Oegstgeest MO13-3 D.v.Stralen
      (Begeleidster  Manon Plandsoen)
11:30 SVC'08 MO13-1 Voorschoten'97 MO13-3  
14:30 Forum Sport MO11-2 Voorschoten'97 MO11-1  
13:00 Forum Sport MO11-3 Voorschoten'97 MO11-2  
08:30 Voorschoten'97 MO11-3 SJC MO11-1  
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
10:45 Voorschoten'97 3 Quick 8  Koos de Bruijn
10:45 Voorschoten'97 4 SJC 7  Donovan Ton
10:00 DoCoS VE1 Voorschoten'97 VE1  
09:30 Meerburg JO11-2 Voorschoten'97 JO11-4  
MAANDAG 18 NOVEMBER 2019
22:00 VUC 1 Voorschoten'97 2 Overbosch (Den Haag)
DINSDAG 19 NOVEMBER 2019
18:45 Voorschoten'97 JO15-1 DoCoS JO15-1 NNB
WOENSDAG 20 NOVEMBER 2019
22:00 Voorschoten'97 2 Lugdunum 9 Vliethorst, de (Voorschoten)
VRIJDAG 22 NOVEMBER 2019
21:00 Multicult 5 Voorschoten'97 3 Sportcampus Zuiderpark (Den Haag)
      Willem van Gool



© 2019-2020 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.