Blessurespreekuur
Blessurespreekuur
Blessurespreekuur
Hoofdmenu

Jeugd coördinatie commissie

Organisatie Jeugd

 

V97 org-chart-jeugd

  

Contact informatie Jeugd

Jeugdvoorzitter Richard Backx jeugdvoorzitter@voorschoten97.nl

11x11 commissie

JO19 t/m JO13 & MO19 t/m MO13

Richard Backx 11x11@voorschoten97.nl
Henk-Jan Elert 11x11@voorschoten97.nl
Mark Verhoef 11x11@voorschoten97.nl
Clemens Braun 11x11@voorschoten97.nl
Annelies Den Outer 11x11@voorschoten97.nl
Freddy Blommers 11x11@voorschoten97.nl

Pupillen commissie

JO12 t/m JO6 & MO11 t/m MO9

Sebastiaan Smit

pupillen@voorschoten97.nl of

sebastiaan@voorschoten97.nl

Eddy Wessels pupillen@voorschoten97.nl of eddy@voorschoten97.nl
Andre van Loenen pupillen@voorschoten97.nl of andre@voorschoten97.nl
Guust Hamerlinck pupillen@voorschoten97.nl of guust@voorschoten97.nl

Hoofd Jeugdopleiding Recreatie teams

Jacco Scholts tzj@voorschoten97.nl

Hoofd Jeugdopleiding Selectie 11x11 teams

JO19 t/m JO13

Theo Ducaneaux tzj@voorschoten97.nl

Hoofd Jeugdopleiding Selectie pupillen teams

JO12 t/m JO7

Marcel de Hoogt tzj@voorschoten97.nl

Wedstrijdsecretaris

JO19 t/m JO13 & MO19 t/m MO9

Maarten Hillenaar

wedstrijdzakenjeugd.abcm@voorschoten97.nl

Wedstrijdsecretaris

JO12 t/m JO7

Nanja van Doesburg

wedstrijdzakenjeugd.def@voorschoten97.nl

© 2020-2021 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.