Clubcircuit 7
Kerst zaalvoetbaltoernooi voor de jeugd
Kerst zaalvoetbaltoernooi voor de jeugd
Kerst zaalvoetbaltoernooi voor de jeugd

Hoofdmenu

De trainingen beginnen weer!

 

Terwijl veel van onze voetballers nog genieten van de vakantie, begint voor de selecties de training alweer. De grasvelden (3 en 4) zijn nog niet beschikbaar, daarom geldt er een aangepast trainingsschema: 

 

Trainingsschema 2017-2018 tot 20 augustus (Voorbereiding)

  

 Maandag

    

Tijd

Groep

Veld

Kleedkamer

Trainer

15.30 – 18.00

 

1ab

 

 

17.00 – 18.00

 

2ab

 

 

17.00 – 18.00

JO10-1/2//

5ab

 

JandB/

17.00 – 18.00

 

6ab

 

 

18.00 – 19.15

JO17-1//JO17-2

1ab

 

DjiriM/FabianG

18.00 – 19.15

JO13-1/2

2ab

 

RickvdB/Jurgenv/dH/RobbertV

18.00 – 19.00

JO9-1/2/3//JO8-1/2

5ab

 

MarcelH/BilalK/DannyH/JurgenO

18.00 – 19.00

JO11-1/2

6b

 

SanderD/MaxvS

18.15 – 19.15

 

6a

 

RobvDijk & assistenten

19.00 – 20.00

 

1ab

 

MichielK/ErikK//TonnievG

19.15 – 20.30

JO19-1

5ab

 

WinstonF

19.00 – 20.15

JO15-1/2

6ab

 

DennisR/KaramM/Ralph

19.15 – 20.15

 

6a

 

 

19.30 – 21.30

Zaterdagselectie

1ab

 

AndréL/MarceldH

19.30 – 21.30

Zaterdagselectie

2ab

 

AndréL/MarceldH/

20:15 – 21.15

 

5ab

 

 

20.15 – 21.30

 

6ab

 

 

Dinsdag

    

15.30 – 18.00

BSO

1ab

 

 

17.00 – 18,00

 

2ab

 

 

17.00 – 18.00

 

5ab

 

 

17.00 – 18.00

 

6ab

 

 

18.15 – 19.15

JO13-2//

1ab

 

RobbertV//

18.00 – 19.15

JO17-1/2

2ab

 

DjiriM//FabianG

18.00 – 19.00

 

5ab

 

 

18.00 – 19.30

 

6ab

 

 

19.00 – 20.15

JO15-1/2

5ab

 

DennisR/KaramM

19.30 – 21.00

seniorenselectie

6ab

 

AndréL/MarcelH/HuibO

19.30 – 21.00

seniorenselectie + keepers

1ab

 

AndréL/MarceldH/HuibO

19.30 – 21.00

seniorenselectie//JO19-1

2ab

 

AndréL/MarceldH/HuibO

20.30 – 22.00

 

5ab

 

 

Woensdag

    

13.30 – 18.00

BSO

1ab

 

MarceldeH en stagiairs

17.00 – 18.00

 

2ab

 

 

17.00 – 18.00

//JO10-1/2

5ab

 

/JandB

17.00 – 18.00

 

6ab

 

 

18.00 – 19.00

 

1ab

 

 

18.00 – 19.00

 

2ab

 

 

18.00 – 19.00

JO11-1/2//

5ab

 

SanderD/MaxvS/

18.00 – 19.00

 

6ab

 

 

19.00 – 20.15

JO13-1//

1ab

 

RickvdB/JurgenvdH//

19.00 – 20.15

 

2ab

 

 

19.00 – 22.00

Atletiek

4ab

 

 

19.15 – 20.30

 

5ab

 

 

19.00 – 20.15

 

6ab

 

 

20.30 – 22.00

 

1ab

 

 

20.30 – 22.00

 

2ab

 

 

20.30 – 22.00

 

5ab

 

 

20.15 – 21.30

 

6ab

 

 

Donderdag

    

13.00 – 18.00

BSO

1ab

 

 

17.00 – 18.00

 

2ab

 

 

17.30 – 18.30

JO9-1/2/3//JO8-1/2

5ab

 

MarceldH/BilalK/PaulW/DennisS

17.00 – 18.00

 

6ab

 

 

18.00 – 19.15

JO13-1/2

1ab

 

RickvdB/JurgenvdH/RobbertV

18.00 – 19.15

JO17-1/2

2ab

 

DjiriM/FabianG

18.30 – 19.30

JO11-1/2

5ab

 

SanderD/MaxvS

18.30 – 19.45

JO19-1

6ab

 

WinstonF

19.30 – 21.00

Seniorenselectie

1ab

 

AndréL/MarceldH/HuibO

19.30 – 21.00

seniorenselectie

2ab

 

AndréL/MarceldH/HuibO

19.45 – 21.00

seniorenselectie

6ab

 

André/MarcelH/HuibO

19.15 – 20.30

JO15-1/2

5ab

 

DennisR/KaramM/Ralph

Vrijdag

    

15.30 – 18.00

BSO

1ab

 

 

17.00 – 18.00

 

2ab

 

 

17.00 – 18.00

 

5ab

 

 

16.30 – 18.00

 

6ab

 

 

17.15 – 18.00

 

1b

 

 

18.00 – 19.00

 

1ab

 

 

18.00 – 19.00

 

2ab

 

 

18.00 – 19.00

 

5ab

 

 

18.00 – 19:00

 

6ab

 

 

19.00 – 20.00

 

1ab

 

 

19.00 – 20.00

 

2ab

 

 

19.00 – 20.00

 

5ab

 

 

19.00 – 20.00

 

6ab

 

 

20.00 – 21.00

 

6ab

 

 

20.00 – 21.00

 

1ab

 

 

20.00 – 21.30

 

2ab

 

 

 

Veldhelft A is de kleedkamerzijde – veldhelft B is de Adm de Ruytersingel kant

 

 

Trainingsschema 2017-2018 tot 20 augustus (Voorbereiding)

  

 Maandag

    

Tijd

Groep

Veld

Kleedkamer

Trainer

15.30 – 18.00

 

1ab

 

 

17.00 – 18.00

 

2ab

 

 

17.00 – 18.00

JO10-1/2//

5ab

 

JandB/

17.00 – 18.00

 

6ab

 

 

18.00 – 19.15

JO17-1//JO17-2

1ab

 

DjiriM/FabianG

18.00 – 19.15

JO13-1/2

2ab

 

RickvdB/Jurgenv/dH/RobbertV

18.00 – 19.00

JO9-1/2/3//JO8-1/2

5ab

 

MarcelH/BilalK/DannyH/JurgenO

18.00 – 19.00

JO11-1/2

6b

 

SanderD/MaxvS

18.15 – 19.15

 

6a

 

RobvDijk & assistenten

19.00 – 20.00

 

1ab

 

MichielK/ErikK//TonnievG

19.15 – 20.30

JO19-1

5ab

 

WinstonF

19.00 – 20.15

JO15-1/2

6ab

 

DennisR/KaramM/Ralph

19.15 – 20.15

 

6a

 

 

19.30 – 21.30

Zaterdagselectie

1ab

 

AndréL/MarceldH

19.30 – 21.30

Zaterdagselectie

2ab

 

AndréL/MarceldH/

20:15 – 21.15

 

5ab

 

 

20.15 – 21.30

 

6ab

 

 

Dinsdag

    

15.30 – 18.00

BSO

1ab

 

 

17.00 – 18,00

 

2ab

 

 

17.00 – 18.00

 

5ab

 

 

17.00 – 18.00

 

6ab

 

 

18.15 – 19.15

JO13-2//

1ab

 

RobbertV//

18.00 – 19.15

JO17-1/2

2ab

 

DjiriM//FabianG

18.00 – 19.00

 

5ab

 

 

18.00 – 19.30

 

6ab

 

 

19.00 – 20.15

JO15-1/2

5ab

 

DennisR/KaramM

19.30 – 21.00

seniorenselectie

6ab

 

AndréL/MarcelH/HuibO

19.30 – 21.00

seniorenselectie + keepers

1ab

 

AndréL/MarceldH/HuibO

19.30 – 21.00

seniorenselectie//JO19-1

2ab

 

AndréL/MarceldH/HuibO

20.30 – 22.00

 

5ab

 

 

Woensdag

    

13.30 – 18.00

BSO

1ab

 

MarceldeH en stagiairs

17.00 – 18.00

 

2ab

 

 

17.00 – 18.00

//JO10-1/2

5ab

 

/JandB

17.00 – 18.00

 

6ab

 

 

18.00 – 19.00

 

1ab

 

 

18.00 – 19.00

 

2ab

 

 

18.00 – 19.00

JO11-1/2//

5ab

 

SanderD/MaxvS/

18.00 – 19.00

 

6ab

 

 

19.00 – 20.15

JO13-1//

1ab

 

RickvdB/JurgenvdH//

19.00 – 20.15

 

2ab

 

 

19.00 – 22.00

Atletiek

4ab

 

 

19.15 – 20.30

 

5ab

 

 

19.00 – 20.15

 

6ab

 

 

20.30 – 22.00

 

1ab

 

 

20.30 – 22.00

 

2ab

 

 

20.30 – 22.00

 

5ab

 

 

20.15 – 21.30

 

6ab

 

 

Donderdag

    

13.00 – 18.00

BSO

1ab

 

 

17.00 – 18.00

 

2ab

 

 

17.30 – 18.30

JO9-1/2/3//JO8-1/2

5ab

 

MarceldH/BilalK/PaulW/DennisS

17.00 – 18.00

 

6ab

 

 

18.00 – 19.15

JO13-1/2

1ab

 

RickvdB/JurgenvdH/RobbertV

18.00 – 19.15

JO17-1/2

2ab

 

DjiriM/FabianG

18.30 – 19.30

JO11-1/2

5ab

 

SanderD/MaxvS

18.30 – 19.45

JO19-1

6ab

 

WinstonF

19.30 – 21.00

Seniorenselectie

1ab

 

AndréL/MarceldH/HuibO

19.30 – 21.00

seniorenselectie

2ab

 

AndréL/MarceldH/HuibO

19.45 – 21.00

seniorenselectie

6ab

 

André/MarcelH/HuibO

19.15 – 20.30

JO15-1/2

5ab

 

DennisR/KaramM/Ralph

Vrijdag

    

15.30 – 18.00

BSO

1ab

 

 

17.00 – 18.00

 

2ab

 

 

17.00 – 18.00

 

5ab

 

 

16.30 – 18.00

 

6ab

 

 

17.15 – 18.00

 

1b

 

 

18.00 – 19.00

 

1ab

 

 

18.00 – 19.00

 

2ab

 

 

18.00 – 19.00

 

5ab

 

 

18.00 – 19:00

 

6ab

 

 

19.00 – 20.00

 

1ab

 

 

19.00 – 20.00

 

2ab

 

 

19.00 – 20.00

 

5ab

 

 

19.00 – 20.00

 

6ab

 

 

20.00 – 21.00

 

6ab

 

 

20.00 – 21.00

 

1ab

 

 

20.00 – 21.30

 

2ab

 

 

 

Veldhelft A is de kleedkamerzijde – veldhelft B is de Adm de Ruytersingel kant

 

 

© 2017-2018 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.